فروش تاور کرین در شهرکرد ابزاری مهم در صنعت ساختمان سازی به شمار می روند. ولی تاورکرین کاربردهای فراوانی دارد. یکی از کاربردهای مهم تاور کرین بالا بردن و حمل تیرآهن ها، پنجره ها و وسایل دیگر می باشد. تاورکرین وسیله ای است که استفاده از آن ملزم به رعایت یک سری اصول و قوانین است. از جمله عواملی که باعث پر خطر شدن این ابزار می شود عبارتند از شرایط آب و هوایی بد، باد و ارتفاع زیاد.

تاور کرین ها با بالا آمدن ساختمان به هر طبقه متصل شده و روند کار کردن را آسانتر می کنند. کسانی که به دنبال فروش تاور کرین در شهرکرد هستند باید قبل از آن تمام کارایی آن را بدانند. همچنین انتظاراتی که از تاور کرین دارند را در نظر داشته باشند. تاورکرین ها نیز قابلیت ها و ظرفیت های متفاوتی دارند پس باید فروشندگان تاور کرین قبل از فروش تاور کرین در شهرکرد کاملا این موارد را برای خریداران توضیح دهند. در اینجا می خواهیم به برخی نکات قبل از فروش تاور کرین در شهرکرد اشاره کنیم.

جهت فروش تاور کرین در تهران کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تفاوت های تاور کرین کارگروهی با تاور کرین های ساخت سازه

نکاتی که باید در مورد فروش تاور کرین در شهرکرد بدانید

در زمان فروش تاور کرین در شهرکرد ممکن است خریدار چند سوال را از شما بپرسد. سوالاتی که از شما فروشنده تاور کرین پرسیده می شود می تواند شامل موارد زیر باشد. 

بودجه مورد نظر برای خرید این محصولات

این مطلب مهمی است که فروشندگان هنگام فروش تاور کرین در شهرکرد باید در نظر داشته باشند. تاور کرینی را در اختیار مشتری قرار دهد که مناسب کار او باشد و قیمتش نیز با توجه به بودجه مشتری باشد. باید بدانید مشتری به دنبال چه نوع برندی برای تاور کرین می باشد و تمامی برندها به همراه قیمت را در اختیارش بگذارید و صادقانه به او بگویید که در حال حاضر تاور کرین با چه برندهایی را در شهر کرد می توان در اختیار مشتری قرار داد. تاور کرین هایی که در حال حاضر در شهرکرد موجود است مانند پتن فرانسه، لیبهر آلمان و همچنین پتن چینی است. 

مشتری با دانستن ویژگی های هر کدام از این تاور کرین ها بهتر می تواند برای خرید تاور کرین تصمیم بگیرد. اطلاعات کامل را به خریدار بگویید و از او سوال کنید که ایا می خواهد از برند های جدید خریداری کند یا برندهای قدیمی تر را ترجیح می دهد. معمولا تاورهای قدیمی تر قیمت مناسب تری دارند. 

جهت نصب و پیاده تاور کرین اسلامشهر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

آشنایی با فروش تاور کرین در شهرکرد

وزن های مختلف فروش تاور کرین در شهرکرد

باید تاور کرینی که خریداری می شود با توجه به نوع کاربری آن یعنی اینکه در چه وزن هایی قرار است مورد استفاده قرار گیرد تهیه شود. زیرا تاورکرین ها هم در وزن های سبک  و هم در وزن های سنگین موجود هستند. هنگام فروش تاور کرین باید به مقدار ارتفاعی که مشتری در نظر دارد توجه شود. ما در هنگام فروش تاور کرین در شهرکرد به این مسئله اهمیت زیادی می دهیم، زیرا ارتفاع برای تاور کرین به اندازه وزن آن مورد اهمیت است.

فروش تاور کرین در شهرکرد با توجه به تناژ

تاور کرین ها در بازار در تناژهای متفاوت وجود دارند، مثل 4 تن، 6 تن، 8 تن و 10 تن.  در هنگام فروش تاور کرین در شهرکرد باید از مشتری پرسید چه تناژی را در نظر دارد. 

جهت فروش تاور کرین اسلامشهر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

محاسبه تناژ تاور کرین

متراژ مورد نظر برای تاور کرین ها

گاهی در بعضی پروژه ها لازم است تا در نوک بازوی تاور نیز بار حمل شود، بنابراین درباره این مورد از مشتری بپرسید. 

خود ایستایی امری مهم در کار تاور کرین

زمانی که تاور کرین برای ایستادن نیازی به کمربند نداشته باشد یعنی دارای مزیت خود ایستایی است. بنابراین در هنگام فروش تاور کرین در شهرکرد در مورد این نکته به مشتری توضیح داده می شود. مثلا اگر خود ایستایی 44 تا 45 متر باشد، باید تاور کرینی استفاده شود که عرض قطعه در آن دو متر باشد. 

جهت خرید تاور کرین اسلامشهر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

نوع زمین برای استفاده تاور کرین ها 

داشتن جای پای محکم یکی از لازمه های کاربرد تاور کرین در یک مکان می باشد. بنابراین نوع زمین را در نظر داشته باشید. عوامل دیگری نیز برای استفاده از تاور کرین  مثل شرایط آب و هوایی باید به آن توجه شود. تمام مواردی که گفته شد نکاتی مهم  هستند که در زمان فروش تاور کرین در شهرکرد باید به آن ها توجه کرد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