اجاره آسانسور کارگاهی

یکی از مهم ترین و اصلی ترین تجهیزات و ابزارهایی که در ساخت و سازهای مدرن و بزرگ استفاده می شود، آسانسور کارگاهی است. امروزه بسیاری از کارگاه ها و یا کارخانجات به خرید و یا اجاره آن می پردازند. اجاره آسانسور کارگاهی به علل و دلایل مختلف می تواند برای بسیاری کارخانه ها و یا محیط های کارگاهی مناسب باشد.

آسانسور کارگاهی

امروزه به دلیل این که وسعت محیط های کاری به ویژه کارخانجات و یا کارگاه ها بسیار زیاد و گسترده است و به همین دلیل نیاز به جا به جایی سریع افراد، تکنسین ها یا تجهیزات و مصالح می باشد. در این صورت استفاده از آسانسورهای کارگاهی و یا بالابرها، بهترین و مناسب ترین تجهیزات می باشند. این آسانسورها وظیفه حمل انسان، مصالح و تجهیزات را در ارتفاعات مختلف بر عهده دارند.

در یک کارگاه ساختمانی و یا حتی در یک کارخانه که نیاز به حمل و نقل بار می باشد، استفاده از آسانسور کارگاهی نه تنها سرعت کارها را چند برابر افزایش کی دهد، بلکه سبب می شود، که بتوان ایمنی کار را افزایش داد و مصالح، تکنسین ها و حتی سایر ابزارها و تجهیزات را سریع تر و ایمن تر به سایر نقاط منتقل و جا به جا نمود. به همین دلیل است، که امروزه از آسانسور کارگاهی برای مصارف مختلف استفاده می شود.

در این وسیله برای ساخت پل، تونل، برج انتقال، دکل، دودکش، نیروگاه، سیلو، ساختمان سازی، راه سازی، در صنایع نفت و گاز، پتروشیمی و غیره به صورت گسترده استفاده می گردد.

اجاره آسانسور کارگاهی

برای استفاده و نصب این آسانسورهای کارگاهی می توان به خرید و یا اجاره آن اقدام کرد. برای بسیاری از پیمانکاران و مالکان پروژه های بزرگ خرید، آسانسور کارگاهی به صرفه نمی شود. چرا که در بسیاری از مواقع به دلیل سیاست های مالی و یا شرایط پروژه نیازی به خرید آسانسور کارگاهی نیست و می توان با اجاره آن نیازهای خود را بر آورد. به همین دلیل است، که امروزه بسیاری از پیمانکاران، مالکان و غیره … اقدام به اجاره آسانسور کارگاهی می کنند.

اجاره آسانسورکارگاهی می تواند فرصتی مناسب و عالی برای پیمانکاران و مالکانی باشد، که می خواهند با هزینه کم ولی با کیفیت بالا از مزیت های داشتن آسانسور کارگاهی بهره مند شده و در اسرع وقت کارهای خود را انجام دهند. ولی با این وجود بهتر است، که در زمان اجاره آسانسور کارگاهی دقت زیادی داشت و بهترین و مناسب ترین را اجاره کرد.

اجاره آسانسور کارهای برای بسیاری از افراد می تواند مفید و سودمند باشد. از جمله افرادی که می توانند به اجاره آسانسورکارگاهی بپردازند، می توان به این افراد اشاره نمود.

مراحل اجاره کردن آسانسورکارگاهی

– اگر پروژه عمرانی شما کوتاه مدت است، در این صورت توصیه می شود، به جای خرید آسانسور کارگاهی آن را اجاره کنید. چرا که بر اساس مقطعی که ساخت و ساز دارید، می توانید آن را اجاره کنید. در حالی که اگر اقدام به خرید کنید، در پایان ناچار به فروش آن خواهید شود و یافتن خریدار مناسب می تواند سخت و دشوار باشد. بنابراین افرادی که شغلشان ساخت و ساز نیست و تنها یک پروژه کوتاه مدت را در دست ساخت دارند، می توانند با اجاره آن به راحتی کارهای خود را انجام دهند.

– از دیگر افرادی که می توانند به جای خرید به اجاره آسانسورکارگاهی افراد و کارفرمایان و پیمانکارانی هستند، که بر اساس سیاست مالی خود و همچنین میزان نقدینگی شان نیاز به هزینه کردن زیاد در بخش آسانسور کارگاهی ندارند. این افراد می خواهند سرمایه خود را در دیگر بخش ها هزینه کنند. به همن دلیل است که اجاره آسانسور کارگاهی برایشان صرفه اقتصادی دارد.

