خرید تاور کرین

تاور کرین نوعی جرثقیل برجی است که به طور گسترده ایی برای بلند کردن اجسام سنگین در صنعت ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد. این وسیله اجسام سنگین و بزرگ را تا ارتفاع معینی بالا می برد سپس اقدام به جابجایی آن اجسام در شعاع های مختلفی می کند. یگانه کرین برای خرید تاور کرین در کنار شماست.

تاور کرین ها یک وسیله ثابت متداول در اکثر سایت های ساخت و ساز هستند. آن ها اغلب صد ها متر در هوا بالا می روند و می توانند در آن ارتفاع در شعاع های مختلف بچرخند.

کارکنان ساختمانی از تاور کرین برای بلند کردن مصالح فولادی، مصالح بتنی و قطعات بزرگ مانند مشعل استیلن، ژنراتور برق و طیف گسترده ایی از مصالح ساختمانی دیگر، استفاده می کنند.

با توجه به کاربرد گستره ی این وسیله در بلند کردن اجسام سنگین، از این وسیله در صنایع مختلفی استفاده می شود.

تاور کرین ها، دستگاه های محبوبی هستند که معمولاً در سایت های ساخت وساز می توانید آن ها را مشاهده کنید. این دستگاه ها به طور گسترده ایی توسط مهندسین برای زیرساخت های عمرانی و توسعه مناطق روستایی و شهری مورد استفاده قرار می گیرند.

نحوه خرید تاور کرین

تاور کرین ها معمولا در محل ساخت و ساز به صورت افقی یا در جهت لنگر آن ها مونتاژ و نصب می شوند، آن ها جرثقیل های ثابتی هستند و باید در محل پروژه نصب شوند.

تاور کرین خود را مانند یک سازه فلزی عمودی نشان می دهد که دارای یک میله افقی است و می تواند بیشتر از 360 درجه بچرخد.

از تاور کرین ها برای ساخت و ساز ساختمان های مسکونی و تجاری بلند مرتبه استفاده می شود و می توان به وسیله آن ها کار ساخت و ساز خود را به میزان قابل توجهی توسعه داد.

از تاور کرین در ساختمان سازی، پل سازی، برج سازی، سد سازی، ساخت سیلو و … استفاده می شود.

خرید تاورکرین از یگانه کرین

برای خرید تاور کرین باید به یک شرکت معتبر و باتجربه مراجعه کرد.

شرکت یگانه کرین یکی از بهترین ها در زمینه خرید تاور کرین است.

شرکت یگانه کرین نه تنها در زمینه خرید تاور کرین، بلکه در زمینه اجاره، تعمیر، فروش، سرویس و نگهداری ماهانه و سالانه، نصب و پیاده سازی، اورهال، اینورتر کردن و صدور سرتیفیکیت تاور کرین نیز فعالیت می کند.

خرید و فروش تاور کرین یکی از زمینه های کاری اصلی شرکت یگانه کرین است. این شرکت با بیش از بیست سال سابقه فعالیت و دارا بودن کارشناسان مجرب در زمینه تاور کرین، در زمان خرید، نصب، نگهداری و استفاده مشتریان خود را به بهترین شیوه هدایت می کند.

شرکت یگانه کرین در تهران قرار دارد اما به سراسر ایران خدمت رسانی می کند.

مشاوره فنی و استعلام قیمت

شرکت یگانه کرین با فراهم نمودن بستری مناسب و آسان برای ارتباط با تیم فنی شما کارفرمایان محترم را تکریم نموده است. کافیست برای مشاوره و استعلام قیمت در هر کدام از موارد ذکر شده در این صفحه با ما تماس حصل فرمایید.

نکات مهم هنگام خرید تاور کرین

در انتخاب یک تاور کرین خوب باید به نکات زیر دقت کرد:

 • ظرفیت و ویژگی های تاور کرین که به پروژه مرتبط است.

