مهمترین مفهومی که باید بخاطر بسپارید این است که شما مسئول ایمنی خود و دیگران هستید. بیشتر اقدامات ایمنی عقل سلیم است. متأسفانه، می توان آنها را فراموش یا نادیده گرفت مگر اینکه اعمال ایمن را به یک عادت یا غریزه تبدیل کنید. در این راستا ما در ارتباط با افزایش استانداردهای محل کار با استفاده از آسانسورهای کارگاهی یگانه کرین صحبت می کنیم. در واقع این انتخاب های مناسب است که می تواند مسیر ایمنی را برای شما پدید آورد. از این رو می توانید با انتخابی درست این مسیر را در کنار متخصصان یگانه کرین پیس ببرید.

افزایش استانداردهای محل کار با استفاده از آسانسورهای کارگاهی یگانه کرین

جابجایی ایمن مواد در سایت های ساختمانی برای تکمیل پروژه های سایت ساخت و ساز بسیار مهم است. انتقال مواد به مناطق مختلف یک محل کار با خیال راحت اغلب نیاز به استفاده از بالابر کارگاهی دارد. با بالا بردن مواد سنگین در مسافت های طولانی، مدیریت سایت باید برای ایمن سازی مواد گام بردارد و تأیید کند که بالابرها به درستی برای محافظت از کارگران و سرمایه گذاری در مواد کار می کنند. برای این که بتوانید به جهت افزایش استاندارد های محل کار اقدام کنید لازم است تا موارد مهمی را در این زمینه پیگری کنید. چند مورد مهمی که باید بدانید عبارتند از:

مهمترین سوالات هنگام اجاره آسانسور کارگاهی

سایت کار خود را ارزیابی کنید.

برای این که بتوانید در جهت افزایش استانداردهای محل کار با استفاده از آسانسورهای کارگاهی یگانه کرین لازم است سایت کار خود را ارزیابی کنید. بالابر مواد باید متناسب با پروژه موجود باشد. نگاهی جامع به محل کار خود بیاندازید تا مشخصات سازه و چگونگی انتقال کارمندان توسط مواد به اطراف آن را بررسی کند. با آشنایی با آرایش فیزیکی ساختمان، محل کار اطراف و کارهایی که در حال انجام است، می توانید بهترین نوع بالابر مواد را برای پروژه و چگونگی استفاده بهتر از آن برای جابجایی ایمن مواد را تعیین کنید.

بازرسی های روزانه را انجام دهید.

در زمینه افزایش استانداردهای محل کار با استفاده از آسانسورهای کارگاهی یگانه کرین، بازرسی اهمیت زیادی دارد. قبل از شروع کار هر روز یا با تغییر شیفت، اپراتور بالابر باید بالابر و منطقه اطراف آن را بررسی کند تا عملکرد بالابر به درستی کار کند و منطقه بدون خطرات باشد. این بازرسی شامل اقدامات ساده ای مانند باز و بسته شدن درها و فعال كردن دكمه های بالا / پایین روی بالابر برای تأیید صحیح كاركرد این كارها و جستجو برای هرگونه تغییر در شرایط از زمان آخرین استفاده از بالابر است.

ویژگی های آسانسور های کارگاهی خوب

افزایش استانداردهای محل کار با استفاده از آسانسورهای کارگاهی یگانه کرین امکان پذیر است. این گزینه به ویژگی های بسیار مهم آسانسور های کارگاهی بستگی دارد. ما می خواهیم بدانیم که آسانسور های کارگاهی یگانه کرین چه ویژگی هایی دارند که می توانند باعث افزایش ایمنی در محل کار شوند. با توجه به این که ایمنی یکی از مسائل بسیار مهم است انتخاب بالابر ها باید با دقت بسیاری انجام شود.

ویژگی های بارز آسانسور های کارگاهی اهرم کو

سیستم های ایمنی به کار رفته در آسانسور های کارگاهی

افزایش استانداردهای محل کار با استفاده از آسانسورهای کارگاهی یگانه کرین به این دلیل امکان پذیر است که ایمنی در این آسانسور ها بسیار زیاد می باشد. سیستم های ایمنی به کار رفته در آسانسو رهای کارگاهی شرکت یگانه کرین بسیار به روز و مناسب می باشد. از جمله این سیستم های ایمنی می توان به لیمیت سویچ ها و میکروسویچ های درب ها، پاراشوت دستگاه، استوپرهای مکانیکی بالای دستگاه، میکرو سویچ های حد بالا و حد پایین، میکروسویچ تناژ دستگاه و غیره اشاره نمود. هر کدام از این موراد اهمیت بسیار زیادی دارند. به طور مثال پاراشوت آسانسور های کارگاهی از سقوط این وسیله جلوگیری می کند.

