راه حل های صنعتی

سرویس نگهداری ماهانه و سالانه

وقتی به خرید و یا اجاره تاور کرین می پردازیم. یکی از مهم ترین و اصلی ترین دغدغه ها سرویس و نگهداری از تاور کرین می باشد. چرا که با سرویس ها و نگهداری های درست و اصولی می توان از خرابی های مختلفی که برای تاور کرین ها، احتمال دارد، ایجاد شود، می توان جلوگیری کرد. به همین دلیل سرویس و نگهداری تاور کرین ها، اهمیت بسیاری دارد و حتما باید به دست آورد، متخصص و مجرب انجام شود.

سرویس نگهداری ماهانه و سالانه

برای این که بتوان از خرابی ها و مشکلات احتمالی تاور کرین های پیشگیری و جلوگیری نمود، باید به سرویس و نگهداری آن ها همت گماشت. بنابراین پیش نیاز داشتن تاور کرینی سالم و ایمنی انجام تعمیر و سرویس های دوره های و منظم می باشد. در بسیاری از مواقع خطرات و مشکلاتی به وجود می آید که می تواند بر روی عملکرد تاور کرین اثر گذاشته و آن را مختل نماید.

سرویس های و نگهداری ها از تاور کرین می توان به صورت های مختلف انجام شود. گاهی ضروری است که برای حفظ کاربردی و عملکرد دقیق تاورها، نیاز به تعمیرات و سوریس های روزانه، ماهانه و یا سالانه باشد. این سرویس ها باید به صورت منظم و دقیق انجام دهید تا بتواند عملکرد صحیح و درست تاور کرین را تضمین نماید. سرویس های روزانه، ماهانه و سالانه از بخش های مختلف تاور کرین مانند بخش های استراکچژی، الکتریکال و مکانیکال انجام می گردد. در هر کدام از این بخش ها، در صورتی که ایرادی به وجود آید، تعمیرکاران مجرب و متخصص آن را تعمیر و بر طرف می کنند.

مشاوره فنی و استعلام قیمت

شرکت یگانه کرین با فراهم نمودن بستری مناسب و آسان برای ارتباط با تیم فنی شما کارفرمایان محترم را تکریم نموده است. کافیست برای مشاوره و استعلام قیمت در هر کدام از موارد ذکر شده در این صفحه با ما تماس حصل فرمایید.

ضرورت سرویس و نگهداری از تاور کرین

سرویس و نگهداری از تاور کرین ها به علل و دلایل مختلف ضرورت دارد. امروزه ماشین ها به بخش بزرگی از زندگی انسان تبدیل شده اند و انسان با استفاده از آن ها کارهای روزانه خود را انجام می دهد. با توجه به این نکته در صورتی که ماشین ها دچار خرابی و مشکل شوند، کار انسان نیز مختلف می گردد. بنابراین با سرویس و نگهداری منظم تاور کرین ها می تواند از مختلف شدن عملکرد و کار آنها پیشگیری نمود.

دلیل دیگر برای ضرورت انجام سرویس های منظم و دقیق امکان بهره وری بیشتر از تاور کرین ها می باشد. امروزه دنیا، دنیای رقابت است. در نتیجه اگر  تاور کرین با مشکل مواجه شوند و سبب گردد که کار چند روزی بخوابد. در این صورت از دور رقابت انسان حذف می شود. در نتیجه به سرویس و نگهداری منظم آنها می توان با رقابت و قدرت پیش رفت و علاوه بر آن بتوان مانع از به وجود آمدن خرابی های مختلف که نیاز به تعمیر دارد، شد. در صورتی که قطعه و یا بخشی از تاور از کار بیفتند، هزینه تعمیرات زیادی می تواند بر دوش مالک بگذارد.

بنابراین می توان به دلیل سوم برای ضرورت سرویس و نگهداری از تاور کرین اشاره کرد. این دلیل ضرورت حفظ سرمایه مالک است. به خصوص در دوره کنونی که با توجه به شرایط کشور امکان وارد کردن چنین تجهیزاتی بسیار دشوار و هزینه بر است. در نتیجه با سرویس و نگهداری های منظم می توان مانع از هدر رفت سرمایه مالک شده و مانع از به وجود آمدن خرابی های مختلف در تاور کرین گردید.