انتخاب یک تاور کرین برای ساخت و ساز به عوامل مختلفی بستگی دارد. معیار بارزی مانند نوع تکنولوژی ساخت و ساز یعنی قاب بندی ساده، پیش ساخته و شیب دار باید مورد توجه قرار گیرد. این امر بیانگر ظرفیت تاور کرین مورد نیاز و همچنین نوع آن است.

به عنوان مثال، در قاب بندی شیب دار نه تنها یک تاور کرین با ظرفیت بالاتر مورد نیاز است بلکه باید به صورت تمام ظرفیت و با سرعت بالا کار کند. این امر به سازه ی بسیار مستحکم و الکتریکی دستگاه و همچنین کنترل دقیق حرکت نیاز دارد.

شرایط سایت محل پروژه نیز نقش مهمی در انتخاب نوع تاور کرین مورد نیاز بازی می کند.

 • استفاده از آن در پروژه های آینده

بهتر است که خریدار تاور کرین این را در نظر بگیرد که آیا این وسیله را برای پروژه های بعدی نیاز دارد یا خیر؟ این به کاهش هزینه های اضافی خرید تاور کرین کمک می کند.

علاوه بر این ها، ایمنی جنبه بسیار مهمی است که باید هنگام خرید تاور کرین مورد توجه قرار گیرد. حتی کوچکترین حوادث برای تاور کرین می تواند منجر به خسارت زیاد و از بین رفتن جان انسانها شود. علاوه بر این، تاور کرین های خوب دارای عمر طولانی هستند و به راندمان ساخت و ساز کمک می کنند. در دسترس بودن و پشتیبانی بلند مدت بعد از خرید تاور کرین نیز ضروری است.

در حالت ایده آل، مشتری باید به دنبال یک فروشنده با سابقه تاور کرین و دارای خدمات پس از فروش عالی باشد.

 • وزن مورد نظری که می خواهید تاور کرین آن را جابجا کند، را در نظر بگیرید.

یکی از موارد مهمی که باید قبل از خرید تاور کرین در نظر بگیرید، وزن باری است که می خواهید تاور کرین آن را برداشته یا جابجا کند. به طور طبیعی برای جابجایی بار به تاور کرین با ظرفیت بالابری مناسب احتیاج است. اگر از یک تاور کرین با ظرفیت بالا برای یک بار کوچک استفاده کنید، به احتمال زیاد باعث اتلاف وقت، نیروی کار و هزینه می شود. از طرف دیگر تاور کرین با ظرفیت کم می تواند منجر به تصادفات کشنده و خسارت شود.

همچنین باید تعیین کنید که چه نوع  باری را می خواهید جابجا کنید. موفقیت پروژه شما به این مورد بستگی دارد. به عنوان مثال، جابجایی مخزن پر از مایع در مقایسه با جابجایی بلوک بتونی یا یک ماشین سنگین، به شرایط بالابری ویژه ایی نیاز دارد. به طور خلاصه، نوع باری که می خواهید آن را جابجا کنید بر انتخاب نوع تاور کرین خریداری شده تاثیر می گذارد.

 • دانستن ارتفاعی که می خواهید تاور کرین تا آن ارتفاع بالا برود.

ارتفاع باری که می خواهید به وسیله تاور کرین جابجا شود، به اندازه ی ظرفیت بار آن مهم است. اگر ساخت و ساز عمودی باشد، به بالابر با طول تیر بزرگتری نیاز است. به علاوه، شما باید شرایط آب و هوایی، به ویژه باد را بررسی کنید. هرچه ارتفاع بیشتر باشد، احتمال اینکه باد باعث تاب خوردن بار شود، بیشتر می شود و این ممکن است منجر به بروز حوادث احتمالی شود.

 • دانستن فاصله افقی که می خواهید تاور کرین جابجا شود.

دقیقاً مانند فاصله عمودی، تاور کرین برای بلند کردن بار نیاز به طی مسافت افقی نیز دارد. فاصله مناسب بین بار در انتهای قلاب و پایه تاور کرین را تعیین می کند.

 • سطح زمین سایت محل پروژه را بررسی کنید.

