آسانسور کارگاهی

شیراز یکی از شهرهای پرجمعیت و دارای ساختمان های بلند می باشد. ساختمان سازی در این شهر بسیار رواج دارد و انواع ساختمانها با طبقات مختلف و ارتفاع های زیاد در شیراز ساخته می شود. یگانه کرین یکی از شرکت های معتبر در زمینه خرید و فروش انواع آسانسور کارگاهی می باشد، این شرکت قصد دارد شما را با نحوه خرید آسانسور کارگاهی در شیراز آشنا نماید.

خرید آسانسور کارگاهی در شیراز

این امر موجب می‌شود که شرکت های ساختمان سازی همواره به دنبال پیدا کردن روش های مختلفی برای سریعتر انجام شدن فعالیتهای خود باشند. این امر منجر به وجود آمدن انواع دستگاه های مختلف در ساختمان سازی شده است.

جهت اورهال آسانسور کارگاهی کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

یکی از دستگاه هایی که برای کار ساختمان سازی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد و منجر به راحت تر شدن کارها می گردد، آسانسور کارگاهی می باشد. مزایای استفاده از آسانسور کارگاهی به حدی زیاد است که احوال شرکت های ساختمان سازی به دنبال خرید آسانسور کارگاهی در شیراز هستند. به همین دلیل بهتر است شما با انواع آسانسورهای کارگاهی و همچنین مزایای استفاده از آن آشنا شوید.

انواع خرید آسانسور کارگاهی در شیراز

آسانسور کارگاهی دارای مدل های مختلفی بر اساس نوع ساخت می باشد. اما بطور کلی می توان آسانسور ها را به دو دسته‌ی هیدرولیکی و وینچی دسته بندی کرد. در ادامه به معرفی بیشتر این دو نوع خواهیم پرداخت. 

 آسانسور کارگاهی هیدرولیکی:

آسانسورهای هیدرولیکی با موتور الکتریکی، پمپ فشار روغن و جک هیدرولیک کار می‌کنند. در این آسانسورها یک موتور سه فاز غوطه‌ور در روغن به همراه یک شیرالکتریکی؛ وظیفه تأمین فشار روغن برای جک هیدرولیک را بر عهده دارد. از مزایای آسانسورهای هیدرولیکی نرمی حرکت در استارت اولیه، خرابی و استهلاک بسیار کم، سهولت در عیب‌یابی و تعمیر، امکان حذف کادر وزنه و سیم بکسل؛ احتیاج به سازه سبک؛ عدم نیاز به موتورخانه در پشت بام؛ ایجاد آسانسورهای باربر و سنگین با تناژ بالا و همچنین تراز شدن دقیق آن در طبقات اشاره نمود.

این نوع از آسانسور کارگاهی در خرید آسانسور کارگاهی در شیراز بسیار محبوب بوده و بسیاری از شرکت های ساختمان سازی از این نوع بالابر استفاده می کنند. 

جهت صدور مجوز سرتیفیکیت آسانسور کارگاهی کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

سوالاتی که باید قبل از اجاره آسانسور کارگاهی بپرسید

آسانسور وینچی:

حرکت آسانسورهای وینچی با استفاده از زنجیر یا طناب فولادی و به واسطه نیروی برقی است. در این نوع آسانسور زنجیر یا طناب فولادی معلق شده و نیروی رانش به شکلی به جز اصطكاك به آن وارد می‌شود. به همین دلیل این آسانسورها فاقد قاب و وزنه می‌باشند. آسانسورهای وینچی نسبت به ظرفیت و کارایی می‌توانند در مکانهای فروشگاهی، ساختمانی، کارگاهی، خانگی، رستورانی و… مورد استفاده قرار گیرند. استفاده از این نوع آسانسور در ساختمان‌ سازی نسبت به نوع دیگر، کمتر می باشد.

مزایای خرید آسانسور کارگاهی در شیراز

جابجایی بار های سنگین:

انواع گوناگون آسانسورهای کارگاهی بر حسب کیفیت و قابلیت هایی که دارند، قادر هستند بارهای سنگین از قبیل مواد و مصالح را حمل کرده و آنها را به طبقه مورد نظر در ساختمان برسانند. استفاده از آسانسورهای کارگاهی با این ویژگی، دشواری حمل بار توسط کارگران را از بین برده و موجب حفظ امنیت آنان نیز خواهد شد. علاوه بر این، با این مزیت فوق العاده تردد میان طبقات نیز به حداقل رسیده و ساخت پروژه تسریع خواهد شد. در خرید آسانسور کارگاهی در شیراز، آسانسور هایی با توانایی حمل بار با وزن های مختلف به فروش می رسد.

جهت خرید آسانسور کارگاهی اسلامشهر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 قابلیت افزایش ارتفاع:

قابلیت افزایش ارتفاع به اندازه دلخواه و متناسب با نیاز پروژه، از برترین مزایا و اصلی ترین ویژگی‌های آسانسورهای کارگاهی به شمار می‌رود. بالابرهای کارگاهی قادر هستند تا به تناسب ارتفاع ساختمان و تعداد طبقات آن، دچار افزایش ارتفاع شوند.

کارکرد آسان:

آسانسورهای کارگاهی برخلاف برخی از قطعات صنعتی و یا ابزارهای ساختمانی، نیاز به دانش تخصصی برای استفاده افراد از آنها ندارند. 

جهت فروش آسانسور کارگاهی اسلامشهر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

5 مزیت استفاده از بالابر فروشگاهی هیدرولیک

خرید آسانسور کارگاهی در شیراز از مزایای بالایی برخوردار است. این امر موجب شده است که شرکت های مختلفی اقدام به فروش آسانسور کارگاهی در این شهر نمایند. برخی از این شرکت‌ها به اعتبار کمی برخوردار بوده و خدمات پس از فروش مناسبی برای محصولات خود ارائه نمی‌دهند. اما شرکت یگانه کرین، معتبرترین شرکت فروش آسانسور کارگاهی در شیراز می باشد و شما می توانید با مراجعه به سایت این شرکت و مشورت نمودن با متخصصان امر، نسبت به خرید آسانسور کارگاهی در شیراز در هر وزن و مدل مورد نظر، اقدام نمایید. 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