تاوركرين ها یا جرثقیل های برجی، دستگاه های حياتي براي بلند کردن اجسام سنگین مانند فولاد و بتن، مشعل های استیلن، موتورها و ژنراتورها و … به منظور ساخت و ساز راحت و ايمن هستند. در ادامه این مقاله به مراحل واردات قطعات تاور کرین اشاره خواهیم کرد.

وجود قطعات با کیفیت در تاور کرین ها، بسیار مهم است و همین قطعات است که باعث می شود، این دستگاه ها سرپا بمانند و به کار خود ادامه دهند. همواره تامين قطعات، يكي از مهمترين دغدغه های پيمانكاران و صاحبان پروژه هاي بزرگ بوده است، به همين خاطر طي چندین سال گذشته، مبحث واردات تاور کرین و قطعات آن، همواره یکی از بحث های داغ بوده است. واردات قطعات تاوركرين، به این خاطر مهم است كه در صورت هر گونه تحریم یا کمبود، كارفرمايان معطل نمانند.

تعمیر تاورکرین خود را به یگانه کرین بسپارید.

اهميت واردات قطعات تاور کرین :

یکی از اولین پرسش هایی که هر فردي با ديدن تاور کرین ها به ذهنش خطور می کند، اين است که این سازه ها چگونه به صورت عمودی و بدون واژگوني قرار می گیرند.

جواب اين سوال اين است که تاوركرين ها به صورت قطعات جداگانه به صاحبان پروژه های ساختمانی تحویل داده شده و سپس در محل، مونتاژ می شوند.

نصاب ‌ها، قطعات تاور کرین ها را سر همبندی و مونتاژ مي كنند، پس از اتمام این مونتاژ و بعد با نصب وزنه های تعادل، جرثقیل مي تواند به حالت قائم باقی بماند.

نحوه نصب تاوركرين، اهميت وجود قطعات آن را دو برابر مي كند زيرا اگر قطعه ایي معيوب و فرسوده شود. كار دستگاه به درستي انجام نمی شود و همين هم باعث واژگوني و وارد آمدن صدمات جبران ناپذيري به دستگاه مي شود.

نکات مهم هنگام اینورتر کردن تاور کرین

اگر مي خواهيد در كوتاه ترين زمان ممکن، پروژه هاي خود را انجام دهید. علاوه بر ابزار لازم، به قطعات با كيفيت و با قیمت مناسب نیز نیاز داريد. در كشورمان ایران، شركت هاي زيادي در زمينه خريد و فروش تاور کرین و قطعات آن با هدف تامین نیاز شركت ها به قطعات با کیفیت، فعاليت مي كنند و با سال ها تجربه، نقش پررنگی را در بازار ایران ایفا می کنند.

یکی از این شرکت ها، شرکت یگانه کرین است. شرکت یگانه کرین دارای بیش از 20 سال قدمت در تامین تجهیزات کارگاهی در پروژه های ساخت و ساز و خدمات مرتبط با تاورکرین ها، آسانسورهای کارگاهی و بچینگ پلانت است.

برای فروش تاور کرین با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

شرکت های واردات قطعات تاور کرین :

در ایران، پروژه هاي موفق زيادي به دليل خدمات نصب و راه‌اندازی، مونتاژ، تعمير و نگهداري و تامين و واردات قطعات تاورکرین راه اندازي و تكميل شده اند.

نبايد از ذکر اين نكته غافل شد كه دليل اكثر اين موفقيت ها، واردات و وجود قطعات با كيفيت، اصل، درجه یک و مرغوبی است كه وارد كشورمان مي شود.

طي چندین سال گذشته، واردات انواع قطعات تاور كرين، يكي از مهمترين و با ارزش ترین خدمات شركت هاي اين حوزه مي باشد. كه در بازار ايران نيز دارای نقش پر رنگي هستند.

شركت هاي مختلفی در کشورمان هستند که کار واردات قطعات تاوركرين ها را بر عهده دارند. و مي توانيد به صورت کاملا سفارشی، قطعات مورد نیاز مختص به تاور کرین را از آن ها خريداري كنيد.

