برای آگاهی از برند های آسانسور کارگاهی  باید دانست که آسانسور کارگاهی یکی از مهم ترین و بهترین ابزار هاست که در بیشتر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از کاربرد های زیاد و مهم آسانسور کارگاهی استفاده از آن در صنعت ساختمان سازی می باشد.

برند های آسانسور کارگاهی در ایران

آسانسور کارگاهی در برند های مختلف ساخته و تولید می شود و در سراسر جهان از آنها استفاده می شود. در اینجا می خواهیم به معرفی چند برند فعال در زمینه ساخت آسانسور کارگاهی بپردازیم:

آسانسور کارگاهی برند آلیماک

در برند های آسانسور کارگاهی ، برند آلیماک یکی از برند های فعال و پرفروش در زمینه آسانسور کارگاهی می باشد. هزاران پروژه در جهان وجود دارد که توسط آسانسور کارگاهی برند آلیماک انجام شده و سربلند بیرون آمده است. این مدل از آسانسور کارگاهی دارای طراحی بسیار پیشرفته و قوی است و به همین سبب در بسیاری از صنایع از جمله صنایع بزرگ و پروژه های عظیم از آن استفاده می شود. آسانسور کارگاهی آلیماک دارای مزیت های فراوانی است از جمله این مزیت ها دارای تکنولوژی پیشرفته، مصرف برق پایین، نصب آسان، دارای بالاترین سرعت، دارای طراحی بسیار هوشمندانه و مدرن، دارای قطعات با کیفیت و طول عمر بالا. 

آسانسور کارگاهی برند سهند پاد

در بین برند های آسانسور کارگاهی ، این مدل از آسانسور کارگاهی نیز که برندی ایرانی است، سعی شده تا این آسانسور کارگاهی نیز مشابه برند آلیماک عمل کند و از لحاظ کیفیت با آن مطابقت کند. این نوع از آسانسور های کارگاهی نیز در قیمت های مقرون به صرفه به فعالیت مشغول است. 

آسانسور کارگاهی برند آنکا

شرکت تولید کننده برند ماشین آلات آنکا دارای ایمنی بالایی است و در سراسر جهان دارای مشتریان خاص خود می باشد. داشتن ایمنی و قطعات با کیفیت یکی از مشخصه های مهم برای صاحبان صنایع به شمار می رود.

استفاده از آسانسور کارگاهی نه تنها در صنعت ساختمان سازی بلکه در بسیاری از صنایع مانند پل سازی، ساخت نیروگاه و ساخت سد و معدن بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. برند آنکا از بهترین برند های آسانسور کارگاهی ساخت چین محسوب می شود. شرکت های سازنده چینی توانسته اند علاوه بر جلب رضایت مشتری در ساخت این ابزار مهم در صنعت آن را با قیمت بسیار پایین تر از برند های اروپایی در اختیار صاحبان صنایع قرار دهد. 

جهت خرید تاور کرین کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

نحوه استقرار آسانسورگارگاهی چگونه است؟  

آسانسور کارگاهی برند پگا

اگر بخواهیم یکی از برند های معتبر و فعال در زمینه آسانسور کارگاهی در جهان را در بین برند های آسانسور کارگاهی  برای شما معرفی کنیم باید به برند پگا اشاره کرد. آسانسور کارگاهی برند پگا ساخت و تولید کشور چک اسلواکی می باشد و از هر لحاظ دارای استاندارد های جهانی و کیفیت بالا می باشد.

پروژه های صنعتی با هر ویژگی که باشند می توانند از قابلیت های آسانسور کارگاهی برند پگاه مانند ایمنی بالا، سرعت و عملکرد صحیح، پشتیبانی قوی و غیره با خیالی آسوده از آن استفاده کنند. اگر بخواهیم نمونه ای از پروژه های بزرگ را برای شما نام ببریم که توسط آسانسور برند پگاه از آن بهره برداری شده می توان برج خلیفه، برج فدراسیون مسکو و پروژه های توزیع آب شهر نیویورک را نام برد.

جهت اینورتر کردن تاور کرین کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

این مدل از برند های آسانسور کارگاهی در ابعاد بسیار غول پیکر ساخته می شود، زیرا از آن برای جابجایی مصالح ساختمانی بزرگ و همچنین تعداد بالای افراد مشغول در ساختمان استفاده می شود. 

آسانسور کارگاهی برند GJJ

این نوع از آسانسور کارگاهی یکی از برند های شناخته شده و معتبر در بین برند های آسانسور کارگاهی در جهان می باشد. این برند در ایران نیز دارای نمایندگی فروش می باشد. برند GJJ سالانه تعداد زیادی آسانسور کارگاهی تولی می کند و ان را به سراسر جهان می فروشد.

علت این امر تقاضای زیاد این مدل از آسانسور کارگاهی می باشد. یکی دیگر از عوامل تقاضای برند GJJ این است که مزیت های فراوانی دارد که می تواند نیاز بسیاری از افرادی که دارای خواسته هایی خاص از آسانسور کارگاهی هستند برآورده سازد. به طور کلی برند GJJ یکی از برند های معتبر و مهم و بسیار ایمن و تولید کشور چین می باشد که قادر است با نمونه های خارجی خود رقابت کند. 

جهت اینورتر کردن آسانسور کارگاهی کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

10 نکته برای اطمینان از ایمنی آسانسور کارگاهی

آسانسور کارگاهی برند spj

این مدل از آسانسور کارگاهی  در بین برند های آسانسور کارگاهی نیز دارای قابلیت های بالایی است و سطح ایمنی بالایی دارد در ضمن در زمان تعمیر نیز خرج و هزینه زیادی را بر روی دست افراد نمی گذارد. همین امر سبب تقاضای بیشتر آن شده است. 

آسانسور کارگاهی برند زوملاين

شرکت تولید کننده ماشین آلات زوملاين یکی از بزرگترین و معتبر ترین شرکت های تولی کننده آسانسور کارگاهی می باشد. طول عمر بالا، ایمنی بالا و هزینه های تعمیر پایین از ویژگی های این برند فعال آسانسور کارگاهی می باشد. 

جهت فروش آسانسور کارگاهی اسلامشهر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