آسانسورهای کارگاهی بخش مهمی از زیرساخت ها در طیف گسترده ای از فعالیت های صنعتی و کارگاهی هستند. آنها به سادگی امکان دسترسی به مکان هایی را فراهم می کنند که سیستم های دیگر به راحتی نمی توانند به آنها دسترسی داشته باشند. آنها در طیف گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند به عنوان مثال برای حمل و نقل کالا و مواد اولیه در صنایع و یا برای انتقال پرسنل و مصالح ساختمانی به طبقات بالاتر پروژه های ساختمانی. در زیر در خصوص خرید آسانسور کارگاهی صحبت می کنیم.

موارد مهم خرید آسانسور کارگاهی

آسانسورهای کارگاهی باعث افزایش راندمان کار و افزایش سرعت کار می شوند، همچنین به دلیل افزایش راندمان کار باعث کاهش هزینه ها می شوند و همین امر خرید آنها را بسیار مقرون به صرفه می کند. بر اساس استانداردهای ایمنی کار استفاده از آسانسورهای کارگاهی به دلیل امنیت آنها توصیه می شود.

آسانسورهای کارگاهی به سه دسته آسانسورهای ساختمانی، صنعتی و حمل و نقل تقسیم می شوند و در صنایعی مثل نفت وگاز، بنادر و کشتی سازی، توزیع و انتقال برق، معادن، صنایع فلزی، ساختمان سازی و بسیاری از صنایع دیگر کاربرد دارند. آسانسورهای کارگاهی معمولا یا «بالابر نفربر» هستند و یا «بالابر نفربر و مصالح بر» هستند.

چه نکاتی باید در خرید آسانسور کارگاهی مدنظر قرار گیرد؟

نکته اول خرید آسانسور کارگاهی

مهم ترین نکته در هنگام خرید آسانسور کارگاهی داشتن استانداردهای لازم است. آسانسورهای کارگاهی باید استانداردهای زیر را دارا باشند تا بتوان با خیال راحت و با اطمینان کامل از آنها در محیط کارگاه استفاده کرد:
 داشتن استانداردهای بین المللی ASME،EN81،۱ و استانداردهای بین المللی دیگر
 داشتن استاندارد ملی ایران شماره 1-6303
 بررسی کارکرد صحیح ترمزهای ایمنی و ضربه گیرهای آسانسور
 بررسی صحت عملکرد دقیق قفل ها و درب کابین
 کابین آسانسور کارگاهی باید تمام فلز بوده و از نوع فنس یا ورق پانچ شده باشد.
 صحت عملکرد سیستم های برقی، مکانیکی، کنترلی، ایمنی و محرکه آسانسور باید تائید شود.
 آسانسور کارگاهی استاندارد برای جلوگیری از وقوع خطر باید دارای قابلیت Overload باشد و در صورتی که ظرفیت بار بیش از ظرفیت آسانسور باشد، متوقف شود.

 ابعاد کابین آسانسور باید برمبنای اندازه چاهک باشد.
 برای افزایش امنیت، آسانسورهای کارگاهی باید دارای تجهیزات حفاظتی مانند محافظ دکل، نرده امگا، لمینت سوئیچ، سامانه فرود اضطراری و ایست مکانیکی باشند.
 سیستم ترمز در آسانسورهای کارگاهی باید پاراشوت باشد، این سیستم به صورت خودکار در سرعت های غیرمجاز باعث جلوگیری از سقوط آسانسور می شود. در واقع همین ویژگی باعث برتری آسانسورهای کارگاهی بر بالابرها می شود، چون امنیت بیشتری دارد و مخصوصا در صنعت ساختمان سازی به دلیل ارتفاع زیاد، ایمنی افراد همیشه در اولویت است.
 ظرفیت وزنی آسانسورهای کارگاهی باید استاندارد باشد، ظرفیت های وزنی استاندارد برای آسانسورهای کارگاهی عبارتند از: 500 کیلوگرم،1، 1.5، 2، 2.5 و 3 تن.

