در رابطه با نمونه قرارداد اجاره تاور کرین باید گفت که امروزه تاورکرین ها به عنوان یکی از مهمترین تجهیزات در صنعت ساختمانی و عمرانی محسوب می شود. کسانی که برای خرید و یا اجاره تاور کرین ها مراجعه می کنند باید یک سری مسائل را در زمان عقد قرار اجاره مورد توجه قرار دهند.

جهت اورهال آسانسور کارگاهی کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

بنابراین اجاره کنندگان تاور کرین در زمان اجاره این تجهیزات مهم ساختمان سازی با شرکت هایی وارد قرار دشوند که کاملا تمامی اصول قرارداد اجاره را رعایت می کنند. شرکت یگانه کرین این افتخار را دارد تا تا در زمان قرارداد بهترین موازین که به نفع شما مشتری عزیز باشد را در اختیار شما بگذارد. 

نمونه قرارداد اجاره تاور کرین

اجاره تاورکرین به چه صورت می باشد؟

 در رابطه با نمونه قرارداد اجاره تاور کرین باید گفت که تاورکرین به عنوان مهم ترین ابزاری که برای پیشبرد پروژه های بزرگ عمرانی مورد استفاده قرار می گیرد توسط صاحبان این سرمایه اجاره داده می شود. تاور کرین جزو ماشین آلاتی می باشد که دارای صد ها قطعه و تجهیزات است و هر کدام از آنها نقش عمده ای در عملکرد تاور کرین دارند. به همین دلیل خرید تاور کرین به دلیل قیمت بالایی که دارد برای بسیاری از افراد مقرون به صرفه نیست، بدین جهت روی به اجاره آن می آورند  و نیاز به آشنایی بیشتر با نمونه قرارداد اجاره تاور کرین پیدا میکنند.

جهت اجاره آسانسور کارگاهی کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت تاور کرین 3 تن چگونه محاسبه می شود؟

اجاره تاور کرین ممکن است به صورت ماهیانه و یا سالانه باشد به هر حال مدت زمان اجاره تاورکرین باید در قرارداد نوشته شود و  ممکن است شما نیاز به آشنایی بیشتر نمونه قرارداد اجاره تاور کرین پیدا کنید.اجاره تاور کرین کاری بسیار عاقلانه بای افرادی است که شغل همیشگی آنها ساخت و ساز نیست و ممکن است بعد از مدتی دیگر نیازی به تاورکرین نداشته باشند اما ممکن است سوال شود که نمونه قرارداد اجاره تاور کرین چگونه است ؟ در ادامه به شرح آن می پردازیم

در هنگام قرارداد تاور کرین کیفیت قطعات استفاده شده در آن باید مورد بررسی قرار بگیرد و صحت و درستی آن مور آزمایش قرار گرفته و در داخل قرارداد قید شود پس آشنایی با نمونه قرارداد اجاره تاور کرین امری مهم محسوب می شود .

برای آشنایی بیشتر با نمونه قرارداد اجاره تاور کرین باید گفت که در قراردادی که برای اجاره تاورکرین نوشته می شود باید به ضمانت نامه آن اشاره شود. ضمانت نامه ی خدمات پس از اجاره تاورکرین از اهمیت بالایی برخوردار است و اجاره دهند در آن قید می کند که آیا می خواهد خودش تعمیرات مربوط به تاور کرین را به عهده بگیرد یا نه. به هر حال در زمان اجاره تاور کرین شما باید به سلامت عملکرد تاورکرین کاملا اطمینان حاصل کنید و حتما یک نمونه قرارداد اجاره تاور کرین را ببینید. مدل و کاربری تاور کرین نیز مسئله مهمی است که باید مورد بررسی قرار بگیرد. 

جهت خرید تاور کرین دست دوم کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

بازرسی تاور کرین و بازرسی های قبل و بعد از کار با تاورکرین

قبل از عقد قرارداد تاور کرین باید وظایفی را که به عهده کارفرما گذاشته شده مورد توجه قرار بگیرد. در اینجا به این وظایف مهم اشاره می کنیم:

وظایف کارفرما قبل از عقد قرارداد

  1. برای اینکه بتوانید تاور کرینی را اجاره کنید باید بیمه حمل و نقل به کارفرما را با خود داشته باشید. 
  2. بیمه نصب به عهده پیمانکار می باشد. 
  3. بعد از اینکه قرارداد میان طرفین منعقد شد کارشناسان تاورکرین می توانند به شما اطلاعاتی در رابطه با عملکرد و نحوه استفاده از تاورکرین را بدهند. 
  4. هزینه مونتاژ تاور کرین به عهده اتحادیه می باشد. 

اینها مواردی بودند که شما قبل از اجاره تاور کرین و عقد قرارداد باید به آنها توجه داشته باشید. مطلبی که باید در زمان قرارداد تاورکرین بسیار مورد توجه قرار بگیرد داشتن ضمانتنامه و دریافت خدمات گارانتی میباشد. 

تمامی شرکت هایی که به اجاره تاورکرین می پردارند باید به اصولی که به شغلشان مرتبط است پایبند باشند. دادن امکانات خوب و رسیدگی به مشکلات صاحبان کار و کارفرمایان یکی از مهمترین وظایفی است که شرکتهای اجاره دهنده باید به آن توجه داشته باشند. زیرا بر اساس تعهداتی که در قرارداد درج شده است موظف هستند تا به تمامی آنها عمل کنند. در غیر این صورت کارفرما در صورت نارضایتی می تواند از طریق قانون اقدام نماید. شرکت یگانه کرین یکی از شرکت های معتبر در زمینه عقد قرارداد در زمینه اجاره تاورکرین می باشد، و مشتریان می توانند با خیالی آسوده به اجاره این تجهیزات حیاتی در امر ساختمان سازی بپردازند. 

جهت خرید بالابر هیدرولیکی کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

آشنایی با انواع سنسورهای تاورکرین

اما قبل از اینکه کارفرمایان قرارداد را به طور رسمی مورد بررسی قرار دهند و به امضای آن بپردازند باید به طور کامل اجاره دهندگان تاورکرین را از نوع پروژه و کارشان مطلع سازند. شرکت های اجاره دهنده نیز با توجه به میزان و نوع پروژه شما می توانند بهترین خدمات را به شما ارائه دهند. چند مورد مهم که در زمان اجاره باید مورد توجه قرار بگیرد موارد زیر می باشد:

موارد مهم اجاره تاورکرین

اندازه بار برای اجاره تاور کرین

ارتفاعی که باید تاور کرین در آن بار جابجا کند.

وزنی که تاور کرین در جابجایی باید تحمل کند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