آسانسور های کارگاهی دارای استاندار های بالا

به نظر شما چرا افزایش استانداردهای محل کار با استفاده از آسانسورهای کارگاهی یگانه کرین امکان پذیر است ؟ یکی از اصلی ترین دلایل موجود استفاده از استاندارد های بروز در سیستم آسانسور های کارگاهی این شرکت می باشد. برخی از موارد مهم در این استاندارد ها را برای شما در ادامه بیان می کنیم. این موارد عبارتند از:

 • دارا بودن انواع استاندارد های بین المللی مختلف مانند استاندارد ASME،EN81،۱
 • دارا بودن استانداد ملی کوشور ایران 1-۶۳۰۳
 • دارای علملکرد صحیح ایمنی، کنترلی، برقی، مکانیکی و محرکه بالابر های کارگاهی
 • دارای قابلیت اور لود برای جلوگیری از خطرات احتمالی
 • شرایط مناسب کابین آسانسور و بررسی آن
 • بررسی همه زمانی کار درست ترمز های ایمنی و ضربه گیر های آسانسور

این موارد بخشی از گزینه های مورد نیاز در استاندارد هستند. با این حال افزایش استانداردهای محل کار با استفاده از آسانسورهای کارگاهی یگانه کرین به دلیل موارد استانداردی قابل رویت است.

ایمنی در بالابرهای هیدرولیکی

افزایش استانداردهای محل کار با استفاده از آسانسورهای کارگاهی یگانه کرین با کمک متخصصان

در مسیر افزایش استانداردهای محل کار با استفاده از آسانسورهای کارگاهی یگانه کرین متخصصان این مجموعه نکات بسیار مهمی را گوشزد می کنند. شما به عنوان سرپرست پروژه خود باید از این نکات آگاه باشید. این موارد عبارتند از:

 • شما باید کارکنان خود را با خطرات و اقدامات کنترلی مرتبط با کار آنها آشنا کنید.
 • اطلاعات و دستورالعمل های لازم برای اطمینان از سلامتی و ایمنی آنها را ارائه دهید
 • قوانین، برنامه ها، آیین نامه ها و رویه های ایمنی شرکت را اجرا کنید، از جمله اینکه اطمینان حاصل کنید کارکنان از الزامات کار با آسانسو رهای کارگاهی پیروی می کنند.
 • اطمینان حاصل کنید که یک بالابر بیش از بار کار ایمن خود قرار ندارد.
 • اطمینان حاصل کنید که هرگونه تعمیر یا نگهداری مطابق با مشخصات سازنده انجام شده است.
 • اطمینان حاصل کنید که همه اپراتورهای بالابر و سیگنالرها آموزش دیده و با کنترل های عملیاتی، روش ها و هشدارها آشنا هستند.

سخن آخر

در این مقاله ما در ارتباط با افزایش استانداردهای محل کار با استفاده از آسانسورهای کارگاهی یگانه کرین نکات مهمی را بیان کردیم. شرکت یگانه کرین با در اختیاز داشتن آسانسور های کارگاهی با کیفیت می تواند شما را برای داشتن محل کاری ایمن کمک کند. در واقع شما می توانید با استفاده از این بالابر های کارگاهی ایمن و بسیار با کیفیت شرایط خاص خود را به خوبی پیش ببرید. در این میان متخصصان یگانه کرین می توانند به شما کمک بسیار زیادی کنند.

منابع:

https://iranpour-towercrane.com/2021/01/21/%D8%A2%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F/

https://www.hsa.ie/eng/Safety_Alerts/2011/Passenger_and_Goods_Lifts/

https://opentextbc.ca/workplacesafety/chapter/workplace-safety-procedures/

https://www.safework.nsw.gov.au/hazards-a-z/lifts-escalators-and-moving-walkways

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