نکته دوم خرید آسانسور کارگاهی

نکته بعدی که بسیار مهم می باشد برند آسانسور است. از آنجا که آسانسورهای کارگاهی در محیط کار مورد استفاده قرار می گیرند حتما باید استانداردهای لازم را داشته باشند و از کیفیت بالایی برخوردار باشند چرا که مسئله، امنیت جان پرسنل است و با هیچ چیزی قابل معامله نیست.

برندهای مطرح آسانسور به دلیل داشتن کیفیت بالا، مدت زمان بیشتری دوام دارند و کیفیت کارکرد آنها نیز بالاتر است و به همین دلیل در بلند مدت باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شوند. برای خریداری بهترین برندهای جهانی آسانسور کارگاهی با قیمت مناسب می توانید به شرکت یگانه کرین مراجعه کنید، این شرکت با داشتن سالها تجربه و همکاری با برندهای مشهور جهانی تجربه خرید خوبی را برای شما رقم خواهد زد.

نکته سوم خرید آسانسور کارگاهی

خریداری آسانسور براساس مورد استفاده است. در هنگام خریداری آسانسور باید ابتدا به این نکته توجه کرد که برای پروژه مذکور چه نوع آسانسوری با چه ظرفیتی و چه ارتفاعی مورد نیاز است. چون همان گونه که گفتیم آسانسورها دارای تناژهای مختلف، ارتفاع های مختلف و قدرت های مختلف هستند و باید براساس تناسب آنها با پروژه، خرید را انجام داد.

نکته چهارم خرید آسانسور کارگاهی

نکته مهم بعدی که در خرید آسانسور کارگاهی باید مورد توجه قرار گیرد، انعطاف پذیری در طراحی آسانسور است. طراحی خاص و منحصر به فرد یک سری از آسانسورهای کارگاهی باعث می شود که استفاده از آنها بسیار راحت تر باشد، به همین دلیل باعث بالا رفتن سرعت کار می شوند. به عنوان مثال نوعی از آسانسور وجود دارد که مصالح و مواد را بدون دخالت نیروی انسانی تخلیه می کند.

نکته پنجم خرید آسانسور کارگاهی

نکته مهم بعدی صرفه جویی در مصرف انرژی است. در طراحی آسانسورهای کارگاهی جدید از دو مورد برای کاهش مصرف انرژی استفاده می کنند: مورد اول استفاده از گیربکس های حلزونی در ساخت آسانسور و مورد دوم استفاده از قفسه کابین سبک تر و در عین حال محکم تر است. این دو مورد باعث می شود که مصرف انرژی آسانسور به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کند و در طول زمان باعث صرفه جویی زیادی در هزینه های کارگاهی می شود.

خرید آسانسور کارگاهی

مفاد اجاره نامه آسانسور کارگاهی

مشاوره فنی و استعلام قیمت

شرکت یگانه کرین با فراهم نمودن بستری مناسب و آسان برای ارتباط با تیم فنی شما کارفرمایان محترم را تکریم نموده است. کافیست برای مشاوره و استعلام قیمت در هر کدام از موارد ذکر شده در این صفحه با ما تماس حصل فرمایید.

مزایای آسانسور کارگاهی آلیماک

نکته ششم خرید آسانسور کارگاهی

استفاده از قطعات با کیفیت در ساخت آسانسور است. هر چه که قطعات آسانسور محکم تر و با کیفیت تر باشند، عمر دستگاه طولانی تر می شود. افزایش عمر دستگاه به سه دلیل باعث کاهش هزینه ها می شود: دلیل اول این است که مدت زمان طولانی تری می توان دستگاه را مورد استفاده قرار داد، بنابراین هزینه استفاده از آن کاهش می یابد، دلیل دوم این است که هر چه قطعات با کیفیت تر باشند، دستگاه دیرتر نیاز به تعمیر پیدا می کند بنابراین هزینه تعمیرات آن نیز کاهش پیدا می کند و دلیل سوم این است که هر چه نیاز دستگاه به تعمیر کمتر باشد کمتر روند کار عقب می افتد چون خرابی دستگاه و تعمیر آن مستلزم صرف وقت است و هر چه این زمان کمتر باشد، راندمان کار بیش تر می شود.

