فروش تاور کرین

برای فروش تاور کرین فاکتورها و معیارهای زیادی باید مدنظر باشد. تنها در صورتی می توان در فروش موفق بود، فروش بر اساس فاکتورهای مشخص و تعیین شده صورت گیرد. مسلما کیفیت، برند، و غیره از جمله مهمترین و اصلی ترین فاکتورها در زمان فروش تاور کرین است.

خرید و فروش تاور کرین

تاور کرین ها دستگاهی هستند، که امروزه در ساخت و سازها به صورت گسترده استفاده می شود. در ساخت پروژه های بزرگ و عظیم، برای جا به جایی مصالح و مواد از این دستگاه ها استفاده می شود. استفاده از این دستگاه می تواند سبب راحتی و تسریع در ساخت و ساز گردد و سرعت پیشرفت پروژه ها را افزایش دهد. به تاور کرین جرثقیل برجی نیز می گویند.

این جرثقیل ها، امروزه برای حمل اجسام سنگین تا ارتفاعات مشخص در شعاع های مختلف و مشخص تعیین شده استفاده می گردد. امروزه از تاور کرین ها در برج سازی، بلندمرتبه سازی، سد سازی، پل سازی، ساختمان سازی، کارخانجات صنعتی، سیلوسازی، نیروگاه ها و غیره استفاده می شود.

بنابراین با توجه به استفاده های گسترده و وسیع از تاور کرین ها، می توان آنها را به تاورهای ثابت، متحرک و بالارونده دسته بندی کرد. این تاور کرین ها، قابلیت های مختلفی دارند، که از جمله قابلیت های آن می توان به قدرت حمل بار، قدرت مانور حرکتی، قدرت مانور گردان و قدرت جا به جایی کامل دستگاه اشاره کرد. امروزه تاور کرین ها، در برندها و انواع مختلف مانند تاور کرین پتن، تاور کرین یانگ مائو، تاور کرین زوم لاین، تاور کرین لیبهر، تاور کرین ریموندی، تاور کرین ریچیر، تاور کرین پینر و تاور کرین کومانتر و غیره اشاره کرد. همه این تاورها، کیفیت های بالایی دارند و فروش آن ها به صورت گسترده رایج است. امروزه بسیاری از افراد که می خواهند به خرید تاور بپردازند، یکی از این برندها را انتخاب و خریداری می کنند

مشاوره فنی و استعلام قیمت

شرکت یگانه کرین با فراهم نمودن بستری مناسب و آسان برای ارتباط با تیم فنی شما کارفرمایان محترم را تکریم نموده است. کافیست برای مشاوره و استعلام قیمت در هر کدام از موارد ذکر شده در این صفحه با ما تماس حصل فرمایید.

نکات مهم هنگام فروش تاور کرین

برای فروش تاور کرین برخی معیارها و نکاتی است که باید همیشه به آن دقت و توجه کرد، تا به این صورت بتوان مشتریان را به خوبی راهنمایی نمود. از این رو، باید به برخی سوالاتی که مشتریان بیشتر می پرسند. پاسخ داد. از جمله این موارد عبارتند از:

برند تاور کرین

یکی از مهم ترین سوالاتی که وقتی مشتری تماس می گیرد، این است، که باید از مشتری بپرسیم که تاور کرین را از چه برندی می خواهد. تاور کرین پتن فرانسه را می خواهد و یا این که به دنبال خرید تاور کرین لیبهر آلمان می باشد و یا این که پتن های چینی مدنظرشان است.

یا این که اصلا از برندهای دیگر چینی مانند یانگ مائو، سی مکس و یا برندهای مختلف چینی که در بازار موجود می باشد، می خواهد خریداری کند. اصولا وقتی نوع برند مطرح می شود، اگر پتن را انتخاب کنند و یا لییهر را انتخاب کنند،، اهمیتی ندارد.

سال ساخت این ها قدیمی است و از دهه 70 این برندها وجود دارند تا سال 2020 که الان ما هستیم. بنابراین باید، از مشتری پرسید که آیا تاورهای قدیمی مدنظرشان است و یا به دنبال تاور جدید هستند.

معمولا اکثر پروژه ها که زیاد قصد هزینه در مقوله تاور ندارند، از تاورهای قدیمی تر و ارزان تر استفاده می کنند. تاورهای دهه نود به پایین الان جزء تاورهای قدیمی محسوب می شوند. اما تاورهایی که از دهه نود به بالا هستند، جزء تاورهای جدید محسوب می شود. اگر چه امروزه تاورهای دهه نود هم جزء تاورهای قدیمی است.

