در شرایط امروزه بازار ایران به دلیل تورم بالا و شرایط اقتصادی دشوار، خرید تاور کرین دست دوم یکی از گزینه هایی است، که بسیاری از پیمانکاران و مالکان به آن روی می آورند. خرید تاور کرین دست دوم می توان برای صرفه جویی در هزینه ها بسیار مناسب باشد و بر این اساس و با صرفه هزینه کمتر بتوان تاور کرین های مناسب و با کیفیت را خریداری کرد.

خرید تاور کرین دست دوم

تاور کرین های نوعی جرثقیل می باشند، که برای جا به جایی و حمل بار و اجسام مختلف در ارتفاع متفاوت و شعاع گوناگون استفاده می شود. این جرثقیل ها معمولا به دو صورت ثابت و با متحرک در محل کار و پروژه نصب می شود. امروزه بسیاری از ما این نوع تاور کرین ها را بر روی ساختمان ها بلند طبقه که در حال ساخت و ساز می باشند، مشاهده می کنیم.

این تاورها امروزه به دو صورت کلی در بازار خرید و فروش می شود. نوع اول، تارهای نو و تازه هستند. این تاورها تا کنون استفاده نشده و برای اولین بار بر روی پروژه های مختلف نصب می شوند. اما نوع دوم، تاور کرین های دست دوم می باشند، که معمولا قبلا استفاده شده اند. این نوع از تاورها به همین دلیل که دست دوم می باشند، ارزان تر از تاورهای دست اول فروخته می شوند.

از این رو، برای مالکان و پیمانکارانی که نمی خواهند در زمینه تاور کرین هزینه های زیادی کنند و سیاست مالی شان ایجاب می کند، خرید این نوع از تاور کرین ها مناسب تر است. تاور کرین های دست دوم، هم مانند تاور کرین های دست اول بسیار با کیفیت بوده و توانایی کار بالایی دارند.

مشاوره فنی و استعلام قیمت

شرکت یگانه کرین با فراهم نمودن بستری مناسب و آسان برای ارتباط با تیم فنی شما کارفرمایان محترم را تکریم نموده است. کافیست برای مشاوره و استعلام قیمت در هر کدام از موارد ذکر شده در این صفحه با ما تماس حصل فرمایید.

نکات مهم هنگام خرید تاور کرین دست دوم

اگر می خواهید به خرید تاور دست دوم بپردازید. در این صورت، باید ابتدا به برخی نکات توجه و دقت داشته باشید. در درجه اول به بهترین و معتبرترین مرکزی در این زمینه مراجعه کنید. مرکزی که بتوان با اطمینان خاطر تاور کرین های دست دوم را خریداری کرد. از جمله نکاتی که قبل از خرید تاور کرین دست دوم بهتر است، نسبت به آن دقت داشته باشید، عبارتند از:

– میزان کهنه بودن تاور کرین

یکی از نکاتی که در زمان خرید تاورکرین دست دوم باید به آن توجه کرد، میزان کهنه بودن است. به همین دلیل توجه داشته باشید، که تاور کرین تولید چه سالی است و چند سال از تولید آن می گذرد. از خرید تاور کرین های خیلی قدیمی و کهنه اجتناب کنید. چرا که این تاور کرین ها، بسیار قدیمی شده اند و احتمال دارد در صورت خرابی و غیره که نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، قطعات مناسب آن را به راحتی نتوان از بازار تهیه کرد.

– میزان کار کرد

دومین نکته ای که بهتر است در زمان خرید تاور کرین به آن توجه و دقت داشته باشید، میزان کهنه بودن آن است. گاهی تاور کرین با وجود این که چندان قدیمی نیست و از تاریخ تولید آن زیاد نمی گذرد. ولی به دلیل این که مداوم در حال کار بوده، فرسوده شده است. بنابراین میزان کهنه بودن تاور کرین را بررسی کنید. حتی شاید بهتر باشد، گاهی از تاورهای قدیمی ولی با کارکرد کمتر استفاده کرد. تا تاور کرین های جدیدتر ولی کارکرد زیاد، که احتمال دارد، بسیاری از قطعات آن فرسوده شده باشد.

