خرید تاور کرین در اصفهان

از بین انواع مختلف ماشین های صنعتی، هیچکدام شبیه به تاور کرین ها نیستند. تاور کرین ها را می توان از مایل ها دورتر تشخیص داد و اغلب یکی از اولین نشانگرهایی است که نشان می دهد یک پروژه خاص در مرحله انجام است.

از تاور کرین ها برای بلند کردن بارها و اجسام سنگین به نقاط مرتفع استفاده می کنند، این مکان ها می توانند بالای ساختمان های مرتفع و یا مجتمع های مسکونی باشند. از تاور کرین ها اغلب برای بلند کردن محموله ها بر روی کشتی ها در بنادر مختلف نیز استفاده می شود.

آشناترین نقش تاور کرین ها از دید همه افراد، استفاده از آن ها در کار ساخت و ساز است. در صنعت ساخت و ساز از تاور کرین ها برای جابجایی قطعات سنگین از یک نقطه به نقطه دیگر استفاده می شود.

نکات مهم هنگام خرید تاور کرین در اصفهان:

خرید تاور کرین در اصفهان یک سرمایه گذاری قابل توجه است، بنابراین تحلیل صحیح نیازهای قبل از خرید آن باید به اندازه تصمیم به خرید آن مهم باشد. نکات زیر شما را در مسیر درست خرید تاور کرین در اصفهان قرار می دهد.

بودجه

 • بودجه خود را برای خرید تاور کرین در اصفهان تعیین کنید. اگر درباره بودجه خود اطلاعات کامل داشته باشید دیگر وقت خود را صرف پیدا کردن تاور کرین هایی نخواهید کرد که با مبلغ بودجه شما همخوانی نداشته باشند. همچنین علاوه بر بودجه باید هزینه های مربوط به تعمیر و نگهداری آن را نیز برای یک دوره 5 تا 10 ساله در نظر بگیرید.

هدف

 • هدف از خرید تاور کرین در اصفهان را تعیین کنید. آیا تاور کرین را برای یک کار استاندارد صنعتی لازم دارید و یا شاید برای کارهای تخصصی تر می خواهید از آن استفاده کنید. باید ماهیت عملیات خود را همیشه در نظر داشته باشید. تاور کرین ها دارای طیف گسترده ایی از محصولات با ویژگی های متناسب با بسیاری از صنایع و عملیات ها هستند.

ضرورت نیاز

 • الزامات اساسی از خرید تاور کرین در اصفهان را مشخص کنید. شرایط اساسی از جمله ظرفیت، نوع وظیفه، اندازه و ارتفاع بلند شدن باید مشخص شوند. همچنین شرایط محیطی اطراف سایت پروژه مانند دما نیز باید در نظر گرفته شود.

امکانات

 • نیاز به ویژگی های اضافی از خرید تاور کرین در اصفهان را مشخص کنید. برخی از تاور کرین ها دارای طیف گسترده ایی از ویژگی های اضافی هستند. به عنوان مثال، تاور کرین ها می توانند به ریموت کنترلی، سرعت بالابر متغیر ASR یا ESR، کنترل نوسان و موقعیت یاب مجهز شوند. این ویژگی ها می توانند باعث افزایش کارایی و بهره وری تاور کرین شوند.

سرعت

 • باید سرعت لازم و مورد نیاز برای انجام کار توسط تاور کرین را مشخص کنید و به این سوالات پاسخ دهید. نیاز دارید تاور کرین شما با چه سرعتی وسایل و اجسام را جابجا کند؟ آیا تاور کرین خریداری شده توسط شما، می تواند در سرعت های مختلف کار خود را انجام دهد؟ آیا به فن­آور های خاصی برای سرعت نیاز دارید؟