همه انواع تاور کرین ها به ساختار پشتیبانی احتیاج دارند تا آن ها را به طور محکم بر روی زمین نگه دارد. این مهمترین عنصری است که تاورکرین و بار را تثبیت می کند. بنابراین شما نیاز به انتخاب یک تاور کرین مناسب بسته به زمین محل پروژه دارید.

علاوه بر شش مورد بالا که توضیح داده شدند، موارد دیگری نیز هستند که در انتخاب یک تاور کرین خوب در هنگام خرید موثر هستند. مانند:

موارد اساسی هنگام خرید تاور کرین

 • نصب و پیاده کردن ایمن و آسان
 • حمل و نقل آسان
 • مدیریت آسان دستگاه
 • هزینه تعمیر و نگهداری کم
 • تکان کم و عملکرد ایمن دستگاه
 • مصرف نیروی کمتر
 • عیب یابی سریع و آسان
 • نیاز به فضای کمتر
 • طول عمر بیشتر ریسمان مفتولی دستگاه
 • دید واضح از طریق شیشه در همه شرایط آب و هوایی
 • ایمنی کارگران و راحتی اپراتور دستگاه
 • اتصال ایمن مفتول
 • طول عمر زیاد دستگاه
 • بتواند در همه شرایط آب و هوایی کار کند
 • در دسترس بودن آسان قطعات یدکی آن
 • خرید تاور کرین از یک شرکت معتبر، بسیار مهم است.
 • سرعت لازم برای انجام کار را در نظر بگیرید. (آیا می خواهید تاور کرین خریداری شده، قادر باشد با سرعت های مختلف کار کند؟ آیا به تکنولوژی خاصی احتیاج دارید؟)
 • فراموش نکنید که محدودیت های فضایی را که تاور کرین قرار است در آن کار کند، در نظر بگیرید. (به عنوان مثال، آیا محدودیت هایی برای طول و عرض یا انسداد راه در محل پروژه وجود دارد؟ آیا می خواهید پایه تاور کرین را به دیوار یا ستون بتنی وصل کنید یا اینکه ایستاده باشد؟)

مزایای خرید تاور کرین بر اجاره

به عنوان مالک یک شرکت ساختمانی، برای شما بهتر است که تاور کرین را به جای اجاره، خریداری کنید زیرا این یک سرمایه گذاری بزرگ برای شرکت شما خواهد بود.

دسترسی به تجهیزات مناسب برای انواع مختلف پروژه می تواند به افزایش درآمد شرکت شما کمک شایانی کند.

اگرچه مزایایی در مورد اجاره تاور کرین وجود دارد اما باید در نظر داشته باشید که براساس نیاز پروژه ها و مشاغل مختلف، اشکالاتی و یا معایبی هم در این کار وجود دارد.

بسته به تعداد پروژه ها و کارهایی که هر سال انجام می دهید، و اینکه چند بار از تاور کرین استفاده می کنید، ممکن است ارزش داشته باشد که به جای اجاره تاور کرین، آن را خریداری کنید.

در بعضی از زمان های سال مانند تابستان که فصل ساخت و ساز است، باید برای اجاره تاور کرین مناسب زمان زیادی منتظر بمانید. اگر به طور مداوم به یک مدل خاص از تاور کرین نیاز دارید، خرید آن مدل خیلی بیشتر از اجاره آن ارجحیت دارد.

برتری های خرید تاورکرین

تاور کرین های جدید به طور متوسط به شرط نگهداری مناسب، بیست تا بیست و پنج سال عمر می کنند. آن ها حتی می توانند تا 40 سال هم مورد استفاده قرار گیرند و هنوز هم عالی کار کنند ، البته این بستگی به نگهداری خوب دستگاه دارد.

با خرید تاور کرین شما هر وقت لازم باشد به آن دسترسی دارید و نیازی نیست که منتظر بمانید تا یکی در دسترس شود.