نکته هفتم خرید آسانسور کارگاهی

و شاید مهم ترین و استراتژیک ترین نکته، نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش آسانسور کارگاهی است. خرید یک محصول هر چقدر هم که محصول با کیفیت باشد و استانداردهای لازم را داشته باشد تا زمانی که خدمات پس از فروش مناسبی نداشته باشد، خرید کاملی نیست. حال اگر آن محصول چیزی باشد که با امنیت محیط کار ارتباط مستقیم داشته باشد، اهمیت این موضوع دوچندان می شود.

برای این که بتوانید به عنوان یک خریدار آسانسور کارگاهی از خدمات پس از فروش مناسبی استفاده کنید، باید آسانسور را از یک شرکت معتبر، خوشنام و با سابقه خریداری کنید، توصیه ما به شما شرکت یگانه کرین است که شرکتی معتبر و خوشنام در زمینه فروش آسانسورهای کارگاهی و خدمات پس از فروش آنها می باشد. این شرکت به خریداران و مشتریان خود در سراسر ایران خدمات پس از فروش مناسبی ارائه می دهد، مشتری مداری در این شرکت حرف اول را می زند و همین دلیلی بر سابقه درخشان کار آنها می باشد.

نصب آسانسور کارگاهی

آسانسورهای کارگاهی براساس روش نصب آنها به دو دسته تقسیم می شوند:
o دسته اول آسانسورهایی هستند که به چاهک احتیاج دارند و مجهز به ریل های استاندارد هستند، این نوع از آسانسورها بیشتر در مکان های ثابت مثل حفاریها یا معادن مورد استفاده قرار می گیرند. هر چند در ساختمان سازی نیز به دلیل حرکت نرمشان گاها مورد استفاده قرار می گیرند.

o دسته دوم آسانسورهایی هستند که بر روی نمای ساختمان ها نصب می شوند، این آسانسورها از قطعات قابل مونتاژ تشکیل می شوند و همان طور که مشخص است بیشتر در پروژه های ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرند.

خرید آسانسور کارگاهی به چه کسانی توصیه می شود؟

از آنجا که آسانسورهای کارگاهی در صنایع بسیاری مورد استفاده قرار می گیرند و در واقع جزئی اصلی از تجهیزات کارگاهی به شمار می روند، خرید آنها نیز مثل خرید سایر وسایل کارگاهی اجتناب ناپذیر و ضروری به نظر می رسد. البته می توان آسانسورهای کارگاهی را برای مدتی مشخص کرایه کرد، اما خرید آنها توصیه می شود. چرا؟

در صنایعی مثل بهره برداری از معادن، سیستم های توزیع و انتقال برق، نفت، گاز و پتروشیمی که آسانسور کارگاهی جزئی ثابت از محیط کار است، در واقع کرایه آن کاملا بی مفهوم می باشد و حتما مدیران این صنایع باید نسبت به خریداری آسانسور متناسب با محیط کار خود اقدام کنند. اما آسانسور کارگاهی به غیر از این صنایع در صنعت ساخت و ساز نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

صنعت ساخت و ساز مثل صنایع دیگر جای ثابتی ندارد و شرکت های ساختمانی هر چند وقت یکبار بر روی یک پروژه جدید در مکانی جدید فعالیت می کنند و شاید به همین دلیل مدیران این شرکت ها فکر کنند که نیازی به خرید آسانسور کارگاهی ندارند، اما حقیقت این است که خرید آسانسور برای آنها هم جزء ملزومات محسوب می شود. چرا؟

