یگانه کرین

یگانه کرین با بیش از 10 سال قدمت در صنعت تاور کرین و آسانسور کارگاهی

امروزه نیاز به استفاده از ماشین آلات و فناوری های مدرن در ساخت و سازهای مدرن بیش از بیش احساس می شود. در همین راستا، مجموعه ما برای کمک به پیمانکاران، مالکان و همه افرادی که اقدام به ساخت و ساز می کنند، تاسیس شد.

هدف از تاسیس این مجموعه، ارائه تمامی خدمات در حوزه تاور کرین و آسانسور کارگاهی است. لذا به منظور ارائه خدمات واردات و سرویس ماشین آلات ساختمانی مانند تاور کرین، آسانسور کارگاهی و جرثقیل کارگاهی این مجموعه تاسیس شد.

تکیه بر توان بالای تخصص، واردات و تولید ماشین آلات با کیفیت ساختمانی با بهره گیری و استفاده از کادر فنی مجرب کاری بود که مجموعه انجام داد. بنابراین خرید و فروش تاور کرین و آسانسور کارگاهی، نصب و سرویس و نگهداری از تاور کرین و سایر ماشین آلات ساختمانی با اخذ تاییدیه نصب و راه اندازی از جمله تخصص ها و کارکردهای مجموعه است.

image
مهارت و تجربه ما

تخصص ، نظم و انضباط و دقت

این مجموعه از سال 1380 به صورت گسترده فعالیت های خود را در زمینه واردات ماشین آلات ساختمانی (تاورکرین، آسانسورهای کارگاهی، جرثقیل های کارگاهی) از کشورهای اروپایی (فرانسه، سوئد و آلمان) گسترش داده و با پروژه های بزرگ دولتی و خصوصی افتخار همکاری و تامین ماشین آلات ساختمانی آنها را داشته ایم و تا به امروز این مجموعه تمام سعی خود را در خصوص حفظ و ارتقاء همکاری های خود انجام می دهد.

توانمندی داخل کشور

80%

تخصص در تاور کرین و آسانسورکارگاهی

100%

استفاده از متخصصین ایرانی و داخلی

100%
Call Now Buttonمشاوره و استعلام قیمت
مشاوره و استعلام قیمت
Send via WhatsApp