فروش آسانسور کارگاهی اسلامشهر توسط شرکت های مختلفی انجام می شود. شرکت یگانه کرین قصد دارد در این مقاله مزایای فروش آسانسور کارگاهی اسلامشهر را برای شما بیان نمایید. آیا تاکنون به این فکر کرده اید که کارکنان و همچنین مصالح سنگین ساختمانی چگونه به طبقات بالایی ساختمان های نیمه کاره می رسند؟ برای پاسخ به این سوال باید به شما گفت که این عمل به وسیله آسانسورهای کارگاهی انجام می شود. آسانسور کارگاهی در شهرهایی که ساختمان سازی در آنها بسیار زیاد است، کاربرد فراوانی دارد. اسلامشهر نیز یکی از این شهرها می باشد.

جهت نصب و پیاده سازی تاور کرین کلیک کنید.

انواع فروش آسانسور کارگاهی اسلامشهر

فروش آسانسور کارگاهی اسلامشهر تنوع زیادی دارد و انواع آسانسورهای کارگاهی در این شهر به فروش میرسند. بهتر است که شما قبل از خرید آسانسور کارگاهی با انواع آسانسور کارگاهی اسلامشهر آشنا شوید.

بالابر انفجاری

از این نوع آسانسور در بخش هایی که گاز های اشتعال زا وجود دارد استفاده می شود. این آسانسور ها، کاربرد زیادی در ساختمان سازی ندارند و بیشتر در کارگاه ها و معادن مورد استفاده قرار می گیرند.

آسانسور مواد پودری یا کاسه ای 

از جمله کاربردهای دیگر آسانسور کارگاهی حمل و نقل مواد توده ای مانند پودرها به مخازن تولید می باشد از این نوع بالابر به عنوان بالابر کاسه ای نیز یاد می شود. در فروش آسانسور کارگاهی اسلامشهر، این نوع از آسانسور ها را نیز می توانید به راحتی تهیه کنید.

جهت اطلاع از صدور سرتیفیکیت تاور کرین روی لینک کلیک کنید.

تناژ آسانسور کارگاهی چگونه محاسبه می شود؟ 

بالابر یا آسانسور کارگاهی ساختمانی

در پروژه های ساختمانی، عملیات های مختلف از جمله جا به جایی مصالح، مواد و افراد انسانی در ارتفاعات مورد نیاز است. بدیهی است بالابر ساختمانی به خوبی این نیاز را براورده می سازد. فروش آسانسور کارگاهی اسلامشهر، بیشتر تمرکز خود را بر فروش این نوع بالابر گذاشته است.

آسانسور کارگاهی مصالح

شاید یکی از ساده ترین نوع آسانسور، آسانسور کارگاهی مصالح است که در آن کاسه یا باکت حمل مصالح به سیمی وصل شده و توسط یک الکترو موتور قادر به جا به جا کردن مصالح با ظرفیت بین ۱۵۰ تا ۱۰۰۰ کیلوگرم می باشد.

بالابر نفر و مصالح

این نوع بالابر دارای کابین درب دار و امنیت بالا بوده و در جا به جایی افراد نقش مهمی ایفا می کند تعداد جابه جایی افراد در این بالابر بر اساس وزن ظرفیت آن سنجیده می شود. این آسانسور های کارگاهی در ساختمان های مرتفع برای جابجایی افراد استفاده می شود.

برای خرید تاور کرین دست دوم کلیک کنید.

مزایای فروش آسانسور کارگاهی اسلامشهر

جابجایی بارهای سنگین:

انواع گوناگون آسانسورهای کارگاهی بر حسب کیفیت و قابلیت هایی که دارند، قادر هستند بارهای سنگین از قبیل مواد و مصالح را حمل کرده و آنها را به طبقه مورد نظر در ساختمان برسانند. استفاده از آسانسورهای کارگاهی با این ویژگی، دشواری حمل بار توسط کارگران را از بین برده و موجب حفظ امنیت آنان نیز خواهد شد. علاوه بر این، با این مزیت فوق العاده تردد میان طبقات نیز به حداقل رسیده و ساخت پروژه تسریع خواهد شد. در فروش آسانسور کارگاهی اسلامشهر، در تنوع بالا، آسانسور هایی با توانایی حمل بار با وزن های مختلف به فروش می رسد.

قابلیت افزایش ارتفاع:

از دیگر مزایای فروش آسانسور کارگاهی اسلامشهر قابلیت افزایش ارتفاع به اندازه دلخواه و متناسب با نیاز پروژه، از برترین مزایا و اصلی ترین ویژگی‌های آسانسورهای کارگاهی به شمار می‌رود. بالابرهای کارگاهی قادر هستند تا به تناسب ارتفاع ساختمان و تعداد طبقات آن، دچار افزایش ارتفاع شوند. 

کارکرد آسان:

آسانسورهای کارگاهی برخلاف برخی از قطعات صنعتی و یا ابزارهای ساختمانی، نیاز به دانش تخصصی برای استفاده افراد از آنها ندارند. وجود این مزایا در استفاده از آسانسور کارگاهی موجب رونق گرفتن فروش آسانسور کارگاهی اسلامشهر شده است.

قیمت آسانسور های کارگاهی آلیماک

برای خرید تاور کرین و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

در این مقاله شما را با انواع آسانسور کارگاهی که در اسلامشهر به فروش می‌رسند و همچنین مزایای فروش آسانسور کارگاهی اسلامشهر آشنا شده اید. اما باید بدانید که فروش این آسانسور ها توسط شرکت های مختلفی در اسلامشهر از صورت می گیرد. بنابراین نیاز است که شما شرکتهای معتبر را شناخته و از طریق این شرکت ها قسمت به فروش آسانسور کارگاهی اسلامشهر اقدام نمایید. یگانه کرین یکی از شرکت های معتبر و با سابقه در زمینه فروش آسانسور کارگاهی اسلامشهر و سایر بالابرهای ساختمانی می باشد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش آسانسور کارگاهی اسلامشهر به سایت یگانه کرین مراجعه نمایید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