خرید تاور کرین

تاور کرین نوعی جرثقیل برجی است که به طور گسترده ایی برای بلند کردن اجسام سنگین در صنعت ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد. این وسیله اجسام سنگین و بزرگ را تا ارتفاع معینی بالا می برد سپس اقدام به جابجایی آن اجسام در شعاع های مختلفی می کند. یگانه کرین برای خرید تاور کرین در کنار شماست.

تاور کرین ها یک وسیله ثابت متداول در اکثر سایت های ساخت و ساز هستند. آن ها اغلب صد ها متر در هوا بالا می روند و می توانند در آن ارتفاع در شعاع های مختلف بچرخند.

کارکنان ساختمانی از تاور کرین برای بلند کردن مصالح فولادی، مصالح بتنی و قطعات بزرگ مانند مشعل استیلن، ژنراتور برق و طیف گسترده ایی از مصالح ساختمانی دیگر، استفاده می کنند.

با توجه به کاربرد گستره ی این وسیله در بلند کردن اجسام سنگین، از این وسیله در صنایع مختلفی استفاده می شود.

تاور کرین ها، دستگاه های محبوبی هستند که معمولاً در سایت های ساخت وساز می توانید آن ها را مشاهده کنید. این دستگاه ها به طور گسترده ایی توسط مهندسین برای زیرساخت های عمرانی و توسعه مناطق روستایی و شهری مورد استفاده قرار می گیرند.

نحوه خرید تاور کرین

تاور کرین ها معمولا در محل ساخت و ساز به صورت افقی یا در جهت لنگر آن ها مونتاژ و نصب می شوند، آن ها جرثقیل های ثابتی هستند و باید در محل پروژه نصب شوند.

تاور کرین خود را مانند یک سازه فلزی عمودی نشان می دهد که دارای یک میله افقی است و می تواند بیشتر از 360 درجه بچرخد.

از تاور کرین ها برای ساخت و ساز ساختمان های مسکونی و تجاری بلند مرتبه استفاده می شود و می توان به وسیله آن ها کار ساخت و ساز خود را به میزان قابل توجهی توسعه داد.

از تاور کرین در ساختمان سازی، پل سازی، برج سازی، سد سازی، ساخت سیلو و … استفاده می شود.

خرید تاورکرین از یگانه کرین

برای خرید تاور کرین باید به یک شرکت معتبر و باتجربه مراجعه کرد.

شرکت یگانه کرین یکی از بهترین ها در زمینه خرید تاور کرین است.

شرکت یگانه کرین نه تنها در زمینه خرید تاور کرین، بلکه در زمینه اجاره، تعمیر، فروش، سرویس و نگهداری ماهانه و سالانه، نصب و پیاده سازی، اورهال، اینورتر کردن و صدور سرتیفیکیت تاور کرین نیز فعالیت می کند.

خرید و فروش تاور کرین یکی از زمینه های کاری اصلی شرکت یگانه کرین است. این شرکت با بیش از بیست سال سابقه فعالیت و دارا بودن کارشناسان مجرب در زمینه تاور کرین، در زمان خرید، نصب، نگهداری و استفاده مشتریان خود را به بهترین شیوه هدایت می کند.

شرکت یگانه کرین در تهران قرار دارد اما به سراسر ایران خدمت رسانی می کند.

مشاوره فنی و استعلام قیمت

شرکت یگانه کرین با فراهم نمودن بستری مناسب و آسان برای ارتباط با تیم فنی شما کارفرمایان محترم را تکریم نموده است. کافیست برای مشاوره و استعلام قیمت در هر کدام از موارد ذکر شده در این صفحه با ما تماس حصل فرمایید.

نکات مهم هنگام خرید تاور کرین

در انتخاب یک تاور کرین خوب باید به نکات زیر دقت کرد:

 • ظرفیت و ویژگی های تاور کرین که به پروژه مرتبط است.

انتخاب یک تاور کرین برای ساخت و ساز به عوامل مختلفی بستگی دارد. معیار بارزی مانند نوع تکنولوژی ساخت و ساز یعنی قاب بندی ساده، پیش ساخته و شیب دار باید مورد توجه قرار گیرد. این امر بیانگر ظرفیت تاور کرین مورد نیاز و همچنین نوع آن است.