محدودیت فضا

 • باید محدودیت هایی فضایی را که قرار است تاور کرین در آن کار کند را نیز در نظر بگیرید. به عنوان مثال ارتفاع تسهیلات چقدر است؟ آیا می خواهید تاور کرین را به دیوار یا پایه بتنی سوار کنید و یا می خواهید ایستاده و آزاد باشد؟ آیا سایت محل پروژه دارای محدودیت های طول و عرض و ارتفاع است یا خیر؟ باید تمام محدودیت های فضای محل پروژه را بررسی کرده و هیچکدام را نادیده نگیرید زیرا این موارد بسیار مهم و اساسی هستند پس قبل از خرید تاور کرین باید کاملاً بدانید که به دنبال چه نوع تاور کرینی هستید.

سایر نکات خرید تاور کرین

 • باید تاور کرینی را برای خرید در اصفهان در نظر بگیرید که طول عمر طولانی تری داشته باشد.
 • تاور کرینی را در نظر بگیرید که نیازمند مدیریت آسان تری باشد.
 • باید تاور کرینی را برای خرید در اصفهان در نظر بگیرید که هزینه تعمیر و نگهداری آن کم باشد.
 • قبل از خرید تاور کرین در اصفهان باید زمین سایت محل پروژه را بررسی کنید.
 • باید تاور کرینی را در نظر بگیرید که بتواند در هر شرایط آب و هوایی کار کند.
 • تاور کرینی را برای خرید دراصفهان در نظر بگیرید که عیب یابی سریع و آسانی داشته باشد.
 • قبل از خرید تاور کرین در اصفهان باید دسترسی ها به سایت محل پروژه را ارزیابی کنید و همچنین مشکلات ایمنی محل پروژه را نیز بررسی کنید.
 • تاور کرینی را در اصفهان خریداری کنید که تکان های کمی داشته باشد و همچنین عملکرد ایمنی مناسبی نیز داشته باشد.
 • باید تاور کرینی را برای خرید در اصفهان در نظر بگیرید که طول عمر ریسمان مفتولی آن زیاد باشد و همچنین اتصال ایمنی ریسمان مفتول دستگاه مناسب باشد.
 • باید قبل از خرید تاور کرین در اصفهان ایمنی کارگران و راحتی اپراتور دستگاه را نیز در نظر بگیرید.

مشاوره فنی و استعلام قیمت

شرکت یگانه کرین با فراهم نمودن بستری مناسب و آسان برای ارتباط با تیم فنی شما کارفرمایان محترم را تکریم نموده است. کافیست برای مشاوره و استعلام قیمت در هر کدام از موارد ذکر شده در این صفحه با ما تماس حصل فرمایید.

خرید تاور کرین در اصفهان برای چه کسانی مناسب است

 • خرید تاور کرین برای کارفرمایانی که قصد اجاره آن را ندارند، بسیار مناسب است.
 • خرید تاور کرین برای افرادی که خود پیمانکار ساختمانی هستند و همیشه نیازمند تاور کرین هستند، بسیار مناسب است.
 • خرید تاور کرین برای کارفرماهایی که پروژه های طولانی مدت و بیش از 18 ماه دارند، مناسب است.
 • خرید تاور کرین برای افرادی که اجاره تاور کرین برای پروژه شان صرفه اقتصادی ندارد، بسیار مناسب است.

مزایای خرید تاور کرین در اصفهان

خرید تاور کرین، اسراف پول نیست بلکه یک سرمایه گذاری بسیار مناسب است.

تاور کرین دارای ارزش مادی است، بنابراین هر زمان که به آن احتیاج نداشتید، می توانید آن را بفروشید و با پول آن تجارت کنید و یا اگر خواستید یک مدل جدیدتر از تاور کرین را بخرید. همچنین دسترسی به تجهیزات مناسب مانند تاور کرین برای انواع مختلف پروژه می تواند به افزایش درآمد شرکت شما نیز کمک بسیاری کند.