– ایمنی تاور کرین

ایمنی در همه تاور کرین ها بسیار مهم است. اما این اهمیت در تاور کرین های دست دوم بیشتر می شود. چرا که این تاور کرین ها به دلیل کارکردی که قبلا داشته اند، احتمال دارد با برخی و فرسودگی بیشتر قطعات مواجه شوند. از این رو، در زمان خرید تاور کرین دست دوم به ایمن بودن آن دقت کنید. برای این که ایمنی تاور کرین بیشتر باشد، از تاورهای دست دوم برند و مارک خریداری کنید. این دسته از تاور کرین ها در مقایسه با سایر تاور کرین ها ایمنی بیشتری دارند. معمولا برندهای معتبر در مقایسه با سایر برندها ایمن تر می باشد و علاوه بر این در صورت خرابی برخی از قطعات آن که نیاز به تعویض داشته باشد، یافتن آن و تهیه لوازم یدکی آن راحت تر و آسان تر خواهد بود.

– توجه به تناژ

در زمان خرید تاور کرین یکی از مهم ترین و اساسی ترین نکات توجه به تناژ آن است. در هر پروژه نیاز به تاورکرین هایی با تناژ های مختلف است. بنابراین قبل از اقدام به خرید تاور کرین دست دوم باید، تناژ مورد نیاز خود را مشخص کنید. برای مشخص کردن تناژ مورد نیاز می توانید از مشاوره کارشناسان و متخصصان ما استفاده کنید.

– خرید از مرکز معتبر و قابل اطمینان

از دیگر معیارها در خرید تاور دست دوم، خرید آن از مراکز معتبر می باشد. مراکزی که دارای انواع تاور کرین های می باشند و علاوه بر آن به دلیل داشتن کادری متخصص و مجرب می توانند بهترین خدمات را در سرویس و نگهداری تاور کرین، نصب و پیاده سازی آن و غیره ارائه دهند. بنابراین همیشه خرید خود را از بهترین مراکز انجام دهید.

مراحل خرید تاور کرین دست دوم

برای خرید تاور کرین کارکرده نیازی به طی تشریفات و مراحل مختلف می باشد. بلکه می توانید به راحت ترین صورت و آسان ترین شکل تاور کرین دست دوم را از این مرکز خریداری کنید. برای خرید تاور کرین دست دوم می توانید مراحل زیر را طی کنید.

اولین مرحله این است، که خریدار به شرکت فروشنده تاور کرین دسته دوم مراجعه کنید. بر اساس پروژه خود و نیازی که به تاور کرین دارد، مشخصات و نوع تاور کرین دست دوم را مشخص نمایند. کارشناسنان ما بر اساس اطلاعات دریافتی از مشتری می توانند بهترین و مناسب ترین تاور کرین را به وی معرفی کنند.

سپس کارشناسان ما به محل پروژه مراجعه می کنند و بر اساس بررسی هایی که انجام می دهند، نوع تاور کرین و تناژ مورد نیاز را برای مشتری معرفی می کنند. سپس مشتری می تواند نوع مناسب را انتخاب کرده و بر اساس قراردادی که بین طرفین است، آن را خریداری کند. با خرید تاور کرین کارکرده می توانید در هزینه های خود به مقدار زیاد صرفه جویی کنید.

اطلاعات بیشتر

هدف از تاسیس این مجموعه، ارائه تمامی خدمات در حوزه تاور کرین و آسانسور کارگاهی است. لذا به منظور ارائه خدمات واردات و سرویس ماشین آلات ساختمانی مانند تاور کرین، آسانسور کارگاهی و جرثقیل کارگاهی این مجموعه تاسیس شد.

تکیه بر توان بالای تخصص، واردات و تولید ماشین آلات با کیفیت ساختمانی با بهره گیری و استفاده از کادر فنی مجرب کاری بود که مجموعه انجام داد. بنابراین خرید و فروش تاور کرین و آسانسور کارگاهی، نصب و سرویس و نگهداری از تاور کرین و سایر ماشین آلات ساختمانی با اخذ تاییدیه نصب و راه اندازی از جمله تخصص ها و کارکردهای مجموعه است.

ارتباط با تیم یگانه کرین در خصوص پروژه

  بهترین برند تاور کرین دست دوم ( کارکرده) درایران برای خرید کدام است ؟

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  قیمت تقریبی تاور کرین دست دوم ( کارکرده) چقدر است ؟

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  تاور کرین نو بهتر است یا دست دوم ؟

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  تاور کرین دست دوم همراه با گارانتی است ؟

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  Call Now Buttonمشاوره و استعلام قیمت
  مشاوره و استعلام قیمت
  Send via WhatsApp