یکی از موضوعات حرفه ای و پیچیده در تاور کرین ها، اورهال کردن آن است. با وجود این که بسیاری از مردم با تاور کرین آشنا هستند و آنها را بر روی ساختمان ها و برج های مختلف مشاهده کرده اند. ولی با این حال، شاید کمتر کسی در مورد اورهال کردن تاورکرین اطلاعاتی داشته باشد و یا آن را شنیده باشد. اورهال کردن تاورکرین، کاری تخصصی و پیچیده است که نیاز به استفاده از افراد مجرب و آموزش دیده دارد. برای اورهال کردن می توان به این این مرکز، که یکی از بهترین و معتبرترین مراکز در زمینه تعمیر، نگهداری و اورهال کردن تاورکرین است، مراجعه کنید.

چیستی اورهال کردن تاور کرین

برای اورهال کردن تاورکرین، اولین و مهم ترین سوالی که برای بسیاری از ما به وجود می آید، چیستی اورهال کردن تاور کرین است؟ منظور از اورهال کردن تاورکرین چیست؟ و چگونه می توان تاور کرین را اورهال کرد، از جمله سوالاتی است، که در ذهن بسیاری از افراد ایجاد می شود. برای پاسخ داده به این سوال  و سایر سوالات مشابه بهتر است، ابتدا با اورهال و چیستی آن آشنا شویم.

مشاوره فنی و استعلام قیمت

شرکت یگانه کرین با فراهم نمودن بستری مناسب و آسان برای ارتباط با تیم فنی شما کارفرمایان محترم را تکریم نموده است. کافیست برای مشاوره و استعلام قیمت در هر کدام از موارد ذکر شده در این صفحه با ما تماس حصل فرمایید.

به صورت ساده و در یک تعریف ابتدایی و اولیه می توان گفت که منظور از اورهال، تعمیرات اساسی هر چیزی می باشد. بنابراین وقتی می گویم، اورهال کردن تاور کرین به این معنی است که همه قطعات و بخش های تاور کرین به صورت دقیق و جز به جز تعمیر شوند. در اورهال کردن باید همه قطعات اعم از الکترونیکی، مکانیکی و استراکچری و غیره مدنظر باشد.

از این رو، می توان گفت که اورهال کردن، کاری کاملا تخصصی است و نیاز به افراد آموزش دیده و مجرب دارد. به ویژه در دوره اخیر که بسیاری از ماشین آلات از جمله تاور کرین ها، پیچیدگی های زیادی پیدا کرده اند و به همین دلیل، اورهال کردن آن تنها از دست افراد متخصص و مجرب بر می آید. برای اورهال کردن تاور کرین باید حتما از نیروی متخصص مکانیک، الکترونیک و ایمنی و صنایع و دیگر تعمیر کاران متخصص و مجرب استفاده نمود.

در اورهال کردن تاورکرین آنچه مهم و اساسی است، این می باشد که تعمیرات اساسی پیش از این که قطعه و یا دستگاه را به یک حالت از شکست و خرابی بکشاند، انجام شود. بنابراین می توان گفت که اورهال کردن، بیشتر برای پیشگیری از خرابی های و ایرادات اساسی بعدی است.

جرثقیل نوعی ماشین است که عموماً مجهز به طناب بالابر، طناب سیم یا زنجیر و میخ است که هم برای بلند کردن و پایین آوردن مواد و هم برای حرکت افقی آنها قابل استفاده است. آنها با انعطاف پذیری ساخته شده اند تا عملکرد با کیفیت بالاتر را تضمین کنند. تاور کرین ها یا جرثقیل های برجی نیاز به تعمیر و نگهداری دارند و باید در این زمینه توجه بسیار شود. از این رو در این بخش ما به بررسی روند های مربوط به تعمیر و تگهداری تاور کرین از وب سایت یگانه کرین می پردازیم.