در بعضی از وقت های سال مانند تابستان که فصل ساخت و ساز است، باید برای اجاره تاور کرینی که به آن نیاز دارید و مناسب کار شماست، زمان زیادی منتظر بمانید.

اگر به طور مداوم به یک مدل خاص از تاور کرین نیاز دارید، خرید آن مدل خیلی بیشتر از اجاره آن ارجحیت پیدا می کند. با خرید تاور کرین مورد نظر خود در اصفهان شما هر وقت لازم باشد به آن دسترسی پیدا می کنید و نیازی نیست که منتظر بمانید تا یکی در دسترس شود.

بسته به تعداد پروژه ها و کارهایی که باید در طول هر سال انجام دهید و اینکه چند مرتبه می خواهید از تاور کرین استفاده کنید، خرید تاور کرین در اصفهان بیشتر از اجاره آن ارزش دارد.

تاور کرین های جدید به طور متوسط و به شرط نگهداری مناسب، بیست تا بیست و پنج سال عمر می کنند. آن ها حتی می توانند تا 40 سال هم مورد استفاده قرار گیرند و هنوز هم عالی و بدون نقص کار کنند، البته این به این شرط است که تاور کرین نگهداری خوب و مناسبی داشته باشد.

توجه به قطعات هنگام خرید تاور کرین در اصفهان

هنگام خرید تاور کرین در اصفهان برای انتخاب مناسب تر آن باید یک سری نکات را در نظر گرفت. بهتر است برای مقایسه و انتخاب بهتر تاور کرین با قطعات آن آشنا شد.

تاور کرین ها از اجزای مختلفی تشکیل شده اند اما باید در هنگام خرید تاور کرین در اصفهان حتما به قطعات مهم و کاربردی که در زیر به آن ها اشاره شده است، دقت کنید و سلامت و عملکرد آن ها را بسنجید. ایمنی تاور کرین های شما در گرو این قطعات بوده و در صورت خرابی هر یک از آن ها، ممکن است متحمل هزینه های بسیاری شوید.

قطعات دارای الکتروموتور شامل الکتوموتور شاریوت، الکتروموتور گردان، الکتروموتور قلاب و به طور کلی تمام قطعات متحرک و دارای ترمز را قبل از خرید تاور کرین تست کنید.

سکشن ها، اتصالات بدنه اصلی، تاج (کله قندی)، پایه (استراکچر)، فلش (بازوی عامل)، کن فلش (بازوی تعادل)، شاریوت (کالسکه)، مهاری ها، سیم بکسل ها، کابل ها و تمامی اتصالات را باید قبل از خرید تاور کرین تست کنید.

یکی دیگر از مهم ترین مسائلی که باید در هنگام خرید تاور کرین در اصفهان مد نظر قرار داد، کنترل قطعات تعمیری و جوشکاری شده است. همچنین جوشکاری های دستی در نقاط مختلف دستگاه را نیز جدی بگیرید زیرا می توانند باعث بروز خطرات احتمالی شوند.

خرید تاور کرین در اصفهان از شرکت یگانه کرین

شرکت یگانه کرین یکی از معتبرترین و باتجربه ترین شرکت ها در زمینه خرید تاور کرین در اصفهان است زیرا برای خرید تاور کرین در اصفهان بهتر است به یک شرکت معتبر و باتجربه مراجعه کرد.

شرکت یگانه کرین نه تنها در زمینه خرید تاور کرین، بلکه در زمینه اجاره، تعمیر، فروش، سرویس نگهداری ماهانه و سالانه، نصب و پیاده سازی، اورهال، اینورتر کردن و صدور سرتیفیکیت تاور کرین نیز فعالیت می کند.

خرید تاور کرین یکی از اقدامات اصلی شرکت یگانه کرین است. این شرکت با بیش از بیست سال سابقه فعالیت و دارا بودن کارشناسان مجرب در زمینه تاور کرین، در زمان خرید، نصب، نگهداری و استفاده مشتریان خود را به بهترین شیوه هدایت می کند.