نکات مهم برای اجاره آسانسورکارگاهی

وقتی که می خواهیم اقدام به اجاره کردن آسانسور کارگاهی کنیم، به دلیل حساسیت بالای کار، باید نکات مختلفی را مدنظر قرار دهیم و بر اساس آن اقدام به اجاره کنیم. تنها به این صورت است، که می توان بهترین و مناسب ترین آسانسورکارگاهی را اجاره نمود. از جمله نکاتی که در زمان اجاره آسانسورکارگاهی لازم است، در نظر گرفته شود، می توان به این موارد اشاره نمود.

– ایمنی

ایمنی در کار بسیار مهم و اساسی است. به ویژه این که آسانسور کارگاهی برای حمل و جا به جایی نیرو و تکنسین ها نیز استفاده می شود. از این رو، باید ایمنی بالایی داشته باشد. به همین دلیل در زمان اجاره آسانسور کارگاهی بهتر است به داشتن تاییدیه ایمنی HSE توجه و دقت داشت. به این صورت می توان از ایمنی آسانسور کارگاهی مطمئن شد.

مشاوره فنی و استعلام قیمت

شرکت یگانه کرین با فراهم نمودن بستری مناسب و آسان برای ارتباط با تیم فنی شما کارفرمایان محترم را تکریم نموده است. کافیست برای مشاوره و استعلام قیمت در هر کدام از موارد ذکر شده در این صفحه با ما تماس حصل فرمایید.

– برند و تناژ

از دیگر نکاتی که لازم است، در زمان اجاره آسانسور کارگاهی به آن دقت و توجه داشت، این است، که به برند و تناژ آن دقت کنیم. آسانسورهای کارگاهی امروزه در برندهای مختلف تولید و به بازار عرضه می شود. این برندها کیفیت های مختلفی دارند و توان و تناژ آن ها نیز بسیار با هم می تواند متفاوت باشد. از این رو، لازم است در زمان اجاره به این معیار توجه و دقت داشت و برند و تناژ آسانسور کارگاهی را بر اساس نوع پروژه خود انتخاب نمود. برای این منظور توصیه می شود، که از برندهای مطرح و معتبر اجاره آسانسورکارگاهی انجام شود، تا به این صورت ایمنی آن نیز تامین گردد.

– در دسترس بودن قطعات یدکی

از دیگر نکاتی که بسیار مهم است و لازم است، در زمان اجاره کردن آسانسور کارگاهی به آن دقت و توجه نمود، قابل تامین بودن قطعات یدکی آن می باشد. آسانسورهای کارگاهی هم مانند سایر تجهیزات و ابزارهای ساختمانی و کارگاهی با وجود داشتن کیفیت بالا، ولی به علل و دلایل مختلف می توانند دچار خرابی و یا ایراد شود. در این شرایط، امکان تامین قطعات آن برای تعمیر بسیار مهم و ضروری است. بنابراین داشتن قطعات یدکی و قابل تامین بودن آن بسیار مهم است. به ویژه که در شرایط کنونی کشور در تحریم می باشد و  امکان یافتن قطعات بر خی از برندهای آسانسورهای کارگاهی بسیار دشوار است.

مراحل اجاره آسانسور کارگاهی

برای اجاره بهترین و معتبرترین برند آسانسور کارگاهی باید مراحل مختلفی را طی کرد. ولی با این حال، باید گفت که برای اجاره آسانسورکارگاهی از این مرکز، نیاز به طی کردن مراحل مختلف و طاقت فرسا نمی باشد. بلکه به راحتی و آسانی می توانید بهترین و با کیفیت ترین نوع آسانسور کارگاهی را اجاره کنید. برای اجاره آسانسور کارگاهی از این مرکز می توان به این صورت عمل کنید.

ابتدا با کارشناسان و متخصصان ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم در مورد پروژه خود را در اختیار آن ها قرار دهید، به این صورت مشاوره های لازم را می توانید به دست آورید. کارشناسان و متخصصان ما می توانند بهترین و به روزترین اطلاعات را در اختیار شما قرار دهند.

بعد از انجام مشاوره، کارشناسان و متخصصان ما از محل پروژه باید دیده به عمل آورده و با بررسی هایی که انجام می دهند، می توانند آسانسور کارگاهی مناسب را به شما پیشنهاد دهند. آسانسور کارگاهی پیشنهاد شده، بهترین و با کیفیت ترین نوع آسانسور کارگاهی خواهد بود، که متناسب با خصوصیات و ویژگی های پروژه شما می باشد.

