تعمیر تاور کرین

یکی از مهم ترین و اصلی ترین موضوعات در زمان خرید و فروش و یا اجاره تاور کرین، تعمیر و نگهداری از آن می باشد. تاور کرین ها امروزه در صنعت ساخت و ساز به صورت گسترده استفاده می شود و یکی از مهم ترین و اصلی ترین ابزارهای در ساختمان سازی و برج سازی در دنیا و ایران است. در زمان استفاده از تاوره تعمیر و نگهداری از آن یکی از دغدغه های بسیاری از مالکان و پیمانکاران است.

تعمیر و نگهداری تاور کرین

تاور کرین ها به علل و دلایل مختلف ممکن است دچار ایراد دو خرابی شوند. از این رو، برای این که مطمئن شویم، تاور کرین به درستی کار می کند، تیم کارشناسی ما بارزسی های جامع و کاملی را بر روی آن انجام می دهند.

در صورتی که بخشی از آن دچار ایراد و یا مشکل شده باشد و با نیاز به سرویس داشته باشد، به بهترین و درست ترین شکل تعمیر و سرویس می گردد. بنابراین اگر از ما تاور کرین را خریداری کنید، در این صورت، ما به شما اطمینان می دهیم، که در صورت به وجود آمدن هر گونه ایراد و خرابی به بهترین صورت آن را تعمیر می کنیم.

در صورتی که تاور نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، با استفاده از قطعه های فابیریک و اورجینال که مختص شرکت تولید کننده تاور است، آن را تعویض  می کنیم و بهترین قطعات را در تعمیر تاور استفاده می کنیم.

مراحل تعمیر تاورکرین

تعمیرات تاور کرین شامل چندین بخش است. هر کدام از این بخش ها، بر اساس قرارداد که فی ما بین طرفین منعقد می شود، تعمیر صورت می گیرد. قرار دادها را به صورت کلی به دو دسته تقسیم بندی می کنند. بنابراین تعمیرات تاور کرین ها به دو صورت دفعه ای و یا تعمیر و نگهداری دائم تقسیم می شود.

مشاوره فنی و استعلام قیمت

شرکت یگانه کرین با فراهم نمودن بستری مناسب و آسان برای ارتباط با تیم فنی شما کارفرمایان محترم را تکریم نموده است. کافیست برای مشاوره و استعلام قیمت در هر کدام از موارد ذکر شده در این صفحه با ما تماس حصل فرمایید.

در تعمیرات دفعه ای، تعمیر به گونه ای است، که در آن بین طرفین قراردادی منعقد نشده است. و هیچ گونه اوراقی رد و بدل نگردیده است. در این نوع قرار داد پیمانکار مسئولیت کمتری دارد و به طوری که در صورت به وجود آمدن خرابی و مشکل می تواند با کارگاه اکیپ تعمیرات تماس گرفته و اکیپ تعمیرات به محل اعزام می شود تا بتواند به رفع و تعمیر عیب و تاور بپردازد. در این صورت تعمیر تاور هیچ گونه گارانتی نداشته و سرویس ها بعد از تعمیر به صورت کامل تسویه می گردد.

نوع دوم تعمیر تاور کرین

اما نوع دوم تعمیر تاورها، بر اساس قراردادی است که ما بین طرفین منعقد می شود. در این قرارداد، فاکتورها و عوامل مختلفی تعیین می شود. از جمله آن مدت زمان مشخص برای تعمیر و نگهداری، هزینه ها و مبلغ تعمیرات و غیره در قرار داد ذکر می گردد. این قرارداد معمولا به صورت ماهانه و یا به میزان مدت قرار داد پروژه بین طرفین منعقد می شود. بر اساس این قرارداد، مشخص می شود که ماهانه یک الی دو بکار به دستگاه سرکشی شود و در صورتی که خرابی و عیب و ایرادی مشاهده شود، آن عیب و خرابی تعمیر و بر طرف گردد. تا به این صورت، تاور کرین پایداری کاملی داشته باشد. بنابراین بر اساس این قرداد، در صورتی که ایراد و عیبی به وجود آید، پیمکانکار موظف است در اسرع وقت اقدام به تعمیر و سرویس تاور نماید. با توجه به این نکات می توان گفت که تعمیر و نگهداری تاور کرین بر اساس قرارداد  به صرفه بود و  مناسب تر و بهتر از تعمیر دفعه ای آن می باشد.