شرکت یگانه کرین، ارائه دهنده انواع تاور کرین در تناژهای مختلفی است، محصولات این شرکت همگی از استانداردهای لازم برخوردار بوده و برند های مطرح تاور کرین را شامل می شوند.

شرکت یگانه کرین در اصفهان قرار دارد اما به سراسر ایران خدمت رسانی می کند.

شرکت یگانه کرین بستری مناسب و آسان را برای ارتباط با کارفرمایان محترم برای خرید تاور کرین در اصفهان، فراهم کرده است. برای مشاوره خرید تاور کرین در اصفهان و استعلام قیمت، کافی است با شرکت یگانه کرین تماس بگیرید.

خرید تاور کرین در اصفهان چیست

خرید تاور کرین در اصفهان

خرید تاور کرین یکی از عوامل اساسی در صنعت ساخت و ساز است. تاور کرین ها به دلیل قابلیت های خاص خود مانند بالابری بار سنگین، سرعت عمل بالا و ایمنی برتر، توسط شرکت ها و پیمانکاران ساخت و ساز در بسیاری از پروژه ها استفاده می شوند.جهت اورهال آسانسور کارگاهی کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

در این مقاله به خرید تاور کرین ها در شهر اصفهان خواهیم پرداخت. پیشرفت های اخیر در صنعت ساخت و ساز، باعث افزایش نیاز به تاور کرین های با کیفیت و قابلیت های مدرن شده است. اصفهان با داشتن بسیاری از پروژه های ساختمانی، بازار خرید تاور کرین را در خود جا داده است.

در این مقاله به بررسی خرید تاورکرین از سایت یگانه کرین به عنوان یکی از شرکت های معتبر فروش و اجاره تاور کرین در اصفهان می پردازیم. همچنین به بررسی خدمات ارائه شده توسط این شرکت و ویژگی های مهم در خرید تاور کرین می پردازیم.

قیمت خرید تاور کرین در اصفهان

قیمت خرید تاورکرین در اصفهان بستگی به عوامل مختلفی دارد. بعنوان مثال برندها مختلفی از تاورکرین ها تولید می‌کنند و هر برند قیمتی متفاوت دارد. همچنین کیفیت ساخت و قدرت کارکرد تاورکرین نیز نقش مهمی در قیمت دارد.جهت صدور مجوز سرتیفیکیت آسانسور کارگاهی کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

علاوه بر آن، تاورکرین ها در ابعاد مختلفی موجودند و هر ابعادی نیازمندی‌های خاصی دارد. تاورکرین‌های بزرگتر اغلب قیمتی بالاتر دارند. برخی تاورکرین‌ها نیز قدرت حمل بار بیشتری دارند و از استحکام بالاتری برخوردارند. این تاورکرین‌ها قیمتی بالاتر دارند.

البته شما می توانید برای دانستن دقیق قیمت خرید تاورکرین در اصفهان، با فروشندگان و تولیدکنندگان مختلف تماس بگیرید و اطلاعات دقیق را از آن‌ها دریافت کنید.جهت اینورتر کردن تاور کرین اسلامشهر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

شرایط خرید تاور کرین در اصفهان

برای خرید تاورکرین در اصفهان، شما باید شرایط خرید مختلف را در نظر بگیرید. شرایط خرید تاورکرین در اصفهان ممکن است بین فروشندگان و تولیدکنندگان مختلف متفاوت باشد، اما در کل برخی از شرایط مشترک هستند. بعنوان مثال قبل از خرید تاورکرین باید نیازهای خود را بررسی کنید.

شامل ابعاد محل، قدرت حمل بار، ارتفاع برج، و غیره است. شما باید با فروشندگان و تولیدکنندگان مختلف تماس بگیرید و قیمت های آنها را مقایسه کنید. همچنین باید از قوانین و مقررات محلی درباره قراردادها، گارانتی و خدمات پس از فروش آگاهی داشته باشید.