خرید آسانسورهای کارگاهی

 آسانسور های کارگاهی، از جمله دستگاه های مدرن حوزه صنعت هستند که کاربرد بسیاری را در حوزه جابجایی را برای شما به وجود می‌ آورد. شما می توانید با استفاده از این دستگاه ها در طیف گسترده ای جابجایی را انجام داده و از ایمن ترین راه در خصوص جابجایی بار مصالح و افراد استفاده کنید. آسانسورهای کارگاهی، می‌ توانند برای شما پدید آورنده امنیت بالا در پروژه باشد. به عبارتی، آن ها بهترین دستگاه در زمینه جابجایی بار و مسایل هستند که شما می توانید با استفاده از آن ها پروژه خود را ارتقا داده و در زمینه بهبود آن قدم بردارید. آسانسور های کارگاهی، می‌ توانند در جهت جابجایی پرسنل پروژه نیز نقش داشته باشند و با ایمنی بالا آن ها را جابجا کنید. آن ها در طیف گسترده ای از انواع به سبب طرفداران زیادشان قرار گرفته‌ اند تا هر کسی با هر پروژه‌ ای بتواند از آن ها نهایت استفاده را ببرد. البته، رعایت استانداردها اصول و قوانین می تواند به شما کمک کند تا آسانسور کارگاهی شما ماندگاری لازم را داشته باشد. تیم مجرب یگانه کرین، می تواند به شما معرفی کننده بهترین آسانسورهای کارگاهی در برندهای معتبر و بالا ترین کیفیت ها باشد تا شما بتوانید در زمینه خرید آن ها عملکرد بهتری داشته و با انتخاب بهترین ها عملکرد خود را در پروژه از نظر سرعت زمان و هزینه بهتر نمایید.

 کدام برند و مدل  آسانسور کارگاهی را برای خرید انتخاب کنیم؟

 از آن جایی که برند و مدل های آسانسور کارگاهی بسیار زیاد هستند. شما باید در خصوص خرید آن ها محتاط تر باشید و از متخصصی در جهت انتخاب بهتر برند مدل آسانسورهای کارگاهی کمک بگیرید. در اولین مرحله، شما باید به بررسی برند های مختلف پرداخته و بهترین برند را متناسب با پروژه تان انتخاب کنید. هر برندی خصوصیات مخصوص به خود را دارد. به همین سبب، نمی توان برند مخصوصی را به عنوان بهترین برند در این زمینه معرفی کرد. اما، در جهت تسهیل انتخاب شما می توانید از میان برند هایی چون آلیماک و پگا استفاده کنید. آسانسور های پگا، در زمینه جابجایی مصالح و افراد بهترین عملکرد را داشته و سرعت فوق العاده ای برخوردار هستند. آن ها سیستم کنترل عامل بسیار قوی داشته و قابلیت های منحصر به فردی دارند که از جمله آن می توان به سیستم پگا فالت اشاره کرد که این سیستم می تواند به شیوه بسیار آسانی دستگاه را شناسایی کرده و آن ها را تشخیص دهد. برند آلیماک نیز یک برند سوئدی است که شهرت خود را در میان جهانیان به سبب طیف گسترده ای از انواع خود به دست آورده است.

خرید آسانسورهای کارگاهی در ظرفیت های مختلف

این دستگاه های غول آسا و کاربردی در ظرفیت های مختلفی قرار گرفتند که شما باید به نسبت پروژه تان آسانسور کارگاهی را در مدل و برند دلخواهتان با ظرفیت به خصوص تهیه کنید. آسانسورهای کارگاهی، در ظرفیت های متفاوتی گسترده شده اند تا برای همه پروژه ها مناسب باشند. شما باید در ابتدا به نوع پروژه خود نگاه کرده و بر اساس قرار دادن آن در فیلتر های مختلف بهترین آسانسور کار را با ظرفیتی مناسب پی ببرید. شما می توانید آسانسور های کارگاهی را در ظرفیت های متفاوتی چون ۵۰۰ کیلوگرمی 1 تنی، 1.5 تن، 2 تن، 2.5 تن، 3 و 3.5 تن چون تهیه کنید و سپس، در پروژه خود از آن ها نهایت استفاده را ببرید. بهترین راه برای تشخیص مناسب ظرفیت آسانسور کارگاهی شما در مرحله اول بررسی حداکثر میزان باری است که شما به آن در کل بازه زمانی پروژه نیاز دارید و در مرحله بعد باید به بررسی نمودار جابجایی آسانسورهای کارگاهی بپردازید تا بتوانید با دقیق ترین حالت بهترین گزینه را انتخاب کنید. در این نمودار، موارد مختلف قرار گرفتند و هر کدام به بررسی جزئی‌ تر آسانسور کارگاهی پرداخته  است تا شما بتوانید به کمک متخصصین مجرب در این حوزه با بررسی تمام معیار ها و تطبیق آن با پروژه خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