به عنوان مثال، در قاب بندی شیب دار نه تنها یک تاور کرین با ظرفیت بالاتر مورد نیاز است بلکه باید به صورت تمام ظرفیت و با سرعت بالا کار کند. این امر به سازه ی بسیار مستحکم و الکتریکی دستگاه و همچنین کنترل دقیق حرکت نیاز دارد.

شرایط سایت محل پروژه نیز نقش مهمی در انتخاب نوع تاور کرین مورد نیاز بازی می کند.

 • استفاده از آن در پروژه های آینده

بهتر است که خریدار تاور کرین این را در نظر بگیرد که آیا این وسیله را برای پروژه های بعدی نیاز دارد یا خیر؟ این به کاهش هزینه های اضافی خرید تاور کرین کمک می کند.

علاوه بر این ها، ایمنی جنبه بسیار مهمی است که باید هنگام خرید تاور کرین مورد توجه قرار گیرد. حتی کوچکترین حوادث برای تاور کرین می تواند منجر به خسارت زیاد و از بین رفتن جان انسانها شود. علاوه بر این، تاور کرین های خوب دارای عمر طولانی هستند و به راندمان ساخت و ساز کمک می کنند. در دسترس بودن و پشتیبانی بلند مدت بعد از خرید تاور کرین نیز ضروری است.

در حالت ایده آل، مشتری باید به دنبال یک فروشنده با سابقه تاور کرین و دارای خدمات پس از فروش عالی باشد.

 • وزن مورد نظری که می خواهید تاور کرین آن را جابجا کند، را در نظر بگیرید.

یکی از موارد مهمی که باید قبل از خرید تاور کرین در نظر بگیرید، وزن باری است که می خواهید تاور کرین آن را برداشته یا جابجا کند. به طور طبیعی برای جابجایی بار به تاور کرین با ظرفیت بالابری مناسب احتیاج است. اگر از یک تاور کرین با ظرفیت بالا برای یک بار کوچک استفاده کنید، به احتمال زیاد باعث اتلاف وقت، نیروی کار و هزینه می شود. از طرف دیگر تاور کرین با ظرفیت کم می تواند منجر به تصادفات کشنده و خسارت شود.

همچنین باید تعیین کنید که چه نوع  باری را می خواهید جابجا کنید. موفقیت پروژه شما به این مورد بستگی دارد. به عنوان مثال، جابجایی مخزن پر از مایع در مقایسه با جابجایی بلوک بتونی یا یک ماشین سنگین، به شرایط بالابری ویژه ایی نیاز دارد. به طور خلاصه، نوع باری که می خواهید آن را جابجا کنید بر انتخاب نوع تاور کرین خریداری شده تاثیر می گذارد.

 • دانستن ارتفاعی که می خواهید تاور کرین تا آن ارتفاع بالا برود.

ارتفاع باری که می خواهید به وسیله تاور کرین جابجا شود، به اندازه ی ظرفیت بار آن مهم است. اگر ساخت و ساز عمودی باشد، به بالابر با طول تیر بزرگتری نیاز است. به علاوه، شما باید شرایط آب و هوایی، به ویژه باد را بررسی کنید. هرچه ارتفاع بیشتر باشد، احتمال اینکه باد باعث تاب خوردن بار شود، بیشتر می شود و این ممکن است منجر به بروز حوادث احتمالی شود.

 • دانستن فاصله افقی که می خواهید تاور کرین جابجا شود.

دقیقاً مانند فاصله عمودی، تاور کرین برای بلند کردن بار نیاز به طی مسافت افقی نیز دارد. فاصله مناسب بین بار در انتهای قلاب و پایه تاور کرین را تعیین می کند.

 • سطح زمین سایت محل پروژه را بررسی کنید.

همه انواع تاور کرین ها به ساختار پشتیبانی احتیاج دارند تا آن ها را به طور محکم بر روی زمین نگه دارد. این مهمترین عنصری است که تاورکرین و بار را تثبیت می کند. بنابراین شما نیاز به انتخاب یک تاور کرین مناسب بسته به زمین محل پروژه دارید.