بهتر است قبل از خرید تاورکرین، بهتر است آن را معاینه و آزمایش کنید. این برای اطمینان از عملکرد صحیح و سالم آن است.اهمیتی دارد که فروشنده تاورکرین دارای سابقه و شهرتی خوب باشد. همچنین لازم است اطمینان حاصل شود که فروشنده پس از خرید، خدمات پشتیبانی و تعمیرات را ارائه می‌دهد.

پس از تعیین فروشنده و توافق روی قیمت، باید به صورت کتبی یک قرارداد معامله بنویسید که شامل شرایط فروش، شرایط پرداخت، گارانتی و سایر تفاصیل است.

برخی از شرایط ممکن است مخصوص به تاورکرین های جدید و یا استفاده شده باشند. در هر صورت، حتماً قبل از خرید، با فروشنده ها و تولیدکنندگان مربوطه تماس بگیرید و شرایط دقیق را بررسی کنید.جهت اینورتر کردن آسانسور کارگاهی اسلامشهر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

خرید تاور کرین در اصفهان چگونه است

نکات مهم خرید تاور کرین در اصفهان

اولین نکته‌ای که باید مراقبت کنید ، امکانات و ویژگی‌های تاور کرین مورد نیاز خود را تعیین کنید. هر پروژه خاصی نیازهای خود را دارد و بهتر است مطمئن شوید که تاور کرینی که انتخاب می‌کنید ، برای پروژه شما مناسب است.

قبل از خرید ، اطلاعاتی در مورد تاور کرین‌های مختلف در بازار ، شرکت‌های تولید کننده و قیمت‌های مختلف جمع آوری کنید. این به شما کمک می‌کند تا تصمیم بهتری بگیرید و مبلغی مناسب برای خرید خود را در نظر بگیرید.

در نظر داشته باشید که توان باربری و بلندی راه اندازی تاور کرین برای پروژه خود را بررسی کنید. بسته به نیازهای خود ، باید تاور کرینی را انتخاب کنید که بتواند بارهای مورد نیاز را بردارد و به ارتفاع مورد نظر برسد.جهت خرید تاور کرین اسلامشهر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

همچنین ، در نظر داشته باشید که تاور کرین از نظر تاییدیه‌ها و استانداردهای ایمنی ، مانند استانداردهای اروپا ، مطابقت داشته باشد. این امر بسیار مهم است ، زیرا ایمنی کارکنان و محیط کار نیز از قابلیت‌های تاور کرین واقعی است.
قبل از خرید تاور کرین ، یک بررسی تشریحی از وضعیت فنی و عملکرد آن انجام دهید. بررسی بخش‌های اصلی مانند برف سنج و موتور بسیار مهم است تا از عملکرد صحیح تاور کرین مطمئن شوید.
در نهایت ، شرایط و شرایط خرید را به دقت بررسی کنید. مطمئن شوید که قرارداد شامل جزئیاتی مانند قیمت نهایی ، مدت زمان تحویل ، گارانتی و خدمات پس از فروش است.

همچنین بهتر است با کارشناسان و افرادی که تجربه خرید تاور کرین در اصفهان دارند ، مشورت کنید تا بهترین تصمیم را بگیرید.جهت خرید آسانسور کارگاهی اسلامشهر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

خدمات خرید تاور کرین در اصفهان از یگانه کرین

یگانه کرین یکی از شرکت‌های معتبر و مورد اعتماد در زمینه خرید و اجاره تاور کرین در اصفهان است. این شرکت دارای تیمی متخصص و با تجربه در زمینه تاور کرین هاست و خدمات متنوعی در این حوزه ارائه می‌دهد.