تاور کرین دارای ارزش مادی است، بنابراین می توانید وقتی می خواهید یک مدل جدیدتر بخرید، آن را بفروشید و یا می توانید با پول آن تجارت کنید.

gruasyaparejos

خرید تاور کرین 3 تن

تاور کرین ها، از محبوب ترین دستگاه های صنعتی هستند که بسیاری از محققان صنعت آن ها چیننده ستارگان می دانند. آن ها می توانند با صعود به ارتفاعات بار را در مکان مد نظر شما قرار می دهند. آن ها به شما تسلط 360 درجه بر بار را ارائه می دهند تا در ایمن ترین حالیت ممکن آن ها را جابجا سازید. استفاده از آن ها به واسطه اپراتور انجام می شود. اپراتور، جابجایی تاور کرین را به کمک اهرم های مختلف و صفحه گردان ممکن می سازد. آن ها انواع مختلفی داشته و برای طیف گسترده ای از پروژه ها مناسب هستند. خرید تاور کرین، یکی از بهترین سرمایه گذاری ها در حوزه صنعت است که برای سازندگان مزایا مختلفی دارد. تاور کرین 3 تن، یکی از تاور کرین های معمول برای استفاده در پروژه های سبک است که در مدل، برند، سطح مقطع، تحمل بار در نوک بازو، ارتفاع و طول فلش های مختلفی قرار گفته اند. از جمله مدل های تاور کرین 3 تن می توان به تاور کرین 427، 428 و D15 هستند که هر کدام مشخصات و عناصر متفاوتی را دارا هستند. تاور کرین 427، در تناژ 3 تن طول فلش 36 متر، ارتفاع 30 متر، تحمل بار در نوک فلش به میزان 750 کیلوگرم و طول مقطع 3 متر تولید شده است. به علاوه، تاور کرین 428، در تناژ 3 تن، طول فلش 36 الی 39 متر، ارتفاع 30 متر، تحمل بار در نوک بازو به میزان 1000 کیلوگرم و طول نقطع 3 متر تولید شده است. تاور کرین  D15نیز در تناژ 3 تن، طول فلش 45 متر، ارتفاع 30 مت، تحمل بار در نوک فلش به میزان 1000 کیلوگرم و طول مقطع 3 متر تواید و توزیع می گردد. یگانه کرین، ارائه دهنده تمامی تاور کرین های 3 تن در انواع مدل ها و بالا ترین کیفیت ها است.

خرید تاور کرین 5 تن

تاور کرین ها، وسایلی هستند که جهت به وجود آوردن جابجایی آسان تر به وجود آمده اند تا با جابجایی بار ها و بردن آن ها به ارتفاعات به سازندگان خدمت رسانی می کنند. آن ها در مقایسه با سایر دستگاه ها با کار مشابه بالا ترین حجم از ایمنی و سرعت را به شما ارائه می دهند. آن ها از نیاز های اولیه هر سازنده برای پروژه های مختلف هستند که بدون حضور آن ها، پروژه تقریبا غیر ممکن می شود. آن ها در ساخت سد ها، پل ها، تونل ها، حفر معادن، ساخت و ساز های دریایی و حمل بار ها از بنادر استفاده می شوند. آن ها در انواع گوناگونی وجود دارند و شما برای داشتن انتخابی بهتر با شناخت انواع، برند ها، ظرفیت ها و مشخصات فنی می توانید عملکرد بهتری داشته باشید. تاور کرین ها در تناز 5 تن در مدل و برند های گوناگونی موجود هستند که با شناخت آن ها می توانید انتخاب آسان تری داشته باشید. از جمله انواع تاور کرین های 5 تن می توان به ACE TC 6040-B,POTAIN MC85 اشاره کرد. تاور کرین ACE TC 6040-B در تناژ 5 تن، طول جیب 60 متر و حداکثر ارتفاع 40 متر اشاره کرد. تاور کرین POTAIN MC85 نیز در تناژ 5 و حداکثر ظرفیت در نوک فلش 1400 کیلوگرم دردسترس است که شما می توانید آن ها را از نمایندگی یگانه کرین تهیه کرده و از خدمات پس از فروش آن ها استفاده کنید. یگانه کرین، به شما این فرصت را می دهد تا از تاور کرین هایی در بالا ترین کیفیت و طیف گسترده ای از انواع و تناژ نهایت استفاده را برده و از طریق متخصصین مجرب تیم ما به بروز ترین و جامع ترین اطلاعات در ارتباط با آن ها دسترسی داشته باشید.

