یکی از موضوعات حرفه ای و پیچیده در تاور کرین ها، اورهال کردن آن است. با وجود این که بسیاری از مردم با تاور کرین آشنا هستند و آنها را بر روی ساختمان ها و برج های مختلف مشاهده کرده اند. ولی با این حال، شاید کمتر کسی در مورد اورهال کردن تاورکرین اطلاعاتی داشته باشد و یا آن را شنیده باشد. اورهال کردن تاورکرین، کاری تخصصی و پیچیده است که نیاز به استفاده از افراد مجرب و آموزش دیده دارد. برای اورهال کردن می توان به این این مرکز، که یکی از بهترین و معتبرترین مراکز در زمینه تعمیر، نگهداری و اورهال کردن تاورکرین است، مراجعه کنید.

چیستی اورهال کردن تاور کرین

برای اورهال کردن تاورکرین، اولین و مهم ترین سوالی که برای بسیاری از ما به وجود می آید، چیستی اورهال کردن تاور کرین است؟ منظور از اورهال کردن تاورکرین چیست؟ و چگونه می توان تاور کرین را اورهال کرد، از جمله سوالاتی است، که در ذهن بسیاری از افراد ایجاد می شود. برای پاسخ داده به این سوال  و سایر سوالات مشابه بهتر است، ابتدا با اورهال و چیستی آن آشنا شویم.

مشاوره فنی و استعلام قیمت

شرکت یگانه کرین با فراهم نمودن بستری مناسب و آسان برای ارتباط با تیم فنی شما کارفرمایان محترم را تکریم نموده است. کافیست برای مشاوره و استعلام قیمت در هر کدام از موارد ذکر شده در این صفحه با ما تماس حصل فرمایید.

به صورت ساده و در یک تعریف ابتدایی و اولیه می توان گفت که منظور از اورهال، تعمیرات اساسی هر چیزی می باشد. بنابراین وقتی می گویم، اورهال کردن تاور کرین به این معنی است که همه قطعات و بخش های تاور کرین به صورت دقیق و جز به جز تعمیر شوند. در اورهال کردن باید همه قطعات اعم از الکترونیکی، مکانیکی و استراکچری و غیره مدنظر باشد.

از این رو، می توان گفت که اورهال کردن، کاری کاملا تخصصی است و نیاز به افراد آموزش دیده و مجرب دارد. به ویژه در دوره اخیر که بسیاری از ماشین آلات از جمله تاور کرین ها، پیچیدگی های زیادی پیدا کرده اند و به همین دلیل، اورهال کردن آن تنها از دست افراد متخصص و مجرب بر می آید. برای اورهال کردن تاور کرین باید حتما از نیروی متخصص مکانیک، الکترونیک و ایمنی و صنایع و دیگر تعمیر کاران متخصص و مجرب استفاده نمود.

در اورهال کردن تاورکرین آنچه مهم و اساسی است، این می باشد که تعمیرات اساسی پیش از این که قطعه و یا دستگاه را به یک حالت از شکست و خرابی بکشاند، انجام شود. بنابراین می توان گفت که اورهال کردن، بیشتر برای پیشگیری از خرابی های و ایرادات اساسی بعدی است.

نحوه اورهال کردن تاور کرین

شاید در نگاه اول برای بسیاری از مالکان و پیمانکارانی که ار تاور کرین استفاده می کنند، اورهال کردن آن کار ساده و راحتی به نظر برسد. اما باید توجه و دقت داشت، که تاور کرین ها از جمله ماشین آلات صنعتی هستند که پیچیدگی ها بسیار زیادی دارند و امروزه در اثر پیشرفت های به وجود آمده بسیار پیشرفته تر و پیچیده تر نیز شده اند. از این رو، حتما باید افراد متخصص و مجرب به اورهال کردن آن اقدام کنند. برای اورهال کردن تاور کرین باید چند مرحله ساده را طی کنید، تا کارشناسان و متخصص آموزش دیده و مجرب ما اقدام به اورهال کردن تاور کرین کنند. برای این منظور بهتر است مراحل زیر را طی کنید.