خدمات اصلی شرکت یگانه کرین در اصفهان عبارتند از

خرید تاور کرین

یگانه کرین انواع تاور کرین های برندهای معتبر را با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه می‌کند. این شرکت مشتریان را در انتخاب بهترین مدل تاور کرین برای نیازهای پروژه خود راهنمایی می‌کند.جهت فروش تاور کرین اسلامشهر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

اجاره تاور کرین

یگانه کرین امکان اجاره تاور کرین را نیز فراهم می‌کند. این خدمت به کسانی که نیاز به تاور کرین برای یک دوره زمانی محدود دارند ، عالی است. تاور کرین های قابل اجاره در یگانه کرین در شرایط عالی و با نگهداری منظم قرار داده می‌شوند.

نصب و راه‌اندازی

یگانه کرین ارائه دهنده خدمات نصب و راه‌اندازی تاور کرین در محل پروژه است. تیم تخصصی شرکت این کار را با دقت و حرفه‌ای انجام می‌دهد و تاور کرین را در محل مورد نظر شما برنده و راه‌اندازی می‌کند.جهت نصب و پیاده تاور کرین اسلامشهر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

خدمات پس از فروش

یگانه کرین پس از خرید یا اجاره تاور کرین ، خدمات پس از فروش حرفه‌ای و قابل اطمینانی را ارائه می‌دهد. این شامل خدمات تعمیر و نگهداری دوره‌ای است که با هدف حفظ کیفیت و عمر مفید تاور کرین ها ارائه می‌شود.

با توجه به تجربه و کیفیت خدمات یگانه کرین ، می‌توانید به آنها اعتماد کنید و برای خرید یا اجاره تاور کرین در اصفهان با آنها تماس بگیرید.جهت فروش آسانسور کارگاهی اسلامشهر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

در نتیجه، خرید تاور کرین در اصفهان یکی از نیازهای اساسی صنعت ساخت و ساز است. شرکت یگانه کرین به عنوان یکی از شرکت های برتر فروش و اجاره تاور کرین در اصفهان، توانسته است با ارائه خدمات با کیفیت و متناسب با نیازهای مشتریان، به عنوان یک گزینه مطمئن و قابل اعتماد در بازار شناخته شود.

در خرید تاور کرین، عواملی مهم از جمله کیفیت، قدرت بالابری و ایمنی برتر باید مد نظر قرار بگیرند. با در نظر گرفتن این موارد، خرید تاور کرین از یگانه کرین می تواند یک انتخاب مناسب برای پروژه های ساختمانی در اصفهان باشد.

منابع:

https://www.allwestcrane.com/blog/2018/05/crane-rentals-vs-purchasing-one-which-is-the-right-choice-for-your-business/]

https://www.konecranes.com/resources/3-factors-to-consider-when-buying-crane

http://www.tier1tactical.com/Tower_Cranes.asp

https://ohsonline.com/Articles/2019/07/15/How-to-Choose-the-Right-Crane.aspx

اطلاعات بیشتر

هدف از تاسیس این مجموعه، ارائه تمامی خدمات در حوزه تاور کرین و آسانسور کارگاهی است. لذا به منظور ارائه خدمات واردات و سرویس ماشین آلات ساختمانی مانند تاور کرین، آسانسور کارگاهی و جرثقیل کارگاهی این مجموعه تاسیس شد.

تکیه بر توان بالای تخصص، واردات و تولید ماشین آلات با کیفیت ساختمانی با بهره گیری و استفاده از کادر فنی مجرب کاری بود که مجموعه انجام داد. بنابراین خرید و فروش تاور کرین و آسانسور کارگاهی، نصب و سرویس و نگهداری از تاور کرین و سایر ماشین آلات ساختمانی با اخذ تاییدیه نصب و راه اندازی از جمله تخصص ها و کارکردهای مجموعه است.

ارتباط با تیم یگانه کرین در خصوص پروژه

  برخی از نمونه کارهای اجرا شده در خصوص خرید و اجاره تاور کرین

  Call Now Buttonاستعلام قیمت فوری