خرید تاور کرین 8 تن

تاور کرین ها، حاصل رشد تکنولوژی در حوزه صنعت هستند که توانایی های خود را در چندین سال اخیر به ما ثابت کرده اند. آن ها بهترین سازه های صنعتی هستند که در جهت تسهیل جابجایی به وجود آمده اند. تاور کرین ها در انواع و مشخصات فنی متفاوتی قرار گرفته اند که شما می توانید با بررسی آن ها تصمیم گیری بهتری در حوزه تاور کرین ها داشته باشید. تاور کرین ها مشخصات فنی مختلفی دارند که هر کدام از آن ها مولفه هایی هستند که برای انتخاب بهتر شما در نظر گرفته شد ه اند. حال می خواهیم به بررسی انواع تاور کرین های 8 تن و مولفه های فنی آن ها بپردازیم تا بتوانیم در تهیه آن ها عملکرد بهتری داشته باشیم. تاور کرین های 645، 646،  F323 F223  H201530از جمله مدل ها تاور کرین 8 تنی هستند که در انواع مشخصات فنی قرار گرفته اند تا بتوانید تاور کرین ایده آل خود را پیدا کنید. به طور مثال، تاور کرین 645، با طول فلش 42 متر در ارتفاع 40 متر تولید شده است که می تواند در نوک بازو خود 1700 کیلوگرم را حمل کند و طول قطعه آن 2.30 متر است. تاور کرین 646 نیز مشخصات فنی همانند 645 دارد. اما، از نظر قابلیت های مختلف با او تفاوت دارد. تاور کرین های H201530 55 متر طول فلش دارد که در ارتفاع 40 متری قرار گرفته و در نوک بازو خود تحمل 1400 کیلوگرم بار را دارد و در سطح مقطع 3 متر قرار گرفته است. تاور کرین های F323 نیز در سطح مقطع 3 متر قرار گرفته اند و طول فلش یا بازو آن ها به 50 متر می رسد. این تاور کرین ها می توانند در نوک بازو خود تا 2500 کیلوگرم تحمل بار داشته باشند و در ارتفاع 40 متری قرار گرفته اند.

خرید تاور کرین 16 تن

تهیه تاور کرین ها از جمله موارد ضروری است که هر سازنده به آن نیاز دارد. تهیه صحیح تاور کرین به واسطه انتخاب صحیح آن ها ممکن می گردد که این مسئله به واسطه افزایش آگاهی شما در ارتباط با تاور کرین ها ممکن می گردد. برای تهیه تاور کرین 16 تن به اطلاعات دقیقی در ارتباط با انواع آن نیاز دارید تا بتوانید با بررسی دقیق برند ها، مدل، ظرفیت، ارتفاع و سایر مشخصات فنی آن به انتخاب بهترین ها بپردازید. همچنین، از دیگر موراد حائز اهمیت در انتخاب درست تاور کرین ها بررسی نمودار ظرفیت تاور کرین است که در این نمودار تمام مشخصات در ارتباط با ظرفیت ذکر گردیده  و شما می توانید به بررسی جزئی تر تاور کرین مد نظر خود بپردازید. همچنین، بررسی قابلیت های مورد نیاز در طول پروژه و تطبیق آن ها با تاور کرین مد نظر از موراد مهم در تهیه تاور کرین است. در خصوص تهیه تاور کرین 16 تن توصیه یگانه کرین به شما انتخاب از میان دو مدل MDT302L16 ,MD310CK16 است که هر کدام ویژگی های مخصوص به خود را دارند. تاور کرین در طول بازو 75 متر و و ارتفاع 65.4 متر قرار گرفته است که تحمل 2100 کیلوگرم بار را در نوک فلش خود دارد. به علاوه، طول قطعه آن حدودا 6 متر است. تاور کرین که مدل دیگری از تاور کرین های 16 متری است، در ارتفاع 73.2 متری قرار گرفته که متحمل 2850 کیلوگرم بار در نوک بازو خود می شود و با ارتفاع فلش 70 متری در دسترس شما رار می گیرد. این تاور کرین طول قطعه 6 متری دارد. یگانه کرین، ارائه دهنده تاور کرین های 16 تنی در بالا ترین کیفیت ها است تا بازده پروژه شما را در درصد قابل توجهی افزایش دهد.

