آسانسور کارگاهی

اینورتر کردن آسانسور کارگاهی در شیراز موضوع پر اهمیت این مقاله از یگانه کرین می باشد. امروزه از مسائل مهم در ساختمان سازی، افزایش ایمنی، کاهش سختی و افزایش سرعت کار می باشد. به همین دلیل از لوازم و تجهیزات زیادی برای آسان نمودن کارها استفاده می شود‌. وجود این دستگاه ها هم به نفع شرکت و هم به نفع کارگران است. این امر موجب شده است تا همه شرکت ها به دنبال استفاده از دستگاه‌های مختلف باشند. یکی از این دستگاه ها، آسانسور کارگاهی می باشد.

جهت خرید آسانسور کارگاهی دست دوم کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

استفاده از آسانسور کارگاهی مزایای زیادی برای شرکت دارد. یکی از ویژگی‌های مهم این آسانسورها، امکان اینورتر کردن آسانسور کارگاهی است. اینورتر کردن آسانسور کارگاهی موجب افزایش کارایی آن می گردد. یکی از شهرهایی که اینورتر کردن آسانسور کارگاهی در آن را یک است، شهر شیراز می باشد. به همین دلیل یگانه کرین که یکی از شرکت های معتبر در زمینه پروژه‌های بالابر ساختمانی است، قصد دارد اینورتر کردن آسانسور کارگاهی در شیراز را برای شما بیان کرده و شما را با مزایای آن آشنا کند. به شما پیشنهاد می شود تا پایان همراه ما باشید.

اینورتر کردن آسانسور کارگاهی در شیراز چیست؟

اصطلاح اینورتر (Inverter) به‌طور کلی معادل است با دستگاهی که بتوان به‌کمک آن جریان مستقیم برق DC را به جریان متناوب AC تبدیل کرد. در اینورترها برق AC شهری، که برق متناوبی با ولتاژ ۲۲۰ ولت و فرکانس ۵۰ هرتز است، ابتدا به برق DC تبدیل می‌شود؛ اما عملکرد اصلی اینورتر زمانی است که دوباره این برق را به برق متناوب AC، اما با ولتاژ و فرکانس موردنیاز دلخواه و متناسب با کارکرد برقی مصرف‌کننده تبدیل می‌کند.

جهت اجاره آسانسور کارگاهی کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

در چه پروژه هایی می توان از آسانسور های کارگاهی استفاده کرد؟

سرعت گردش موتور (RPM یا همان دور بر دقیقه) به‌طور مستقیم با ولتاژ و فرکانس موتور در ارتباط است: هرقدر که ولتاژ و فرکانس افزایش پیدا می‌کند، سرعت گردش موتور نیز بیشتر می‌شود. زمانی که بار موتور الکتریکی به فرکانس و ولتاژ پایین‌تری نیاز دارد، می‌توان از اینورتر برای پایین‌آوردن ولتاژ و فرکانس استفاده کرد؛ همچنین زمانی که بخواهیم سرعت موتور الکتریکی را کاهش دهیم، می‌توانیم به‌کمک اینورتر سرعت را کاهش دهیم.

جهت تعمیر آسانسور کارگاهی کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

این امر موجب می شود که شما هنگام اینورتر کردن آسانسور کارگاهی در شیراز، از مزایای متعدد آن، از جمله کاهش و افزایش دور موتور، بهره برید. در ادامه مزایای اینورتر کردن آسانسور کارگاهی در شیراز، برای شما بیان خواهد شد.

مزایای اینورتر کردن آسانسور کارگاهی در شیراز

همانطور که می دانید اینورتر کردن آسانسور کارگاهی در شیراز به نفع شرکت های استفاده کننده از آن می باشد. به همین دلیل بهتر است که با مزایای آن آشنا شوید. 

صرفه‌جویی در مصرف انرژی الکتریکی و در نتیجه کاهش هزینه‌ها:

اولین وضعیتی که اینورتر کردن آسانسور کارگاهی در شیراز دارد این است که به دلیل بهینه سازی موتور آسانسور، در مصرف انرژی الکتریکی صرفه جویی شده و کاهش هزینه ها را به دنبال دارد.

بالابردن عمر قطعات مکانیکی:

اینورتر کردن آسانسور کارگاهی در شیراز موجب می‌شود که ضربات وارده به قطعات موتور کاهش یابد و در نتیجه عمر این قطعات افزایش یابد. 

جهت نصب و پیاده سازی آسانسور کارگاهی کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

فروش آسانسور کارگاهی 2 تن

کنترل راحت تر:

قابلیت  تغییر سرعت و جهت حرکت موتور بدون نیاز به کنتاکتور و سایر قطعات برقی، از دیگر مزایایی است که اینورتر کردن آسانسور دارد. 

هوشمند سازی:

امکان هوشمندسازی و برنامه‌ریزی برای حرکت موتور، یکی دیگر از قابلیت هایی است که با اینورتر کردن، برای آسانسور ایجاد می شود. 

حفاظت از موتور:

امکان عملکرد موتور در شرایطی که ولتاژ ورودی به آن مدام در حال تغییر است و حفاظت از موتور دربرابر افزایش ناگهانی ولتاژ، پنجمین مزیت اینورتر است. به همین دلیل اینورتر کردن آسانسور کارگاهی در شهر هایی که کمی نوسان برق دارند، مانند شیراز، بسیار رایج است. 

افزایش سرعت بیشتر از سرعت نامی در موتور:

اینورتر ها می توانند به عنوان یک تقویت کننده در موتور عمل کرده و توانایی موتور را افزایش و در پی آن موجب افزایش سرعت آسانسور کارگاهی گردند. به دلیل این مزایا به شما پیشنهاد می شود که نسبت به اینورتر کردن آسانسور کارگاهی در شیراز، اقدام نمایید. 

جهت اینورتر کردن آسانسور کارگاهی کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

اینورتر کردن آسانسور کارگاهی در شیراز از مزایای متعددی برخوردار می باشد. این امر موجب شده است که شرکت های مختلفی اقدام به اینورتر کردن آسانسور کارگاهی در شیراز نمایند. شما باید در این مورد معتبر ترین شرکت ها را یافته و به کمک آن ها اقدام به اینورتر کردن آسانسور کارگاهی در شیراز نمایید. یگانه کرین معتبر ترین شرکت در این زمینه می باشد. شما می توانید به سایت یگانه کرین مراجعه کرده و با متخصصان این شرکت در ارتباط باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