5 شرکت برتر تولید کننده جرثقیل در دنیا کجاست؟ جرثقیل یکی از ماشین آلات بسیار کاربردی در صنعت ساختمان سازی به شمار می رود. به طوری که بدن این ابزار نمی توان به ساخت و ساز برج ها و پروژه های عظیم پرداخت. جرثقیل ها در برندهای معتبر در دنیا وجود دارند و همواره شرکت های تولید کننده در تلاشند تا محصولات خود را با بهترین شکل ممکن و با ایمنی بالا به بازار عرضه کنند.  در اینجا قصد داریم به معرفی 5 شرکت برتر تولید کننده جرثقیل در دنیا بپردازیم.

جهت فروش تاور کرین در تهران کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

آشنایی با 5 شرکت برتر تولید کننده جرثقیل در دنیا

هیتاچی Hitachi

اولین شرکتی که می توان در مورد “5 شرکت برتر تولید کننده جرثقیل در دنیا” بیان کرد هیتاچی است. این شرکت تولید کننده جرثقیل در دنیا می باشد. این شرکت یک شرکت ژاپنی است و علاوه بر تولید جرثقیل به تولید لوازم الکترونیکی و ماشین آلات صنعتی می پردازد.  شرکت هیتاچی یکی از برند های معتبر و بسیار ایمن و با کیفیت را به دنیا عرضه میکند، به طوری که تنوع محصولات خود را به دلیل داشتن مشتریان زیاد افزایش داده است. از جمله ماشین آلاتی که در این کمپانی ساخته و تولید می شود مانند بیل های مکانیکی، لودر، لوازم موتوری و غیره… 

لیبهر Liebher

دومین مورد “5 شرکت برتر تولید کننده جرثقیل در دنیا” لیبهر است. این شرکت تولید کننده جرثقیل یکی از قدیمی ترین شرکت های تولید کننده ماشین آلات ساختمانی به شمار می رود. این شرکت یک شرکت آلمانی  سوئیسی است که علاوه بر تولید ماشین آلات ساختمانی به تولید انواع ماشین آلات کشاورزی، ماشین آلات ساخت معدن، موتور های دیزل، موتورهای الکتریکی می پردازد. محصولات این شرکت از کیفیت و ایمنی بالایی برخوردار است. 

جهت اینورتر کردن آسانسور کارگاهی در اهواز کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تادانو Tadano

سومین شرکت برای آشنایی 5 شرکت برتر تولید کننده جرثقیل در دنیا تادانو است. این شرکت یکی از برترین شرکت های تولید کننده ماشین آلات صنعتی و ساختمانی است که در کشور ژاپن قرار دارد، به جرات می توان گفت کشور ژاپن یکی از برترین کشورها و فعال در زمینه تولید ماشین آلات صنعتی مانند جرثقیل می باشد. جرثقیل های تولید شده در این شرکت تا 2 تن بار را می توانند بدون هیچ مشکلی و با ایمنی بالا جابجا کنند.

هیاب Hiab  شرکت Hiab نیز یکی از شرکت های برتر در زمینه تولید ماشین آلات صنعتی و ساختمانی مانند جرثقیل می باشد. این شرکت سوئدی است و یکی از با کیفیت ترین محصولات را تولید می کند. این شرکت عظیم سالانه می تواند 15 هزار دستگاه از ماشین آلات را تولید و به بازار جهانی عرضه کند. 

این شرکت در طی 65 سال فعالیت بی وقفه در تلاش است تا بهترین و با کیفیت ترین محصولات از جمله در میان آنها جرثقیل های ساختمانی را تولید کند. همین امر سبب شده تا محصولات این شرکت در همه جای دنیا دارای طرفداران بسیاری است.

تیرکس  Terex

شرکت تیرکس یکی از معروف ترین شرکت های تولید کننده ماشین آلات صنعتی و کشاورزی و غیره در کشور آمریکا می باشد . جزو 5 شرکت برتر تولید کننده جرثقیل در دنیا محسوب می شود. این کمپانی در سال ۱۹۲۵ میلادی توسط شخصی به نام جرالد ویلیامسون راه اندازی شد. این کارخانه به دلیل پیشرفت زیاد در امر تکنولوژی و تنوع در تولید ماشین آلات صنعتی توانست در مدت زمانی نه چندان دور شعبات بسیاری را در کشور های دیگر مانند استرالیا، آمریکای جنوبی و همچنین اروپا راه اندازی کرد. 

همچنین این شرکت بیشترین دغدغه را در زمینه تنوع در محصولات دارد محصولاتی از جمله در امر ساخت و ساز مانند بکهو لودر، انواع جرثقیل، بلدوزر و چری پیکر و غیره…  البته این مسئله بسیار جالب است که کیفیت بالای این کمپانی مدیون کمپانی بزرگ تر و قدیمی تری مانند جنرال موتورز است، زیرا در ابتدا به شرکت جنرال موتورز تعلق داشته است. 

جهت فروش آسانسور کارگاهی در تهران کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تمامی موارد نام برده جزو 5 شرکت برتر تولید کننده جرثقیل در دنیا و همچنین شرکت های برتر در زمینه تولید ماشین آلات صنعتی و جرثقیل در دنیا می باشد. این برند های برای سالیان سال امتحان خود راپس داده است و صاحبان مشاغل در هر زمینه و حرفه ای همواره از برتری این محصولات همیشه گفته و به دیگران نیز توصیه می کنند. 

البته 5 شرکت برتر تولید کننده جرثقیل در دنیا که برای شما معرفی شد تمامی شرکت های موجود در دنیا نیست و شرکت های بسیاری در دنیا وجود دارند که به تولید محصولات صنعتی از جمله جرثقیل می پردازند. اما هدف ما از نام بردن این برند های برتر از شرکت های معتبر در دنیا این است که شما با شرکت های برتر در دنیا آشنا شوید و اگر قصد خرید محصولات عالی در این زمینه را دارید بهتر بتوانید تصمیم بگیرد.

جهت نصب و پیاده سازی آسانسور کارگاهی اسلامشهر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

خرید جرثقیل از 5 شرکت برتر تولید کننده جرثقیل در دنیا برای شما یک سرمایه گذاری به شمار می رود و با خیال راحت می توانید سالیان سال از این محصولات استفاده کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