برای نصب تاورکرین در شهرکرد لازم ه ذکر است که شهرکرد یکی از شهر های در حال پیشرفت و بزرگ شدن است بدین منظور ساخت و ساز در این شهر بیش از گذشته در حال گسترش است. از جمله تجهیزاتی که برای ساختمان سازی بسیار ضروری است تاور کرین می باشد. این وسیله غول پیکر دارای تجهیزات زیادی است که هر کدام وظیفه ای خاص در انجام کار ها دارد. از تاور کرین برای ساخت در پروژه های بسیار عظیم استفاده می شود، استفاده از تاور کرین در شهرکرد بسیار معمول است و کسانی ه در فکر انجام پروژه های بزرگ هستند به اولین ابزاری که فکر می کنند تاور کرین است. نصب تاورکرین در شهرکرد یکی از کار های تخصصی است که تنها از عهده تیم حرفه ای ما بر آید. آنها می توانند بدون هیچ نقصی تاور کرین را برای شما نصب و پیاده سازی کنند تا در حین انجام پروژه با مشکلی مواجه نشوید. زیرا توجه به عدم نصب و پیاده سازی صحیح و اصولی تاور کرین در شهرکرد می تواند خساراتی را بر روی دست شما بگذارد. نصب تاورکرین در شهرکرد دارای مراحلی است که ما در اینجا به آنها اشاره می کنیم:

جهت خرید بالابر هیدرولیکی کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

مراحل نصب تاورکرین در شهرکرد

نصب و پیاده سازی تاورکرین در هر مرحله دارای اهمیت زیادی است، به خصوص مرحله فونداسیون هپایه و اساس کار می باشد. این کار مهم در چند هفته قبل از نصب تاورکرین انجام می شود، زیرا پایداری و استحکام تاورکرین به این مسئله بستگی دارد. استفاده از تاورکرین در پروژه های عظیم ماه ها طول می کشد بنابراین انجام اصولی مرحله فونداسیون از اهمیت خاصی برخوردار است. 

نصب شاسی :

معرفی بالابر مصالح (ساختمانی) و مشخصات فنی آن

نصب شاسی بر روی پایه یکی از مراحل مهم در راه اندازی و نصب تاور کرین محسوب می شود. در ابتدای کار شاسی را بر روی پایه قرار می دهند و و با فشار که بر روی آن وارد می کنند قسمت بشقاب شاسی در روی صفحه ثابت می شود و این ثبات توسط پیچ هایی مجکم انجام شده و تعادل و حفط شاسی مورد ارزیابی قرار می گیرد. استانداردی که در اینجا نباید فراموش شود این است که انحراف ایجاد شده از 1/5 متر نباید بیشتر باشد، در صورت مشاهده انحراف بیشتر از صفحات فولادی برای استحکام بیشتر استفاده می شود. بعد از آن مهره های دوبل نیز محکم کاری می شوند. پیچ هایی که برای ثابت نگه داشتن و کدام از قطعات تاور کرین مورد استفاده قرار می گیرد باید از استحکام بالایی برخوردار باشند. 

جهت خرید تاور کرین کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

نصب قسمت عمودی :

در این مرحله به نصب قسمت عمودی تاورکرین می رسیم، در این مرحله قسمت های حفاظ نیز راه اندازی می شود تمامی مراحل باید با دقت بالایی انجام شود. همچنین توجه به قسمت های اتصال دهنده از اهمیت بالایی برخوردار است. نصب تاورکرین در شهرکرد مانند هر جای دیگری با دقت بالایی انجام می شود. 

راه اندازی دکل تاورکرین :

در این مرحله به راه اندازی دکل تاورکرین می پردازیم در این قسمت بخش استاندارد دکل باید چرخانده شود تا به بخش هدف برسد، برای آزاد بالا بردن طناب باید قسمت استاندارد پایینی را به قسمت بالای پایه و محلی که سوراخ هایی وجود دارد نزدیک می کند و حالا باید توسط پیچ هایی محکم و ثابت می شود. بدین ترتیب قسمت دکل و چهار پایه تاورکرین راه اندازی می شود، برای چرخش بخش عمودی دکل از آچار استفاده می شود و در زمان از طناب برای تنظیم بخش عمودی استفاده نمی کنیم، این کار بسیار تخصصی است که توسط همکاران ما در بخش نصب تاورکرین در شهرکرد انجام می شود. قبل از نصب تاورکرین در شهرکرد دو بخش چرخشی بالا و پایین را از یکدیگر جدا کنید، قسمت پایینی را چرخانده و یک تکیه گاه برای آن درست کنید.

جهت صدور مجوز سرتیفیکیت آسانسور کارگاهی کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

نحوه بستن و باز کردن تاور کرین چگونه است ؟

برای قسمت بالا از مکانیزم چرخشی استفاده می کنیم. برای ایجاد تعادل در تاورکرین دو میله کششی بالارا در بخش دکل قرار می دهیم. سپس نرده و نردبان ها را جمع کرده و پین قسمت اتصال را گذاشته و کار نصب و تعمیر را به پایان می بریم. البته تمام این کار ها قبل از نصب کابین راننده انجام می شود. نصب و راه اندازی تاورکرین در شهرکرد دارای خدماتی است که در هنگام خرید و یا در زمان اجاره تاور کرین ارائه می شود. شما برای خرید و اجاره و نصب و پیاده سازی تاور کرین می توانید به سایت ما مراجعه کنید و هر سوالی داشتید در این رابطه با برقراری تماس با ما پاسخ خود را دریافت کنید. 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