نصب و پیاده سازی آسانسور کارگاهی اسلامشهر یکی از مهمترین مراحل استفاده از آسانسور کارگاهی در این شهر می باشد. اگر نصب آسانسور کارگاهی به درستی انجام نشود خطرات زیادی برای کارگران به وجود خواهد آورد و در صورت پیاده کردن غیر اصولی، دستگاه آسیب می بیند. به همین دلیل شرکت یگانه کرین که یکی از معتبرترین شرکت های نصب و پیاده سازی آسانسور کارگاهی اسلامشهر می باشند قصد دارد در این مقاله نحوه انجام این کار را برای شما شرح دهد.

برای اینورترکردن تاورکرین و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

نحوه نصب و پیاده سازی آسانسور کارگاهی اسلامشهر

برای نصب آسانسور کارگاهی اسلامشهر از سقف سازه کمک می گیرند و مثل اکثر بالابرهای ساختمانی فاقد پایه می باشد. این کار با قرار گرفتن وینچ بر روی ریل انجام می شود و سپس آن را بر روی سقف نصب و محکم می کنند. با تغییر طول ریل ها می توان ارتفاعی که آسانسور بالا می رود را تغییر داد. به این دلیل، باید در زمان نصب اندازه مناسب آن را استفاده کرد که به این صورت ریل زیاد و یا کم نیاید.

تعمیر تاورکرین خود را به یگانه کرین بسپارید.

جنس ریل آسانسور ها بسیار حائز اهمیت است. این ریل ها از جنس آهن کشی هستند. بعد از این که کارشناسان و متخصصان از صحت و اطمینان آسانسور کارگاهی اسلامشهر مطمئن شدند، آن را نصب می کنند.

مراحل نصب و پیاده سازی آسانسور کارگاهی اسلامشهر

برای نصب و پیاده سازی آسانسور کارگاهی اسلامشهر باید به نکات زیادی توجه کرد. همچنین به دلیل اینکه آسانسور های کارگاهی دارای اجزا و قطعات متنوع و پیچیده ای هستند، باید نصب آن ها مرحله به مرحله و بصورت دقیق توسط متخصصان امر صورت گیرد. در ادامه یگانه کرین، مجری انواع طرح های آسانسوری و بالابر، مراحل نصب و پیاده سازی آسانسور کارگاهی اسلامشهر را برای شما بیان خواهد کرد. 

جهت تعمیر آسانسور کارگاهی کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

خرید آسانسور کارگاهی در تبریز

آماده سازی مقدمات نصب:

مهمترین قسمت آسانسور ها، پایه می باشد. به همین دلیل اولین مرحله نصب آسانسور کارگاهی اسلامشهر که مرحله بسیار حساس و مهمی نیز است، نصب پایه های آسانسور کارگاهی می باشد. مسلما نصب همه نوع آسانسور کارگاهی ابتدا با نصب پایه ها شروع می شود. نصب صحیح و دقیق پایه ها بسیار مهم است و باید در ابتدا مکان و محلی که برای نصب آسانسور کارگاهی لازم است، تعیین شود و قطعات و ابزارهای لازم برای نصب در آن جاگذاری و نصب گردد.

جهت اجاره آسانسور کارگاهی کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

البته این روش نصب برای آسانسورهای کارگاهی ثابت می باشد و برای آسانسورهای کارگاهی متحرک نیاز به نصب نمی باشد. اگر شما در مکان مناسب و امن اقدام به نصب پایه های آسانسور بصورت محکم و استوار نمایید، نصف راه ایمن بودن آسانسور را طی کرده اید.  نصب اجزای مختلف آسانسور: در این مرحله پس از نصب پایه ها، لازم است، سایر اجزای آسانسور را بر روی آن سوار کنید.

سقوط کابین آسانسور

زیرا در غیر اینصورت ممکن است که کابین آسانسور سقوط کند. یگانه کرین یکی از معتبرترین و متخصص ترین شرکت در زمینه نصب و پیاده سازی آسانسور کارگاهی اسلامشهر می باشد. اقدامات نهایی و اتصال برق: این مرحله اخرین مرحله از مراحل نصب و پیاده آسانسور کارگاهی اسلامشهر می باشد. در این مرحله نوبت به بستن کمربند دوم و همچنین کابل گیر دوم می رسد. با نصب آن می توان اقدام به نصب و راه اندازی تابلو برق و آماده سازی آسانسور جهت حرکت کردن نمود.

جهت خرید آسانسور کارگاهی دست دوم کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

فروش آسانسور کارگاهی در شیراز

البته باید در این مرحله باقی سکشن ها و کمربندها تا ارتفاع مورد نیاز نصب شود. البته برای این که بتوان به راه انداری آسانسورکارگاهی اقدام کرد، نیاز به بستن استوپر مکانیکی حد بالا، بستن و تنظیم کردن میکروسویچ ها و قرار دادن فنرهای زیر کابین آسانسور، بستن هندریل های بالای کابین اقدام کرد تا به این صورت بتوان نصب و پیاده سازی آسانسور کارگاهی اسلامشهر را نصب و پیاده نمود. نصب و پیاده سازی آسانسور کارگاهی اسلامشهر.

مزایای نصب و پیاده سازی آسانسور کارگاهی اسلامشهر

از آن جا که آسانسور های کارگاهی تاثیرات زیادی در راحت شدن کار ها دارند، بسیار از ساختمان ساز ها اقدام به نصب این آسانسور ها می نمایند. نصب این آسانسور ها اگر بصورت استاندارد انجام نگیرد، منجر به سقوط کابین و ایجاد خسارت های جبران ناپذیری می شود. بنابراین بهتر است برای خرید، اجازه و یا نصب این آسانسور ها به شرکت های معتبر رجوع کنید. یگانه کرین یکی از این شرکت های معتبر می باشد که شما می توانید برای خرید و نصب و پیاده سازی آسانسور کارگاهی اسلامشهر به سایت این شرکت مراجعه کنید.

جهت خرید آسانسور کارگاهی کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