اصلی ترین روند ها برای تعمیر و نگهداری تاور کرین عبارتند از:

  • تعمیر و نگهداری معمولی تاور کرین:

این راه برای کنترل تغییرات در اجزای جرثقیل اصلاح شده است. هنگام برداشتن و جابجایی بار، همیشه یک عنصر خطر وجود دارد. با انجام یک تعمیر و نگهداری روزمره جامع، می توانید مشکلات احتمالی را مشخص کرده و راه حل پیدا کنید. فشار فعالیت های معمول جرثقیل می تواند عملکرد تجهیزات را به خطر بیندازد حتی اگر صدمه ای نبیند.

  • بازرسی های تعمیری تاور کرین ها:

این کار برای تأمین امنیت و اقدامات نظارتی طراحی شده اند. جرثقیل های برجی تجهیزاتی سنگین هستند که می توانند به ویژه در سایت های ساختمانی خطرات زیادی ایجاد کنند. بازرسی ها جنبه بسیار خوبی برای نگهداری جرثقیل است. ارائه گزارش بازرسی اجباری که هر از چند گاهی پس از خرید تجهیزات انجام می شود، مهم است.

عدم نگهداری از جرثقیل ها باعث توقف شغلی می شود. از این رو در زمینه تعمیر و نگهداری تاورکرین با دقت پیش بروید.

نحوه اورهال کردن تاور کرین

شاید در نگاه اول برای بسیاری از مالکان و پیمانکارانی که ار تاور کرین استفاده می کنند، اورهال کردن آن کار ساده و راحتی به نظر برسد. اما باید توجه و دقت داشت، که تاور کرین ها از جمله ماشین آلات صنعتی هستند که پیچیدگی ها بسیار زیادی دارند و امروزه در اثر پیشرفت های به وجود آمده بسیار پیشرفته تر و پیچیده تر نیز شده اند. از این رو، حتما باید افراد متخصص و مجرب به اورهال کردن آن اقدام کنند. برای اورهال کردن تاور کرین باید چند مرحله ساده را طی کنید، تا کارشناسان و متخصص آموزش دیده و مجرب ما اقدام به اورهال کردن تاور کرین کنند. برای این منظور بهتر است مراحل زیر را طی کنید.

مرحله اول: مراجعه به کارشناسان و متخصصان ما

برای اورهال کردن تاورکرین اولین کاری که باید انجام دهید این است، که به این مرکز مراجعه کنید. این مرکز، یکی از معتبرترین و بهترین مرکزها برای اورهال کردن تاورکرین است، که دارای کادری آموزش دیده و مجرب می باشد. بنابراین بعد از انجام صحبت های اولیه متخصصان و کارشناسان ما برای بررسی های اولیه و شناسایی نحوه اورهال کردن تاور کرین به محل پروژه اعزام می شوند. در این مرحله شما کار را به دست افراد توانمند و ماهر می سپارید، که دارای تمامی تخصص ها و مهارت های لازم در این زمینه می باشند.

مرحله دوم: ایراد یابی و بررسی مشکل تاور

بعد از این که متخصصان و کارشناسان به محل نصب تاور کرین مراجعه کردن، به بررسی تمامی ایرادات احتمالی و خرابی های آن می پردازند. در این مرحله همه خرابی ها و یا حتی خرابی ها و ایراداتی که احتمال دارد، در آینده ایجاد شود، به دلیل پوسیدگی و غیره بررسی می شود. بعد از انجام بررسی های دقیق، برآورده های لازم برای اورهال کردن تاور کرین صورت می گیرد. در این مرحله برآوردهایی مانند نحوه و چگونگی اورهال کردن تاور کرین، نیاز بودن و با نبودن به تعویض برخی قطعات و همچنین زمان و مدتی که لازم است که اورهال کردن تاور انجام شود می پردازند. در نهایت بر اساس این برآورده ها هزینه های دقیق بررسی و به مالک و یا پیمانکار تاور کرین اعلام می شود.

مرحله سوم: انجام و تحویل کار

بعد از این که برآورده های لازم انجام شد و بر اساس این برآورده ها، هزینه های مورد نیاز برای اورهال کردن به پیمانکار و یا مالک تاور کرین اعلام شد. بر اساس توافق طرفین و بر اساس قرارداد کار اورهال کردن تاورکرین شروع می شود.