خرید تاور کرین 10 تن

تاور کرین ها به طور گسترده در حوزه حمل و نقل فعالیت دارند. حمل نقل آن ها در پروژه به صورت جابجایی بار ها و صعود آن ها به ارتفاعات ممکن شده است. آن ها، یکی از بهترین دستاورد های صنعتی هستند که می تواند به پروژه سرعت، کیفیت و ایمنی مد نظر سازندگان را ارائه دهند. علاوه بر آن، تاور کرین های 10 تن یکی از تاور کرین های متداول در حوزه صنعت هستند که طرفداران بسیاری دارند. به سبب محبوبیت بسیار، آن ها در انواع مختلفی قرار گرفته گرفته اند که بررسی و انتخاب آن ها را برای انواع پروژه تر ساده تر می نماید. به سبب تنوع در انتخاب شما می توانید با بررسی دقیق تر آن ها استراتژی آگاهانه را در این مسیر برای خود تدارک ببینید. تاور کرین های 743، 744، 745، 765،,MD218J10 MD208AMD265B1J10 ,MDT302L12 از جمله تاور کرین های 10 تنی موجود در بازار هستند که در برند پتن قرار گرفته اند. مشخصات فنی تاور کرین های 10 تنی فوق متفاوت هستند. آن ها تناژ یکسان و مشخصات فنی متفاوتی دارند که دلیلی بر تنوع تاور کرین های 10 تنی است. به طور مثال، تاور کرین های با ارتفاع 53.6 در طول بازو (فلش) 62.5 در نظر گرفته شده اند که متحمل 2 تن بار در نوک بازو خود شده و سطح مقطع 4.5 متری دارند. به علاوه، تاور کرین های 744 در ارتفاع 40 متری تولید شده اند که طول فلش آن ها 45 متر در نظر گرفته شده و توانایی حمل 2500 کیلوگرم بار را در نوک فلش خود دارند. آن ها سطح مقطعی 2.30 متری دارند و برند تولید کننده آن ها برند پتن است که یکی از بهترین و قابل اطمینان ترین برند های جهان است که با سال ها فعالیت در حوزه تاور کرین ها می درخشد.