 مراحل سرویس نگهداری ماهانه و سالانه تاور

وقتی تاور کرین نصب شد و راه اندازی شد، یک قرار داد شش ماهه و یا یکساله بر اساس پروژه با شرکت بسته می شود. در این قرار داد اعلام می شود که ماهی یک بار و یا دو بار صفر تا صد دستگاه را کاملا چک می کنیم. در این چرک ها، همه بخش های تاور مانند اتصالات، سکن ها، پیچ و مهرها، سبد ها، گردون، گیرس کاری، گردون، قطع کن ها و غیره را چک می کنیم. بهع عبارت دیگر کل دستگاه را چک می کنیم که هیچ مشکلی نداشته باشد. یک چک لیستی است، که این چک لیست پر می شود. که مشکل استراکچری و غیره هیچ چیزی نداشته باشد. چک لیست امضا شده و به بایگانی منتقل می شود. که ماه به ماه بر اساس قرار داد بسته شده یک نفر می آید و یا کماهی دو بار کل دستگاه را از پایین و به بالا چک می کند.

چگونگی سرویس و نگهداری از تاور کرین

برای این که بتوان به صورت ماهانه و یا سالانه سرویس و نگهداری تاور کرین را انجام داد، لازم و ضروری است که به فاکتورها و عوامل متعدد دقت و توجه داشت. بر این اساس در سرویس ها و نگهداری های تاور کرین، چک لیستی تهیه می شود و هر وقت تکنسین به محل مراجعه می کند، تک تک این موارد را بررسی و در صورت تایید تیک می زند. از جمله مواردی که در چک لیست سرویس و نگهداری تاور کرین وجود دارد و باید در هر بار سرویس و نگهداری به آن توجه و دقت داشت، عبارتند از:

بررسی عملکرد ملی و نحوه صحیح کار کردن و بلند کردن بار، تست عملکرد فولا و قطعات متحرک تاور کرین، بازدید به منظور عدم خوردگی و خزش و یا لرزش، بازرسی های فنی متعدد سیستم ترمز، لنگرگاه ها، قلاب و سیستم هیدرولیک، بررسی دقیق سیستم ترمز و سایش آن، بررسی و سرویس کاری گریس کاری ها، روغن ریزی، رگلاژ سیم بکس و کابل ها و غیره و همچنین بازرسی قطعات ارتفاعی و نحوه افزایش ارتفاع، بازرسی کمربندها بر اساس استانداردها، بررسی کابین وزنه های تعادل و غیره از جمله موارد و فاکتورهایی هستند، که در زمان سرویس و نگهداری تاور کرین به وسیله تکنسین های مجرب و آموزش دیده دقت چک می شود و در صورت مشاهده هر گونه عیب و ایرادی اقدام به تعمیر و رفع آن می گردد.

کارشناسان و متخصصان ما می توانند با استفاده از آخرین و به روزترین دانش ها و مهارت های مورد نیاز به سرویس و نگهداری تاور کرین های می پردازند. سرویس ها و نگهداری بر اساس استانداردهای مورد تایید و بین المللی انجام می شود. با سرویس و نگهداری تاور کرین ها به صورت منظم، دیگر هیچ وقت نگران خرابی های احتمالی تاور کرین نباشید.

اطلاعات بیشتر

هدف از تاسیس این مجموعه، ارائه تمامی خدمات در حوزه تاور کرین و آسانسور کارگاهی است. لذا به منظور ارائه خدمات واردات و سرویس ماشین آلات ساختمانی مانند تاور کرین، آسانسور کارگاهی و جرثقیل کارگاهی این مجموعه تاسیس شد.

تکیه بر توان بالای تخصص، واردات و تولید ماشین آلات با کیفیت ساختمانی با بهره گیری و استفاده از کادر فنی مجرب کاری بود که مجموعه انجام داد. بنابراین خرید و فروش تاور کرین و آسانسور کارگاهی، نصب و سرویس و نگهداری از تاور کرین و سایر ماشین آلات ساختمانی با اخذ تاییدیه نصب و راه اندازی از جمله تخصص ها و کارکردهای مجموعه است.

ارتباط با تیم یگانه کرین در خصوص پروژه

    Call Now Buttonمشاوره و استعلام قیمت
    مشاوره و استعلام قیمت
    Send via WhatsApp