در این مرحله کارشناسان و افراد مجرب کادر تکنسین های ما به بهترین صورت و با استفاده از آخرین فناوری های روز دنیا تاور کرین را اورهال می کنند. اگر قطعه ای نیاز به تعویض و یا جایگزینی داشته باشد، از قطعات تولید شرکت خود تاور کرین استفاده می شود. به همین دلیل کیفیت اورهال کردن بسیار بالا می رود.

در مواقع بسیار نادر از قطعات تولید داخل برای اورهال کردن تاورکرین استفاده می گردد. بعد از این که اورهال کردن تاور کرین به صورت کامل به پایان رسید نوبت به تحویل آن به کارفرما و یا پیمانکار می رسد. در این مرحله بررسی های نهایی انجام می شود و بعد از این که تست های لازم انجام شد، تاور کرین اورهال شده به مشتری تحویل داده می شود.

بنابراین به این صورت می توان کار دشوار و پیچیده اورهال کردن را تنها با چند قدم انجام داد. بنابراین برای اورهال کرین، بهتر است، با کارشناسان و متخصصان مجرب ما تماس بگیرید تا متخصصان مجرب و آموزش دیده ما در اولین فرصت کار اورهال کردن تاورکرین را شروع کرده و در کمترین فرصت و در اسرع وقت آن را تحویل دهند.

ضرورت سرویس تاورکرین

سرویس و نگهداری منظم برای کار ایمن جرثقیل و یک محل کار ایمن ضروری است. در برنامه زمان بندی زمان کافی برای سرویس و نگهداری جرثقیل برج اختصاص دهید. زمان بین خدمات نباید بیش از فواصل زمانی توصیه شده برای تولید / تامین کنندگان باشد. ضرورت سرویس تاورکرین بسیار زیاد است. رعایت این موارد نه تنها باعث ایمنی سایت شما می شود، بلکه از تأخیرهای پرهزینه در دسترس بودن قطعات یا کارگران تعمیر و نگهداری پس از توقف خرابی در کارکرد جرثقیل جلوگیری می کند. در واقع با سرویس تاور کرین می توانیم از هزینه های بسیار زیادی که در آینده ممکن است پدید بیاید جلوگیری کنیم. با سرویس کردن تاور کرین ها می توان قطعات را بدون اصطلاک بالا نگهداری کرد.

با توجه به هزینه های بسیار زیادی که برای خرید یا اجاره تاور کرین ها موجود است، ضرورت سرویس تاور کرین ها به ما راهی آسان تر را نشان می دهد. گاهی اوقات ممکن است نیاز باشد که قطعات تاور کرین ها را تعویض کرد. این موارد نیز در زمان سرویس کردن وسیله مشخص می شود. از این رو می توان به این نکته پی برد که ضرورت سرویس از اهمیت بسیاری برخوردار است. صنعت جرثقیل مشکلات مربوط به برنامه ریزی، سرویس و نگهداری جرثقیل ها را در طول ساعات کاری برنامه ریزی شده برنامه ریزی شده تشخیص می دهد.

در این زمینه گاهی به چک لیست های بازرسی هم نیاز است. چک لیست ارزیابی شامل بررسی خسارات قابل توجه از جمله طناب های مفتولی، قلاب جرثقیل، مواد خاکی. بررسی وضعیت دستگاه مانند کنترل، ترمز، علائم هشدار دهنده و بررسی و بررسی منطقه عملکرد می باشد.

هزینه اورهال تاورکرین

در این بخش از مقاله خود در وب سایت یگانه کرین ما به بررسی هزینه اورهال تاورکرین می پردازیم. اورهال تاور کرین با توجه به اهمیتی که این دستگاه دارد بسیار مورد بررسی است. در اورهال کردن تمامی قطعات از کوچک تا بزرگ مورد بازرسی و تعمیر قرار می گیرند. در واقع با بررسی مشکلاتی که دستگاه می تواند داشته باشد تمامی موارد مورد تعمیر قرار می گیرند. از این رو با اورهال تاور کرین ها می توان طول عمر آن ها را بسیار بالا برد. با این حال بررسی دقیق هزینه اورهال تاورکرین نیز اهمیت زیادی خواهد داشت.