تعمیر بخش های مختلف تاور

تاورها دستگاه هایی هستند، که بخش های مختلف و متنوع ای دارند. این ستگاه ها بسیار پیچیده هستند و از فناوری های پیشرفته ای برخوردارند. ولی با این وجود ممکن است، به علل و دلایل مختلف در هر بخشی از تاور خرابی و ایراد به وجود آید. در صورتی که خرابی در هر بخشی از تاور ایجاد شود، نیاز به تعمیر آن است. برای تعمیر باید، از تکنسین ها و افراد آموزش دیده و ماهر استفاه کرد، تا تعمیر به بهترین صورت و کامل ترین شکل انجام گردد. بخش های استراکچری، مکانیکی و الکترونیکی تاور می توانند به هر  دلیلی با ایراد و مشکل مواجه شوند. از این رو، در هر کدام از این بخش ها نیاز به رسیدگی و تعمیر است.

1- تعمیر قسمت های استراکچری دستگاه

این قسمت شامل بخش هایی مانند کله قندی، گردون، قطعات ارتفاعی تاور کرین، فلش دستگاه و قسمت های کنترفلش دستگاه  و غیره است. در این بخش ها بر اثر ضربه و یا جا به جایی و افتادگی بار موجب تاب برداشتن و یا شکستن قطعی شود، ما این توانایی را داریم، که آنها را به صورت فابریک و مانند روز اول تعمیر کنیم.

2- تعمیر قسمت مکانیکی تاور کرین

تعمیرکاران حرفه ای هستند که می توانند قسمت های گیربکس، پوسته های ترمز قلاب و گیربکس قلاب، گردون و گیربکس شاریوت و غیره …. را هر زمان ایراد و مشکلی داشته باشد بر طرف کنند. تعمیر کاران می توانند کل گیربکس را باز کرده و همه دنده ها را دونه به دونه چک کنند و اگر جایی ایرادی پیدا کند، آن ایراد را سریعا بر طرف کنند، برای تعمیر همیشه قطعات اصلی و فابریک دستگاه استفاده می شود به ندرت از قطعات ساخت داخل استفاده می شود و همیشه از قطعات و لوازم اورجینال خود دستگاه استفاده می شود. اگر دنده هزارتایی و یا دنده پی وی، جی و غیره هر کدام ایرادی داشت، به ندرت از قطعات ساخت داخل استفاده می شود و همیشه و اکثرا از قطعات و لوازم های فابیریک فرانسه استفاده می شود.

3- تعمیر قسمت الکتریکی دستگاه

شامکل قسمت های الکتروموتور، قلاب، گردون، شاریوت، قسمت های داخل گردون، تابلوها، بلوک ها، گردون ها، بردها است. بلوک برای دستگاه های قدیمی تر استفاده می شود. الان بیشتر برد استفاده می شود و یا سیستم اینورتر است. در تمامی قسمت های الکتریکی تکنسین ها و برق کارهای قدیمی و حرفه ای داریم، که تجربه فوق العاده بالایی دارند و تمام سعی و تلاش شان این بوده که همه همیشه رضایت مشتری الویت تمام کارهای باشد و ما هم همیشه جوری فعالیت کرده ایم، که مشتری خود برایمان مشتری آورده است.

اطلاعات بیشتر

هدف از تاسیس این مجموعه، ارائه تمامی خدمات در حوزه تاور کرین و آسانسور کارگاهی است. لذا به منظور ارائه خدمات واردات و سرویس ماشین آلات ساختمانی مانند تاور کرین، آسانسور کارگاهی و جرثقیل کارگاهی این مجموعه تاسیس شد.

تکیه بر توان بالای تخصص، واردات و تولید ماشین آلات با کیفیت ساختمانی با بهره گیری و استفاده از کادر فنی مجرب کاری بود که مجموعه انجام داد. بنابراین خرید و فروش تاور کرین و آسانسور کارگاهی، نصب و سرویس و نگهداری از تاور کرین و سایر ماشین آلات ساختمانی با اخذ تاییدیه نصب و راه اندازی از جمله تخصص ها و کارکردهای مجموعه است.

ارتباط با تیم یگانه کرین در خصوص پروژه

    Call Now Buttonمشاوره و استعلام قیمت
    مشاوره و استعلام قیمت
    Send via WhatsApp