 مشاوره خرید آسانسورهای کارگاهی چه مزایایی دارد

 به طور قطع، شما باید در مسائلی که حساسیت بسیاری دارند از گزینه مشاوره با افراد متخصص استفاده کنید تا بتوانید با پدید آورنده  در انتخابی بهتر برای خود در آن زمینه باشید و از مزایای مرتبط با آن استفاده کنید. اگر می خواهید دستگاهی که که قصد خریداری آن را دارید، به بهترین شیوه برای شما کار کنند، باید از گزینه مشاوره بهره بگیرید. از آن جایی که آسانسورهای کارگاهی دستگاه هایی کاربردی و مهم در حوزه صنعت هستند. شما باید بتوانید معیارهای آسانسور کارگاهی در جزئی ترین حالت خود بررسی کرده تا بتوانید سرمایه‌ گذاری ایمن در این حوزه داشته باشید. خصوصاً، زمانی که شما می خواهید آسانسورهای کارگاهی را از روش خرید تهیه کنید، مشاوره گرفتن در این زمینه اهمیت بیشتری پیدا می کند. خرید آسانسورهای کارگاهی، مسئله ای حساس و تاثیر گذار در ایمنی است که دقت بالایی را می طلبد. به همین سبب، گرفتن مشورت در این حوزه می تواند به شما کمک بسیاری در حوزه داشتن انتخابی بهتر می کند. تیم مجرب کیان تاور، می تواند در تمامی مراحل تهیه آسانسور کارگاهی در کنار شما باشد تا با پدید آوردن بهترین انتخاب ها عملکرد بهتری در این حوزه داشته باشید.

ضمانت و گارانتی خرید آسانسورهای کارگاهی تا چند ماه است؟

  ضمانت و گارانتی در مرحله خرید آسانسورهای کارگاهی یکی از مهم ترین مواردی است که شما باید به پرداختن به آن بهترین شرکت را را در زمینه ارائه آن ها انتخاب کنید. در زمان تهیه این دستگاه‌ های مهم و حساس که می‌ توانند در بازده پروژه شما تاثیر اساسی داشته باشند و هزینه زیادی در جهت تهیه آن ها صرف می شود. ضمانت و گارانتی اهمیت خاصی پیدا می کند. به همین سبب، شما باید با بررسی شرکت های مختلف و میزان گارانتی هر آسانسور کارگاهی به میانگین دقیقی از آن رسیده و بالا ترین گارانتی را برای خود به ارمغان آورید. تیم مجرب یگانه کرین می‌ تواند برای شما پدید آورنده ضمانتی از جنس سال ها تجربه و گارانتی های دراز مدت باشد تا شما بتوانید تهیه آسانسورهای کارگاهی را به دلخواه خود با خیالی آسوده انجام داده و روی خدمات همه‌ جانبه تیم مجرب یگانه کرین حساب باز کنید. همچنین، در زمینه تهیه آسانسورهای کارگاهی پشتیبانی ۲۴ ساعته نیز اهمیت بسیاری پیدا می کند که می تواند به اندازه ضمانت و گارانتی اهمیت داشته باشد و برای شما پدید آورنده ضمانت و گارانتی در بالاترین میزان ممکن پشتیبانی ۲۴ ساعته است تا شما بتوانید نهایت استفاده را از خدمات همه‌ جانبه تیم مجرب یگانه کرین داشته باشید.

