آسانسور کارگاهی یکی از مهمترین و اصلی ترین ماشین آلات مورد نیاز در تمامی صنایع به خصوص صنعت آپارتمان سازی و ساختمان سازی به شمار می رود. آسانسور های کارگاهی این قابلیت را دارند تا افراد و مصالح ساختمانی بسیار سنگین را به راحتی جابجا کنند اما در این جابه جایی استاندارد افراد و اشیاء اسانسور کارگاهی چیستند؟ 

البته این نکته را باید در نظر داشت که آسانسور های کارگاهی در تناژ های متفاوتی وجود دارند و کارفرما با توجه به نیاز ساختمان تناژ مورد نظر را سفارش می دهد. ایمنی از مهمترین مسائلی است که باید به آن توجه لازم را داشته باشید، ایمنی آسانسور کارگاهی زمانی تامین می شود که شما بتوانید به تمامی قوانینی که در چک لیست آسانسور کارگاهی و استاندارد افراد و اشیاء اسانسور کارگاهی  درج شده است عمل کنید. 

استاندارد افراد و اشیاء اسانسور کارگاهی

استاندارد های مرتبط با افراد در آسانسور های کارگاهی 

ایمنی در استفاده از آسانسور های کارگاهی حرف اول را می زند. بنابراین به یاد داشته باشید حتما تمامی استاندارد افراد و اشیاء اسانسور کارگاهی را حتما رعایت کنید ،  زیرا وجود آسانسور های کارگاهی و علت استفاده از آسانسورهای کارگاهی قبل از هر چیز فراهم کردن ایمنی برای کارگران و افراد در هنگام کار در ساختمان می باشد.

حال باید ایمنی آسانسور کارگاهی مورد توجه قرار بگیرد، افرادی که از آسانسور کارگاهی استفاده می کنند باید کاملا با طرز استفاده از آسانسور کارگاهی آشنایی داشته باشند و استاندارد افراد و اشیاء اسانسور کارگاهی را بدانند . 

جهت خرید تاور کرین کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

فروش آسانسور کارگاهی 2 تن

استاندارد های مرتبط با اشیا در آسانسور های کارگاهی

آسانسور های کارگاهی در مدل ها و تناژ های متفاوتی در اختیار ساختمان سازان قرار می گیرد، بنابراین رعایت قوانین مربوط به استفاده از آن برای حمل اشیاء  و استاندارد افراد و اشیاء اسانسور کارگاهی از اهمیت بالایی برخوردار است. 

آسانسور های کارگاهی در تناژهای متفاوتی وجود دارند که برای اینکه ایمنی در هنگام استفاده از آن حفظ شود باید اشیاء و بار مربوطه بر اساس وزن مورد نظر جابجا شود، در غیر این صورت می تواند منجر به خطرات جبران ناپذیری شود. 

توجه به اصول فنی یکی از مهم ترین استاندارد ها در حین استفاده از آسانسور کارگاهی 

آسانسور کارگاهی نیز مانند هر ماشین دیگری نیاز به سرویس دهی دارد. آسانسور کارگاهی دارای استاندارد های های بسیاری است که در هنگام استفاده از آن باید در نظر گرفته شود.

خرابی و مشکل در یک قطعه می تواند عملکرد کل آسانسور کارگاهی را تحت تاثیر قرار دهد و استاندارد افراد و اشیاء اسانسور کارگاهی رعایت نشود. بنابراین هر چند وقت یک بار توسط افراد با تجربه و کارشناس مورد بررسی قرار می گیرد. برخی از این اصول فنی که بسیار مهم است به شرح زیر می باشد:

اصول فنی مهم در استفاده از آسانسور کارگاهی
  • داشتن ترمز های دقیق و قوی 
  • ضربه گیر ها باید با دقت و در زمان دقیق خود عمل کنند تا از سقوط ناگهانی جلوگیری شود. 
  • سیستم های کنترلی، ایمنی و الکتریکی مورد بررسی قرار بگیرد.

تمامی مواردی که گفته شد جزو استاندارد های کلی و معمولی از استاندارد افراد و اشیاء اسانسور کارگاهی  محسوب می شوند و سیار موارد دیگر نیز هست که می تواند عملکرد صحیح  موارد ذکر شده را  تحت تاثیر قرار دهد. 

جهت اورهال تاور کرین کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

معرفی 10 مدل آسانسور کارگاهی

یادمان باشد استفاده بیش از ظرفیت آسانسور های کارگاهی در حین استفاده توسط افراد و اشیاء می تواند مشکلات جدی برای این ماشین بالابر ایجاد کند و نقض استاندارد افراد و اشیاء اسانسور کارگاهی باشد. تعداد افرادی که از این وسیله استفاده می کنند باید طبق استاندارد تعیین شده برای آسانسور کارگاهی مورد نظر باشد. 

استفاده از نرده های مخصوص به نام امگا نیز می تواند استاندارد های استفاده افراد و اشیاء را تحت کنترل خود قرار دهد و از ورود و خروج بدون رعایت استاندارد جلوگیری کند. 

آسانسور کارگاهی دارای قفل های ایمنی اتوماتیک است که در اولین فرصت و در هنگام احساس خطر به صورت کاملا اتوماتیک عمل کرده و می تواند از سقوط ناگهانی آسانسور کارگاهی جلوگیری کند. 

جهت اجاره آسانسور کارگاهی کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

مورد دیگری که شرکت های تابع قوانین و استاندارد در اختیار شما قرار می دهند، چک لیست هفتگی، ماهانه می باشد و بر اساس آن بر طبق زمانی که مشخص شده باید تمامی اجزای آسانسور کارگاهی مورد بررسی دقیق قرار میگیرد و در صورت هر گونه اشکال و فرسودگی در آنها اقدام به تعویض قطعه و تعمیر آن می گردد. کارفرمایان محترمی که می خواهند در حین استفاده افراد و اشیاء از آسانسور کارگاهی هزینه های بالایی را متحمل نشوند باید به رعایت استاندارد هایی که گفته شد عمل کنند.

جهت خرید آسانسور کارگاهی در شیراز کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

استاندارد های مرتبط به افراد و اشیاء در استفاده از آسانسور کارگاهی نه تنها در صنعت ساختمان سازی بلکه در بقیه صنایع نیز باید مورد توجه جدی قرار بگیرد. شرکت معتبر و قدیمی یگانه با سال ها تجربه در فروش و اجاره آسانسور های کارگاهی توانسته بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد و رضایت آنها را به نحو احسنت جلب نماید. 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