بعد از طی این مرحله در صورت رضایت طرفین قرارداد اجاره منعقد می شود. قرار داد اجاره می تواند به صورت ماهانه؛ و سا سالانه تنظیم شود. به این صورت می توانید برای مدت زمانی که نیاز به آسانسور کارگاهی دارید، آن را اجاره کنید. علاوه بر این موسسه ما در تمام مدت اجاره در کنار شما خواهد بود و در صورت نیاز به هر گونه سرویس، تعمیر و غیره به شما کمک خواهد کرد.

قیمت اجاره آسانسور کارگاهی

یکی از مهم ترین فاکتورها برای اجاره آسانسور کارگاهی قیمت آن می باشد. قیمت اجاره آسانسور کارگاهی بر اساس فاکتورها و معیارهای مختلف تعیین می شود و به همین دلیل نمی توان برای آن قیمت ثابت و مشخصی را تعیین کرد. فاکتورهایی مانند برند آسانسور کارگاهی، تناژ آن، مدت زمان اجاره و غیره متغیر است.

همه این فاکتورها به اضافه شرایط اقتصادی جامعه و نرخ تورم و غیره بر روی قیمت اجاره تاثیر زیادی می گذارند. ولی با این وجود می توانید به مراجعه به این شرکت بهترین و با کیفیت ترین آسانسورهای کارگاهی را با ارزان ترین قیمت اجاره کنید. شرکت ما انواع برندهای به روز و مدرن آسانسورهای کارگاهی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند، تا با خیال راحت مناسب ترین نوع آسانسور کارگاهی را که متناسب با نیاز و پروژه خود می باشد، را انتخاب کرده و با ارزان ترین قیمت اجاره نمایند.

اجاره آسانسور کارگاهی در تهران

در تهران اجاره آسانسورکارگاهی در درجه اول کمی دشوار و سخت به نظر می رسد. چرا که تنوع بالا در شرکت ها و مراکز اجاره دهنده آسانسور کارگاهی موجب ایجاد سردرگمی می تواند شود. ولی با این وجود با کمی جستجو و بررسی می توان بهترین و مناسب ترین مرکز را برای اجاره آسانسور کارگاهی یعنی یگانه کرین را پیدا کرد.

با مراجعه به این مرکز می توانید در شهر تهران، بهترین و مناسب ترین آسانسورهای کارگاهی را با قیمت مناسب و ارزان اجاره کنید. کارشناسان و متخصصان ما بهترین راهنمایی ها را برای اجاره در اختیار شما قرار می دهند، تا به این صورت کمکی برای انتخاب بهترین و مناسب ترین نوع آسانسورکارگاهی داشته باشید.

اطلاعات بیشتر

هدف از تاسیس این مجموعه، ارائه تمامی خدمات در حوزه تاور کرین و آسانسور کارگاهی است. لذا به منظور ارائه خدمات واردات و سرویس ماشین آلات ساختمانی مانند تاور کرین، آسانسور کارگاهی و جرثقیل کارگاهی این مجموعه تاسیس شد.

تکیه بر توان بالای تخصص، واردات و تولید ماشین آلات با کیفیت ساختمانی با بهره گیری و استفاده از کادر فنی مجرب کاری بود که مجموعه انجام داد. بنابراین خرید و فروش تاور کرین و آسانسور کارگاهی، نصب و سرویس و نگهداری از تاور کرین و سایر ماشین آلات ساختمانی با اخذ تاییدیه نصب و راه اندازی از جمله تخصص ها و کارکردهای مجموعه است.

ارتباط با تیم یگانه کرین در خصوص پروژه

  ✅ مزیت اجاره آسانسور کارگاهی به خرید آن چیست ؟

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  ✅ مراحل اجاره آسانسور کارگاهی در شرکت یگانه کرین چگونه است ؟

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  ✅ آیا اجاره اسانسور کارگاهی همراه با ضمانت است ؟

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  ✅ چگونه مشاوره برای اجاره آسانسور کارگاهی داشته باشیم ؟

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  ✅ قیمت اجاره اسانسور کارگاهی چقدر است ؟

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  مشاوره و استعلام قیمت
  مشاوره و استعلام قیمت
  Send via WhatsApp