علاوه بر شش مورد بالا که توضیح داده شدند، موارد دیگری نیز هستند که در انتخاب یک تاور کرین خوب در هنگام خرید موثر هستند. مانند:

موارد اساسی هنگام خرید تاور کرین

 • نصب و پیاده کردن ایمن و آسان
 • حمل و نقل آسان
 • مدیریت آسان دستگاه
 • هزینه تعمیر و نگهداری کم
 • تکان کم و عملکرد ایمن دستگاه
 • مصرف نیروی کمتر
 • عیب یابی سریع و آسان
 • نیاز به فضای کمتر
 • طول عمر بیشتر ریسمان مفتولی دستگاه
 • دید واضح از طریق شیشه در همه شرایط آب و هوایی
 • ایمنی کارگران و راحتی اپراتور دستگاه
 • اتصال ایمن مفتول
 • طول عمر زیاد دستگاه
 • بتواند در همه شرایط آب و هوایی کار کند
 • در دسترس بودن آسان قطعات یدکی آن
 • خرید تاور کرین از یک شرکت معتبر، بسیار مهم است.
 • سرعت لازم برای انجام کار را در نظر بگیرید. (آیا می خواهید تاور کرین خریداری شده، قادر باشد با سرعت های مختلف کار کند؟ آیا به تکنولوژی خاصی احتیاج دارید؟)
 • فراموش نکنید که محدودیت های فضایی را که تاور کرین قرار است در آن کار کند، در نظر بگیرید. (به عنوان مثال، آیا محدودیت هایی برای طول و عرض یا انسداد راه در محل پروژه وجود دارد؟ آیا می خواهید پایه تاور کرین را به دیوار یا ستون بتنی وصل کنید یا اینکه ایستاده باشد؟)

مزایای خرید تاور کرین بر اجاره

به عنوان مالک یک شرکت ساختمانی، برای شما بهتر است که تاور کرین را به جای اجاره، خریداری کنید زیرا این یک سرمایه گذاری بزرگ برای شرکت شما خواهد بود.

دسترسی به تجهیزات مناسب برای انواع مختلف پروژه می تواند به افزایش درآمد شرکت شما کمک شایانی کند.

اگرچه مزایایی در مورد اجاره تاور کرین وجود دارد اما باید در نظر داشته باشید که براساس نیاز پروژه ها و مشاغل مختلف، اشکالاتی و یا معایبی هم در این کار وجود دارد.

بسته به تعداد پروژه ها و کارهایی که هر سال انجام می دهید، و اینکه چند بار از تاور کرین استفاده می کنید، ممکن است ارزش داشته باشد که به جای اجاره تاور کرین، آن را خریداری کنید.

در بعضی از زمان های سال مانند تابستان که فصل ساخت و ساز است، باید برای اجاره تاور کرین مناسب زمان زیادی منتظر بمانید. اگر به طور مداوم به یک مدل خاص از تاور کرین نیاز دارید، خرید آن مدل خیلی بیشتر از اجاره آن ارجحیت دارد.

برتری های خرید تاورکرین

تاور کرین های جدید به طور متوسط به شرط نگهداری مناسب، بیست تا بیست و پنج سال عمر می کنند. آن ها حتی می توانند تا 40 سال هم مورد استفاده قرار گیرند و هنوز هم عالی کار کنند ، البته این بستگی به نگهداری خوب دستگاه دارد.

با خرید تاور کرین شما هر وقت لازم باشد به آن دسترسی دارید و نیازی نیست که منتظر بمانید تا یکی در دسترس شود.

تاور کرین دارای ارزش مادی است، بنابراین می توانید وقتی می خواهید یک مدل جدیدتر بخرید، آن را بفروشید و یا می توانید با پول آن تجارت کنید.

gruasyaparejos

اطلاعات بیشتر

هدف از تاسیس این مجموعه، ارائه تمامی خدمات در حوزه تاور کرین و آسانسور کارگاهی است. لذا به منظور ارائه خدمات واردات و سرویس ماشین آلات ساختمانی مانند تاور کرین، آسانسور کارگاهی و جرثقیل کارگاهی این مجموعه تاسیس شد.

تکیه بر توان بالای تخصص، واردات و تولید ماشین آلات با کیفیت ساختمانی با بهره گیری و استفاده از کادر فنی مجرب کاری بود که مجموعه انجام داد. بنابراین خرید و فروش تاور کرین و آسانسور کارگاهی، نصب و سرویس و نگهداری از تاور کرین و سایر ماشین آلات ساختمانی با اخذ تاییدیه نصب و راه اندازی از جمله تخصص ها و کارکردهای مجموعه است.

ارتباط با تیم یگانه کرین در خصوص پروژه

  برخی از نمونه کارهای اجرا شده در خصوص خرید و اجاره تاور کرین

  مشاوره و استعلام قیمت
  مشاوره و استعلام قیمت
  Send via WhatsApp