خرید آسانسور کارگاهی نو یا دست دوم

 در زمان تهیه آسانسورهای کارگاهی از متداول ترین سوالاتی که ذهن آن ها را مشغول می کند، می توان به تهیه آسانسور کارگاهی نو یا دست دوم اشاره کرد. آسانسور کارگاهی هر کدام از آنها خصوصیات منحصر به فرد خود را دارد. شما می توانید با تهیه آسانسور کارگاهی نو سرمایه گذاری ایمن در حوزه صنعت داشته و از ضمانت بالایی در خصوص عملکرد صحیح و آن برخوردار باشید. آسانسورهای کارگاهی، از بهترین سرمایه گذاری ها برای پروژه داران هستند که آن ها می‌ توانند در صورت عدم نیاز به آن پس از مدتی نهایت استفاده را از آن برده و در نهایت آن را بفروشند. قسمت عمده‌ ای از هزینه‌ های که برای آن پرداخته اند را جبران کنند. از آسانسورهای کارگاهی دست دوم می توانند ارائه دهنده کیفیت بالا و بهترین قابلیت ها در حداقل هزینه به شما باشند تا شما بتوانید نهایت استفاده را با حداقل هزینه ها از آن ها داشته باشید. مهم ترین نکته در خرید آسانسور کارگاهی نو یا دست دو برنامه ریزی دقیقی برای بودجه است. اگر بودجه شما به حدی باشد که بتوانید آسانسور کارگاهی دلخواهتان را به صورت نو تهیه کنید، این کار را انجام دهید. در غیر این صورت، از کیفیت دلخواه آن دست نکشید و این آسانسور کارگاهی را به صورت دست دو با هزینه کمتر تهیه کنید.

خرید آسانسور کارگاهی چینی بهتر است یا فرانسوی آلمانی؟

 آسانسور های کارگاهی در برندهای مختلفی قرار گرفتند که هر برند متعلق به کشوری خاص است و شما باید با بررسی هر کدام به بهترین گزینه در این زمینه برای خود دستیابی پیدا کنید. آسانسورهای کارگاهی ارائه شده توسط هر کشور بر اساس معیار سازه های آن تعبیه شده است که شما باید با بررسی بیشتر می توانید بهترین گزینه را در این مسئله انتخاب کنید. به طور مثال، آسانسور های کارگاهی چینی قطعات بسیار با کیفیتی دارد که شما می توانید با استفاده از قطعات با کیفیت آن ها نهایت استفاده را ببرید. همچنین تهیه آن ها به شما آسانسور کارگاهی را ارائه می دهد که کمترین میزان تعمیرات را داشته و می‌ تواند در صورت رعایت استاندارد ها ماندگاری بالا داشته باشد. آسانسورهای کارگاهی فرانسوی نیز از  قطعات با کیفیتی برخوردار هستند و از استحکام فونداسیون برخوردار هستند که این مسئله می‌تواند برای شما پدید آورنده درجه بالایی از ایمنی باشد. آسانسورهای کارگاهی آلمانی به تبع آسانسورهای کارگاهی چینی و فرانسوی کامل‌ تر هستند و در کنار استحکام، قابلیت های منحصر به فردی را برای آسانسورهای کارگاهی خود تدارک دیده اند، بتوانند در پروژه‌های مختلف بهترین ایفای نقش را داشته باشند.

سخن آخر خرید آسانسور کارگاهی

پروژه های ساختمانی معمولا در فصول کاری رونق بیشتری دارند و همین امر باعث می شود که در این فصول تقاضا برای آسانسور بیشتر شود، لذا ممکن است شرکت ساخت و ساز نتواند در زمان مقتضی و مناسب آسانسور کرایه کند و به همین دلیل مدت زمان زیادی را از دست بدهد. در ضمن خرید آسانسور در طولانی مدت برای شرکتهای ساختمانی که قصد دارند سالها در این عرصه فعالیت کنند، بسیار مقرون به صرفه تر از کرایه آن می باشد.