تناژ

سوال دیگر که باید حتما از خریدار پرسیده شود، این است که دستگاه چند تن باشد؟ تناژ تاور کرین خیلی مهم است. امروزه در بازار تاورهای چهار تن، شش تن، هشت تن، ده تن، دوازده تن، شانزده تن تا بیست و پنج تن و حتی تا چهل تن وجود دارند.

– فلش تاور

سوال بعدی در مورد فلش تاور است؟ در این مورد باید پرسید که فلش و یا همان بازوری تاور چند متر باید باشد و این که در نوک فلش نیاز به حمل چند تن بار است. این ها سوال های مهم است.  گاهی در برخی پروژه ها، نیاز به 50 متر است و در نوک تاور نیاز به حمل بار سه تن است. در این مورد باید به جدول ها نگاه کرد، که حدود یک تاور هشت تن و یا ده تن می تواند این کار را انجام دهد.

– خود ایستایی

مورد بعد و سوال دیگه در مورد خود ایستایی تاور است؟ وقتی در ایران می خواهند تاور را بفروشند، مبنای قیمت گذاری بر اساس تاور چهل متر است. تاوری را با چهل متر ارتفاع و بازوی که دارند، قیمت گذاری می شوند. معمولا سوال می شود، که اگر خود ایستایی تاور در حدود 40 تا 45 متر باشد. این ها معمولا تاورهای یک و شصت هستند که کارشان را انجام می دهند.

خود ایستایی هم یعنی این که دیگه تاور نیازی به کمر بند برای مهار ندارد تا تاور بر روی خود بایستد. به این کار، در اصطلاح خود ایستایی می گویند. معمولا اگر خود ایستایی از 44 یا 45 متر به بالا نیاز باشد، باید تاوری را انتخاب کنند که عرض قطعه دو متر باشد. این دسته از تاورها بین پنجاه و سه و یا پنجاه چهار متر روی پای خود تا شصت و چهار متر  می توانند، استفاده کنند.

این ها مواردی هستند، که در زمان فروش باید مدنظر داشت. برای نمونه پروژه ای است، که خریداری اعلام می کند، تاوری می خواهد 60 متر و جایی برای مهار ندارد. در این شرایط باید تاوری به وی داده شود، خود ایستایی اش شصت متر باشد و قطعه باید دو متر باشد. از شصت به بعد می تواند مهار کند و یا این که آن ارتفاع، ارتفاع نهایی است.

– ثابت و یا متحرک بودن

آخرین سوال هم این است که آیا امکان داشتن ثابت دارند یا که پایه ثابت باشد و داخل بتن قرار دهند و یا این که تاور از اول تا آخر پروژه باید چهار تا استیج عوض کند. مثلا باید در مرحله اول تو بلوک A کار کند و بعد به بلوک B، بلوک C و سپس به بلوک D برود. بنابراین نیاز است که تاور در بلوک های مختلف جا به جا شود. بر این اساس تاورها را از حالت تثبیت به برروی شاسی ها و یا کالسکه ها قرار می دهند. کالسکه ها هم دو نوع هستند، کالسکه ثابت دارد و کالسکه متحرک.

اطلاعات بیشتر

هدف از تاسیس این مجموعه، ارائه تمامی خدمات در حوزه تاور کرین و آسانسور کارگاهی است. لذا به منظور ارائه خدمات واردات و سرویس ماشین آلات ساختمانی مانند تاور کرین، آسانسور کارگاهی و جرثقیل کارگاهی این مجموعه تاسیس شد.

تکیه بر توان بالای تخصص، واردات و تولید ماشین آلات با کیفیت ساختمانی با بهره گیری و استفاده از کادر فنی مجرب کاری بود که مجموعه انجام داد. بنابراین خرید و فروش تاور کرین و آسانسور کارگاهی، نصب و سرویس و نگهداری از تاور کرین و سایر ماشین آلات ساختمانی با اخذ تاییدیه نصب و راه اندازی از جمله تخصص ها و کارکردهای مجموعه است.

ارتباط با تیم یگانه کرین در خصوص پروژه

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  Call Now Buttonمشاوره و استعلام قیمت
  مشاوره و استعلام قیمت
  Send via WhatsApp