خرید تاور کرین 12 تن

تاور کرین ها در تناژ ها و ارتفاع های مختلفی تولید و توزیع می گردند که مدل آن ها به واسطه برند و متوسط کارایی در میان سازندگان متفاوت است. یگانه کرین به شما کمک می کند تا با آشنایی با تاور کرین های 12 تن بتوانید تاور کرین مناسب برای پروژه خود را یافته و بهترین تصمیم گیری را در این حوزه داشته باشید. تاور کرین های 12 تن از جمله تاور کرین هایی هستند که برای پروژه های سنگین تر مناسب هستند تا بتوانند با ایفای نقش در آن ها پروژه های با شکوه و عظیمی را خلق کنند. آن ها در مدل ها و برند های مختلف تولید و توزیع می گردند که در ادامه به بررسی مدل هایی از آن ها در برند پتن خواهیم پرداخت. برند پتن تحت لیسانس فرانسه بوده و یکی از بهترین برند های تولید کننده تاور کرین ها است. از انواع مدل های تاور کرین 12 تن نیز می توان به H3023, H3026, F329, H332  و 764 اشاره کرد که هر کدام مشخصاتی به خصوص داشته و در برند های متنوع ساخته شده اند. به طور مثال، تاور کرین 12 تن H3023 در برند پتن تولید شده و طول فلش 60 متری و میزان ظرفیت مورد تحمل ان در نوک بازو 2300 کیلوگرم است. به علاوه، بهتر است بدانید که سوخت مصرفی تاور کرین های 12 تن توسط ژنراتور و برق 3 فاز تامین می شود. یگانه کرین ارائه دهنده تاور کرین های 12 تن در مدل و مشخصات فنی دلخواه شما است. به علاوه، تیم مجرب یگانه کرین در کنار شما است تا با ارائه بهترین راهنمایی ها مسیر را در برای شما هموار تر سازد. یگانه کرین، با ارائه منبعی معتبر به شما استراتژی هوشمندانه را در زمینه تاور کرین ارائه می دهد تا با آگاه کامل انتخاب بهتری در این زمینه داشته باشید.

خرید تاور کرین پتن

تاور کرین ها در برند ها و مدل های مختلف قرار گرفته اند تا شما بتوانید از میان آن ها انتخاب بهتری داشته باشید. برای ساخت بهترین پروژه ها نیاز به بهترین برند ها دارید. برند پتن، یکی از بهترین برند ها در حوزه تولید و توزیع تاور کرین ها است که در صدر بهترین برند های جهان قرار درد. تاور کرین های پتن تاور کرین هایی قابل اطمینان، ایمن با قابلیت های منحصر به فرد هستند که از آن ها برای ساخت با شکوه ترین پروژه های جهان استفاده شده است. این برند تحت لیسانس فرانسه است و توسط فاستین پتن در سال 1928 راه اندازی شده است. برند پتن در تولید و توزیع ماشین آلات سنگین و دستگاه های صنعتی فعالیت دارد. اما، تاور کرین های این برند محبوبیت به خصوصی را در میان سازندگان به دست آورده اند. این برند تا به حال بیش از 100000 تاور کرین را تولید کرده و به سراسر جهان صادر کرده است. این برند به نوآوری های خود در حوزه تاور کرین ها شهرت دارد. او توانسته با طراحی قابلیت های نو تاور کرین های برند خود را به صورت متفاوتی تولید و توزیع سازد و در میان بهترین برند های جهان قرار گیرد. شما می توانید با تهیه تاور کرین های پتن، ایمنی و کیفیت را در پروژه های خود یکجا تجربه کنید. برند پتن شعبه های مختلفی را در سراسر جهان برای ارائه برند خود تعیبه کرده است تا همگان بتوانند به محصولات فوق العاده این برند دسترسی داشته باشند.  یگانه کرین، دسترسی شما را به تاور کرین های پتن آسان کرده و ارائه دهنده تاور کرین های متنوع در این برند با بالا ترین سطح از کیفیت است. به همراه آن، شما می توانید از خدمات همه جانبه تیم متخصص یگانه کرین در پروژه های خود استفاده کنید تا بتوانید بهترین ها را خلق کنید.