مرحله اول: مراجعه به کارشناسان و متخصصان ما

برای اورهال کردن تاورکرین اولین کاری که باید انجام دهید این است، که به این مرکز مراجعه کنید. این مرکز، یکی از معتبرترین و بهترین مرکزها برای اورهال کردن تاورکرین است، که دارای کادری آموزش دیده و مجرب می باشد. بنابراین بعد از انجام صحبت های اولیه متخصصان و کارشناسان ما برای بررسی های اولیه و شناسایی نحوه اورهال کردن تاور کرین به محل پروژه اعزام می شوند. در این مرحله شما کار را به دست افراد توانمند و ماهر می سپارید، که دارای تمامی تخصص ها و مهارت های لازم در این زمینه می باشند.

مرحله دوم: ایراد یابی و بررسی مشکل تاور

بعد از این که متخصصان و کارشناسان به محل نصب تاور کرین مراجعه کردن، به بررسی تمامی ایرادات احتمالی و خرابی های آن می پردازند. در این مرحله همه خرابی ها و یا حتی خرابی ها و ایراداتی که احتمال دارد، در آینده ایجاد شود، به دلیل پوسیدگی و غیره بررسی می شود. بعد از انجام بررسی های دقیق، برآورده های لازم برای اورهال کردن تاور کرین صورت می گیرد. در این مرحله برآوردهایی مانند نحوه و چگونگی اورهال کردن تاور کرین، نیاز بودن و با نبودن به تعویض برخی قطعات و همچنین زمان و مدتی که لازم است که اورهال کردن تاور انجام شود می پردازند. در نهایت بر اساس این برآورده ها هزینه های دقیق بررسی و به مالک و یا پیمانکار تاور کرین اعلام می شود.

مرحله سوم: انجام و تحویل کار

بعد از این که برآورده های لازم انجام شد و بر اساس این برآورده ها، هزینه های مورد نیاز برای اورهال کردن به پیمانکار و یا مالک تاور کرین اعلام شد. بر اساس توافق طرفین و بر اساس قرارداد کار اورهال کردن تاورکرین شروع می شود.

در این مرحله کارشناسان و افراد مجرب کادر تکنسین های ما به بهترین صورت و با استفاده از آخرین فناوری های روز دنیا تاور کرین را اورهال می کنند. اگر قطعه ای نیاز به تعویض و یا جایگزینی داشته باشد، از قطعات تولید شرکت خود تاور کرین استفاده می شود. به همین دلیل کیفیت اورهال کردن بسیار بالا می رود.

در مواقع بسیار نادر از قطعات تولید داخل برای اورهال کردن تاورکرین استفاده می گردد. بعد از این که اورهال کردن تاور کرین به صورت کامل به پایان رسید نوبت به تحویل آن به کارفرما و یا پیمانکار می رسد. در این مرحله بررسی های نهایی انجام می شود و بعد از این که تست های لازم انجام شد، تاور کرین اورهال شده به مشتری تحویل داده می شود.

بنابراین به این صورت می توان کار دشوار و پیچیده اورهال کردن را تنها با چند قدم انجام داد. بنابراین برای اورهال کرین، بهتر است، با کارشناسان و متخصصان مجرب ما تماس بگیرید تا متخصصان مجرب و آموزش دیده ما در اولین فرصت کار اورهال کردن تاورکرین را شروع کرده و در کمترین فرصت و در اسرع وقت آن را تحویل دهند.

اطلاعات بیشتر

هدف از تاسیس این مجموعه، ارائه تمامی خدمات در حوزه تاور کرین و آسانسور کارگاهی است. لذا به منظور ارائه خدمات واردات و سرویس ماشین آلات ساختمانی مانند تاور کرین، آسانسور کارگاهی و جرثقیل کارگاهی این مجموعه تاسیس شد.

تکیه بر توان بالای تخصص، واردات و تولید ماشین آلات با کیفیت ساختمانی با بهره گیری و استفاده از کادر فنی مجرب کاری بود که مجموعه انجام داد. بنابراین خرید و فروش تاور کرین و آسانسور کارگاهی، نصب و سرویس و نگهداری از تاور کرین و سایر ماشین آلات ساختمانی با اخذ تاییدیه نصب و راه اندازی از جمله تخصص ها و کارکردهای مجموعه است. تیم فنی مهندسی یگانه بهترین خدمات اورهال تاور کرین را به شما ارائه می دهد.

ارتباط با تیم یگانه کرین در خصوص پروژه

    مشاوره و استعلام قیمت
    مشاوره و استعلام قیمت
    Send via WhatsApp