هزینه اورهال تاورکرین به مولفه های بسیار زیادی دارد. قبل از هر چیزی باید دید که آیا وسیله مورد نظر نیاز به تعمیر دارد یا خیر؟ ممکن است در زمان بازرسی مشکلی از آن دیده نشود اما اگر در زمان اورهال تاور کرین متوجه مشکلاتی در آن شده باشیم باید به گزینه های بسیاری توجه کنیم. ممکن است قطعه مورد نظر با تعمیری جزئی رفع مشکل شود. این در حالی است که ممکن است برخی قطعات نیاز به تعویض داشته باشند. از این رو توجه داشته باشید که هزینه اورهال تاورکرین بسته به کاری که بر روی آن انجام می شود می تواند متفاوت باشد. در این زمینه می توانید از متخصصان یگانه کرین کمک بگیرید.

نگهداری از تاورکرین اورهال شده

اولین نکته ای که باید توجه داشته باشید این است که تحصیلات و دانش از عوامل اصلی در نگهداری جرثقیل ها هستند. نگهداری روزانه بسیار مهم است. نگهداری از تاورکرین اورهال شده به هیچ عنوان هزینه بر نیست. کار سختی هم نخواهد بود. تجربه نشان داده است که برخی افراد این کار را انجام نمی دهند و بعد از مدتی تعجب می کنند که چرا تاور کرین به خوبی کار نمی کند. بنابراین اگر می خواهید از خراب شدن جرثقیل جلوگیری کرده و از ماندگاری بالاتری برخوردار باشید، تعمیر و نگهداری مناسب جرثقیل ضروری است. یک جرثقیل به خوبی نگهداری شده می تواند سالها کار کند و سرمایه بزرگی برای تجارت است.

در روند نگهداری از تاور کرین اورهال شده، جرثقیل ها هم به برق و هم به نگهداری ساختاری احتیاج دارند. بررسی های بصری متخصص باید روزانه انجام شود و یک مهندس برق خوب برای بررسی و تنظیم اجزای الکتریکی پیچیده مانند سنسورهای حرکت و وزن که برای استفاده ایمن حیاتی هستند، باید در دسترس باشد. این نوع تعمیر و نگهداری جرثقیل به طور کلی مستلزم ارزیابی ویژگی های ماشین آلاتی است که در سطوح اجباری کار نمی کنند.

توجه داشته باشید که پس از نصب تجهیزات جدید یا انجام تغییرات، شخص موظف به انجام معاینه کلیدی است. پس می توان گفت که نگهداری از تاور کرین اورهال شده نیاز به دقت بیشتری دارد. در واقع به این دلیل که تاور کرین مورد نظر یک بار تحت تعمیر قرار گرفته است نیاز به توجه بیشتری دارد. این کار شرایط بسیار بهتری را به همراه خواهد داشت.

اطلاعات بیشتر

 

هدف از تاسیس این مجموعه، ارائه تمامی خدمات در حوزه تاور کرین و آسانسور کارگاهی است. لذا به منظور ارائه خدمات واردات و سرویس ماشین آلات ساختمانی مانند تاور کرین، آسانسور کارگاهی و جرثقیل کارگاهی این مجموعه تاسیس شد.

تکیه بر توان بالای تخصص، واردات و تولید ماشین آلات با کیفیت ساختمانی با بهره گیری و استفاده از کادر فنی مجرب کاری بود که مجموعه انجام داد. بنابراین خرید و فروش تاور کرین و آسانسور کارگاهی، نصب و سرویس و نگهداری از تاور کرین و سایر ماشین آلات ساختمانی با اخذ تاییدیه نصب و راه اندازی از جمله تخصص ها و کارکردهای مجموعه است. تیم فنی مهندسی یگانه بهترین خدمات اورهال تاور کرین را به شما ارائه می دهد.

ارتباط با تیم یگانه کرین در خصوص پروژه

    Call Now Buttonمشاوره و استعلام قیمت
    مشاوره و استعلام قیمت
    Send via WhatsApp