شایان ذکر است همان طور که گفتیم یکی از بهترین و معتبرترین شرکت ها در ایران برای خرید انواع آسانسور کارگاهی شرکت یگانه کرین است، این شرکت دارای تیمی متشکل از کارشناسان خبره و با تجربه در زمینه فروش، کرایه، نصب و خدمات پس از فروش آسانسورهای کارگاهی می باشد.

شما می توانید با بررسی آسانسور های کارگاهی به خرید بهتری در این زمینه دست یابید و با همراهی یگانه کرین، بهترین عملکرد ها را داشته باشید.

اطلاعات بیشتر

هدف از تاسیس این مجموعه، ارائه تمامی خدمات در حوزه تاور کرین و آسانسور کارگاهی است. لذا به منظور ارائه خدمات واردات و سرویس ماشین آلات ساختمانی مانند تاور کرین، آسانسور کارگاهی و جرثقیل کارگاهی این مجموعه تاسیس شد.

تکیه بر توان بالای تخصص، واردات و تولید ماشین آلات با کیفیت ساختمانی با بهره گیری و استفاده از کادر فنی مجرب کاری بود که مجموعه انجام داد. بنابراین خرید و فروش تاور کرین و آسانسور کارگاهی، نصب و سرویس و نگهداری از تاور کرین و سایر ماشین آلات ساختمانی با اخذ تاییدیه نصب و راه اندازی از جمله تخصص ها و کارکردهای مجموعه است.

ارتباط با تیم یگانه کرین در خصوص پروژه

  برخی از نمونه کارهای اجرا شده در خصوص خرید و اجاره تاور کرین

  ✅ قیمت آسانسور کارگاهی در ایران حدودا چقدر است ؟

  عوامل زیادی هستند که در قیمت خرید آسانسور کارگاهی تاثیر گذارند که از جمله آن ها می توان به حداکثر ظرفیت باربرداری، حداکثر سرعت حرکت، ابعاد کابین ، حداکثر ارتفاع، تعداد موتورها، نوع سکشن ، برند آسانسور کارگاهی و نوع تابلو برق ( اینورتر یا کنتاکتوری بودن تابلو برق ) اشاره کرد.

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  ✅ بهترین برند آسانسور کارگاهی برای خرید کدام است ؟

  ازجمله برندهای خارجی آسانسورهای کارگاهی می توان به موارد زیر اشاره نمود

  ALIMAK ،GJJ، XCMG، ZOOMLION، BAODA ،SCM، STREAM ، PAPCO

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  ✅ چگونه از شرکت یگانه کرین آسانسور کارگاهی تهیه کنم ؟

  شرکت یگانه کرین یکی از باسابقه ترین شرکت ها در زمینه خدمات فنی مربوط به تاور کرین ها و آسانسورهای کارگاهی است. این شرکت دارای بیش از بیست سال تجربه است. برای دریافت خدمات کافی است با شماره های ثبت شده در سایت تماس بگیرید .

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  ✅ آیا خرید آسانسور کارگاهی از شرگت یگانه کرین همراه با ضمانت است ؟

  👈 بله صد درصد . هر آسانسور کارگاهی که از مجموعه یگانه کرین به مشتری و شرکت ها و افراد شخصی ارائه می شود همراه گارانتی است 👉

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  ✅ خرید آسانسور کارگاهی نو بهتر است یا دست دوم ؟

  قیمت  آسانسور کارگاهی نو بسیار بالا  است  وخرید آن  مقرون به صرفه نیست و بیشتر افراد به دنبال  آسانسور کارگاهی دست دوم و اورهال شده هستند  و با ایتور تر کردن دستگاه اصطلاک آن کم تر می شود

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  Call Now Buttonمشاوره و استعلام قیمت
  مشاوره و استعلام قیمت
  Send via WhatsApp