خرید تاور کرین لیبهر

تاور کرین ها شکل مدرنی از اهرم های تعادلی هستند که توانسته اند در سال ها اخیر محبوبیت بسیاری را به دست آورند. آن ها به دلیل درخواست های زیاد از طرف صاحبان پروژه در طیف گسترده ای از انواع با مشخصات متفاوت قرار گرفته اند تا برای انواع پروژه ها مناسب باشند و در هر پروژه ای مورد استفاده قرار گیرند. برند های بسیاری در سراسر جهان دست به تولید و توزیع آن ها زده اند و برای تهیه آن ها می توانید بند های مختلف را بررسی کرده و بسته به نقاط قوت هر برند بهترین تاور کرین را برای پروژه خود انتخاب کنید. لیبهر یکی از بهترین برند های دنیا است که در رقابت با برند هایی چون زوم لاین و پتن قرار گرفته است. این برند به ساخت تاور کرین هایی مستحکم و قوی شهرت دارد. در حقیقت، با استفاده از تاور کرین های برند پتن دیگر نگرانی حمل بار های سنگین و به مشکل خوردن دستگاه تان را ندارید. زیرا، وابسته به استاندارد ها آن ها می تواند هر باری را برای شما جابجا کنند. این برند فوق العاده در کشور های مختلف شعبه های بسیاری دارد تا تمامی جهانیان قادر به دسترسی به بهترین تاور کرین ها باشند. برند لیبهر، یک برند آلمانی است که در سال 1949 تاسیس شده ات و تا به حال توانسته بیش از 90000 تاور کرین را به سراسر جهانیان ارائه دهد. این شرکت تولید کننده ماشین آلات سنگین است که از سال 2007 در میان جهانیان شناسه شد و لقب بهترین تولید کننده تاور کرین را به خود گرفت. یگانه کرین، ارائه دهنده تاور کرین های لیبهر در طیف گسترده ای از انواع به شما است تا بتوانید یکی از موفق ترین ها در زمینه پروژه های خود باشید.

اطلاعات بیشتر

هدف از تاسیس این مجموعه، ارائه تمامی خدمات در حوزه تاور کرین و آسانسور کارگاهی است. لذا به منظور ارائه خدمات واردات و سرویس ماشین آلات ساختمانی مانند تاور کرین، آسانسور کارگاهی و جرثقیل کارگاهی این مجموعه تاسیس شد.

تکیه بر توان بالای تخصص، واردات و تولید ماشین آلات با کیفیت ساختمانی با بهره گیری و استفاده از کادر فنی مجرب کاری بود که مجموعه انجام داد. بنابراین خرید و فروش تاور کرین و آسانسور کارگاهی، نصب و سرویس و نگهداری از تاور کرین و سایر ماشین آلات ساختمانی با اخذ تاییدیه نصب و راه اندازی از جمله تخصص ها و کارکردهای مجموعه است.

ارتباط با تیم یگانه کرین در خصوص پروژه

  برخی از نمونه کارهای اجرا شده در خصوص خرید و اجاره تاور کرین

  ✅ قیمت تقریبی تاور کرین در ایران چقدر است ؟

  👈 قیمت گذاری تاور کرین بر اساس تناژ و سال ساخت تاور کرین متفاوت می باشد و اولین موردی  که مشخص کننده قیمت است تناژ دستگاه می باشد و مورد دوم بازو دستگاه است و مورد سوم تاور قدیمی یا تاور جدید که مورد نیاز مشتری است .اگر بودجه مناسبی داشته باشید می توان یک جمع بندی مناسب کرد و تاور مناسب پیشنهاد داد .👉

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  ✅ بهترین برند تاور کرین درایران برای خرید کدام است ؟

  👈 در ایران برند پتن فرانسه حرف اول می زند چون هم از لحاظ لوازم یدکی و هم از نوع تیپ ها و مدل ها بسیار تنوع دارد .دوم هم لیپهر المان است .👉

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  ✅ تاور کرین نو بهتر است یا دست دوم ؟

  👈 صدردرصد تاور کرین نو بهتر از دست دوم است . ولی از نظر قیمتی تاور کرین های نو قیمتی سه چهار برار دست دوم دارند .99 درصد شرکت ها تاور کرین دست دوم تهیه می کنند .قیمت تاور کرین های چینی  کم تر از تاور کرین ها اصلی فرانسه و آلمان است .👉

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  ✅ آیا فروش تاور کرین شرکت یگانه کرین همراه با ضمانت می باشد ؟

  👈 بله صد درصد . هر تاور که از مجموعه یگانه کرین به مشتری و شرکت ها و افراد شخصی ارائه می شود همراه گارانتی است .گارانتی ها 10 ساله است👉

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  Call Now Buttonمشاوره و استعلام قیمت
  مشاوره و استعلام قیمت
  Send via WhatsApp