طي سالیان گذشته، واردات قطعات تاوركرين، رشد زیادی داشته است. و كارفرمايان و افراد زيادي به قطعات با كيفيت تاور کرین ها دسترسي داشته اند.

طول عمر تاورکرین ها چقدر است ؟

معمولا اغلب شركت هاي وارد كننده، کار گارانتی همه قطعات و لوازم جانبی تاور کرین را به همراه بیمه نامه های حمل و نصب آن ها انجام مي دهند. كه این، كار خريد و فروش را آسان تر كرده است.

هنگام خريد از شركت هاي وارد كننده تاور کرین ها، اين نكته را مد نظر داشته باشيد. كه همه ماشین آلات وارد شده به کشور توسط تیم مجرب و با سابقه وارد می شود تا در صورت وجود هرگونه نقصی، مورد تعمیر و حتی تعويض قرار گیرند.

جهت نصب و پیاده سازی تاور کرین کلیک کنید.

واردات قطعات تاور کرین ها توسط شرکت یگانه کرین :

معمولا تاور کرین ها و قطعات آن ها از کشور های آسیایی وارد کشورمان ایران می شوند. تاور کرین ها به وفور در کشورهای آسیایی تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرند. می توان گفت که کشور های چین و هند، معدن تاور کرین ها هستند. و رهبری تاور کرین ها را در سرتاسر جهان بر عهده دارند.

تاور کرین های تولید شده توسط کشورهای چین و هند دارای کیفیت های بینظیری هستند. همچنین این تاور کرین ها در کارایی و ایمنی نیز بی مانند هستند.

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم، یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات واردات تاور کرین ها، شرکت یگانه کرین است.

شرکت یگانه کرین دارای سالیان زیادی تجربه در زمینه خدمات در حوزه ارائه و تامین تاور کرین های با کیفیت و درجه یک است و توانسته است. که خود را در این راه، اثبات کند.

شرکت یگانه کرین دارای یک تیم مجرب و حرفه ایی است که تمام سعی خود را بر این دارند که کارهای باکیفیتی را ارائه دهند. همچنین این شرکت، گارانتی های معتبر و سایر خدماتی که مورد نیاز هر سازنده است را نیز، ارائه می دهد.

بهینه سازی مکان تاور کرین – یگانه کرین

شرکت یگانه کرین، تمامی قطعات برقی تاور کرین ها را مانند کنترل فاز، لنت ترمز، قرقره ها، انواع ذغال موتور ها و کلکتور های تاور کرین را با بهترین کیفیت ارائه می دهد. همچنین قطعات مکانیکی مانند پایه تثبیت، ریل و سکشن های تاور کرین نیز توسط شرکت یگانه کرین قابل تهیه و خریداری است.

شما می توانید با تهیه و خرید تاور کرین و قطعات آن از شرکت معتبر یگانه کرین، بیمه نامه حمل و نصب، گارانتی و هر آن چه که امنیت خاطر شما را از خرید آسوده می کند، دریافت کنید.

برای اجاره تاورکرین و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

سخن آخر:

تاوركرين ها، دستگاه های حياتي براي بلند کردن اجسام سنگین مانند فولاد و بتن، مشعل های استیلن و … هستند.

تامين قطعات همواره يكي از مهمترين دغدغه های پيمانكاران و صاحبان پروژه هاي بزرگ بوده است. به همين خاطر طي چندین سال گذشته، مبحث واردات تاور کرین و قطعات آن، همواره یکی از بحث های داغ بوده است.

شركت هاي مختلفی در کشورمان هستند که کار واردات قطعات تاوركرين ها را بر عهده دارند. و مي توانيد به صورت کاملا سفارشی، قطعات مورد نیاز مختص به تاور کرین را از آن ها خريداري كنيد.

یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات واردات تاور کرین ها، شرکت یگانه کرین است.

شرکت یگانه کرین دارای یک تیم مجرب و حرفه ایی است که تمام سعی خود را بر این دارند که کارهای باکیفیتی را ارائه دهند.

برای خرید آسانسور کارگاهی و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