شرایط فروش آسانسور کارگاهی در اصفهان

اهواز یکی از شهرهایی است که ساختمان سازی در آن بسیار زیاد است. این شهر دارای انواع ساختمان های نیمه کاره تجاری و مسکونی مرتفع است. برای ساخت این ساختمان ها، نیاز به انواع دستگاه های ساختمان سازی است. یکی از این دستگاه ها آسانسور کارگاهی می باشد. آسانسور کارگاهی مزایای زیادی برای شرکت های ساختمان سازی دارد. این آسانسورها دارای موتور مخصوصی هستند که ویژگی اینورتر کردن را دارا می باشند. یگانه کرین، عرضه کننده انواع بالابرهای ساختمانی، قصد دارد نحوه اینورتر کردن آسانسور کارگاهی در اهواز را برای شما بیان نماید.

جهت اینورتر کردن تاور کرین اسلامشهر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

آسانسور کارگاهی چیست؟ 

در احداث یک ساختمان نیمه کاره بلند مرتبه، تردد افراد در بین طبقات بالای سازه کار بسیار دشواری است. آسانسور کارگاهی ابزاری است که در زمان احداث ساختمان روی سازه نصب شده و تردد آسان را برای افراد داخل کارگاه به طبقات بالای سازه فراهم می نماید. 

آسانسورهای کارگاهی در واقع نوعی بالابر هستند که با پیشرفت تکنولوژی جهت جابجایی کارگران، کارمندان، مهندسان و حمل انواع مصالح نظیر گچ و سیمان مورد استفاده قرار می گیرد. 

امروزه خرید آسانسور کارگاهی به دلیل ایمنی بالا، افزایش سرعت انجام کار و صرفه جویی در هزینه های پروژه، برای پروژه های ساختمانی یکی از الزامات ساخت و ساز به شمار می آید. اینورتر کردن آسانسور کارگاهی در اهواز، مزایای زیادی دارد. این مزایا در ادامه برای شما بیان خواهد شد.

جهت اینورتر کردن آسانسور کارگاهی اسلامشهر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

در چه مکان هایی از بالابر هیدرولیکی استفاده میشود ؟

مزایای اینورتر کردن آسانسور کارگاهی در اهواز

استفاده از اینورتر کردن آسانسور کارگاهی در اهواز، به دلیل مزایای زیادی که دارد بسیار رایج است. به همین دلیل شرکت های مختلفی اقدام به نصب اینورتر آسانسور کارگاهی در اهواز می نمایند. در ادامه چندین مورد از مزایای اینورتر کردن آسانسور کارگاهی در اهواز برای شما بیان می شود.

 کنترل بهتر ترمز

یکی از مزیت ها و ویژگی هایی که اینورتر کردن آسانسور کارگاهی در اهواز دارد، کنترل بهتر و دقیق تر ترمز آسانسور کارگاهی است. اینورتر دارای پارامترهایی است، که به تنظیم یکپارچه آسانسور کارگاهی می پردازد، تا به این صورت توقف و حرکت دقیق تری داشته باشد. 

این قابلیت موجب می گردد در صورت نیاز به ترمز ناگهانی، موتور قفل نکند و خطری برای سرنشینان نداشته باشد.

کنترل حرکت سراسری

به وسیله اینورتر می توان حرکت آسانسور کارگاهی در هر نقطه را کنترل کرد و از خارج شدن آن از ریل جلوگیری کرد. همچنین به وسیله اینورتر می توان قبل از توقف کامل، آهسته آهسته از سرعت آسانسور کاهید. بنابراین اینورتر کردن آسانسور کارگاهی در اهواز موجب افزایش ایمنی نیز می شود. 

 صرفه جویی و طول عمر

اینورتر کردن آسانسور کارگاهی در اهواز، باعث کاهش مصرف برق خواهد شد و نیازی به کابل‌های ضخیم نخواهد بود. اینورتر تنظیمات پیچیده موتور را کاهش داده و از این رو موتور آسانسور کارگاهی عمر طولانی تری خواهد داشت.

این امر موجب کاهش هزینه های نگهداری و سرویس موتور آسانسور کارگاهی می گردد. اگر شما نیز به دنبال صرفه جویی در مصرف برق هستید، بهتر است با کمک شرکت های معتبر فعال در این زمینه مانند یگانه کرین، اقدام به اینورتر کردن آسانسور کارگاهی شرکت خود در اهواز کنید.

جهت خرید تاور کرین اسلامشهر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

نصب و پیاده سازی آسانسور کارگاهی اسلامشهر

کنترل بار اضافی

اینورتر می تواند میزان فشاری که در حال وارد شدن به موتور است را اندازه گیری کند. بنابراین یکی از مزیت هایی که دارد این است که جلوی اضافه بار را می گیرد و تضمین می کند که بار با توان آسانسور متناسب است و خطر سقوط وجود ندارد. 

شخصی سازی

یکی از ویژگی های اینورتر کنترل مدار است. این دستگاه عیب‌ یابی را به آسانی انجام می‌دهد. با وجود این دستگاه، امکان تعویض موتورهای سیم پیچ روتور با موتورهای روتور قفس ایجاد خواهد شد.

اینورتر امکان تغییر تنظیمات برای شخصی ‌سازی سرعت و گشتاور آسانسور کارگاهی را ایجاد خواهد کرد. این شخصی سازی در زمانی که بار آسانسور کارگاهی کم یا زیاد می شود برای صرفه جویی انرژی و جلوگیری از فشار اضافی به موتور، بسیار کارآمد است.

جهت خرید آسانسور کارگاهی اسلامشهر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

نحوه اینورتر کردن آسانسور کارگاهی در اهواز کاری تخصصی می باشد. به همین دلیل در این مقاله سعی شده که مزایای اینورتر کردن آسانسور کارگاهی در اهواز برای شما بیان شود. شما می توانید این کار را به شرکت های معتبر فعال در این زمینه بسپارید. یگانه کرین یکی از این شرکت ها می باشد و شما می توانید با مراجعه به سایت یگانه کرین با متخصصان این کار، در ارتباط باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